Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Горд съм,че съм българин  (Прочетена 23666 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nikoia

• Гостенин
Re:Горд съм,че съм българин
« Reply #15 -: Юни 10, 2009, 08:49:05 »
Всичко това е прекрасно, но за съжаление не живеем в миналото, а в настоящето. А то е меко казано унизително.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #16 -: Юни 10, 2009, 10:16:45 »
хм - дубре - ама за да са гордеаме треба да видиме бъдещето - и у реда на филмчето би казал

Знаате ли че у назе нема убови пътища /срамота ма е че не можаа да напраат 20 годин пътища куто ората/

Знаате ли че у назе - доходите на глава на население са смешни

Знаате ли че народа ни а най-беден и заболял

Знаате ли че у назе - нема никва индустреа

Знаате ли че у назе - едноман ни расзледват по некви злоупотреби със еврофондове

Знаате ли че у назе - е затра и простотиа

Знаате ли че у назе - команистете краднат и с гъзъ си

епа не моа да са гордеа - може да ма а срам само

« Последно редактиранье: Юни 10, 2009, 10:18:40 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

nikoia

• Гостенин
« Reply #17 -: Юни 10, 2009, 10:18:47 »
А баш тва ми се връти и на мен у главата, Самоток.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #18 -: Юни 10, 2009, 02:12:28 »
Я и я мисле да напишанещо,ма ти Самоточе си го написал.Нема кво да добава.Я се гордеам ,че сам българин,ма миа мъка ,че моа се гордеаме сал с минали работи,за настоящите неща да приказвам,а за бъдещитет-не смеа да мисла......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
« Reply #19 -: Юни 10, 2009, 02:57:53 »
Ама признайте си,че ниа сме виновни,че живеаме у такава дръжава.Таааа дръжава се прай от назе а не от ниа горе и колко по бръже го осъзнаааме толко по-бръже че моаме се гордеаме и с нещо настояще.У тааа дръжава требва да става така как народа каже,а не така как некой си сака.
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #20 -: Юни 10, 2009, 02:58:44 »
Абе.. виновни сме, да. Че сме калпав народ.
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #21 -: Юни 10, 2009, 03:11:46 »
Ама признайте си,че ниа сме виновни,че живеаме у такава дръжава.Таааа дръжава се прай от назе а не от ниа горе и колко по бръже го осъзнаааме толко по-бръже че моаме се гордеаме и с нещо настояще.У тааа дръжава требва да става така как народа каже,а не така как некой си сака.

иво, прав си баце, ама запитай се тогива де сме ниа? некой боли ли го уа че положението неа убово? ми ако го боли да излезе да си каже! ама що не излазат? що ниа не сме виновни - виновни са ни турците, германците, руснаците, куманистете, американците, иван костов, ахмед доган, станишев, бойко борисов и .... да изреждам ли още? апа да ти река например никой от изредените не сам го видел да фръга празни шишета ели презервативе от терасата на нашио блок!
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #22 -: Юни 10, 2009, 03:16:27 »
Цитат
апа да ти река например никой от изредените не сам го видел да фръга празни шишета ели презервативе от терасата на нашио блок!
Прав си Байче,от тамка требе да се почне.......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #23 -: Юни 10, 2009, 03:21:32 »
не е баш така -
санкциата култивира съзнанието -
аде да а глобата 500 кинта за врълен боклук из терасата и да глабат двама от блока ви - да видиш къ сичките веднъга ще добиате съзнание

шумни съседи имал неко си - я да а глобата 1000 лв - да видиш къ ще одат по чарапе /твойото право да са веселиш спира до тама, докъдето почва мойота право да спа на тишина/

що не а така - щото смрадовете политици не приемат строги закони - ми щото они имат интерес да а разхаитено и лабаво и ниа да са заним с глупости и да са чудиме по цел ден къ ще платиме тока и водъта , у место да забелезваме къ краднат - сичкото таа затра е отвличаща фниманието маневра на смрадовете къде краднат, що така по не биа на очи
« Последно редактиранье: Юни 10, 2009, 03:24:30 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #24 -: Юни 10, 2009, 03:23:27 »
Начи и 5000 глоба да турат -проблемо а дали шаа сберат.Що у назе сичките простотии идат от неспазваньето на законо.А що а така-ти вече каза.....
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
« Reply #25 -: Юни 10, 2009, 03:25:41 »
А така.Те така требва да стане яко глобевание та секи да си знааа къде муа местото.Що секи от назе моа да си признааааа,че винаги гледа да мине закона и да мине по тънката лайсна.Те от тава ни мисление страда сичката ни работа.Що и глобите да станат тикиви кой че ти ги земе.Нема кой.Винаги ще се намери я братовчед я теткин чичо да те опрай пред закона и па нема да се плаща.Те такава ниа системата.

Требва мислението на народа да се промени.Да е като на ора.Що ниа сега сме за ората като как са циганиете за назе.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #26 -: Юни 10, 2009, 03:27:16 »
демек вапроса е що е слабо изпълнението на наказаниата и що е слабо принудителното събиране на тикива вземания ли - ми много ясно - институциите къде рабутат тава ин ги а не а зор - що нихните правила за работа са нарочно идиотски написани , у краина цел - у народо населението са наражда чуство на ненаказуемос и хаоса става се по гулем - на фона на едноман собщения у вестниците че са крадне и обира - едно собщение че еди кои си депутат е кръг от фирми не биа на очи - и нико му не а зор
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #27 -: Юни 10, 2009, 03:33:17 »
Не а само до глобите. 50% е до глоби и следене за спазване на законите. Другите 50% са манталитет. Нашиа не струва.
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
« Reply #28 -: Юни 10, 2009, 03:34:52 »
Требе да има хаос ама като у 97-ма годин.Тугива им беше малко па и минааа 12 годин и са позабрайле как седеа у парламента затворени и пеа "Вятър ечи балкан стене"
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #29 -: Юни 10, 2009, 03:36:07 »
Че благодарение на кого са там? Отново? ???
Активен

Страницата е създадена за 0.109 секунди с 22 запитвания.