Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Надолу

АФтур Тема: Свине или ора?  (Прочетена 24346 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Re:Свине или ора
« Reply #150 -: Февруари 02, 2010, 04:57:40 »
За пущането на Златко се говореше отдавна -обещано е от ББ ;)
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

golyam_zum

• Гостенин
« Reply #151 -: Февруари 02, 2010, 06:03:15 »
Свинье да ги еба - то е ясно!Ама това лас да е некоа гулема државна конспирацеа,щом ти му викаш"дрш крадеца!",а он гу праи началник!Еба ли го,миничък ми е мозъка за текиви гулеми далавери!А че е гулема-спор нема!Мое само а пцувам!
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #152 -: Февруари 05, 2010, 01:21:11 »
Еле ги е още една мръсна свиня:

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2751971

Тоя се насра направо. Даже възпитание му липсва. Ма какво ли се чудя. Като се прибирах октомври със самолет едни говняри какъв цирк направиха, че не искаха да си вдигнат багажа горе в багажниците и почнаха да се карат със стюардесите. Без малко да ги свалят още преди тръгването. Добре, че персоналът беше от българи, стюардеси и пилоти, ако бяха немци, щеха да видат кво значи ред. Идиоти големи. И Сидеров е един от идиотите.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #153 -: Февруари 05, 2010, 11:04:58 »
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/02/04/853053_germanskata_policiia_siderov_buistval_obidil/

http://www.presseportal.de/polizeipresse/pm/4970/1555979/polizeipraesidium_frankfurt_am_main?search=bulgare

В немската справка не пише име, но съм сигурен, че е бил той.
Мамка му мръсна и капут нещастен! тоя ако го видя ще го заплюя! боклук!
умирам от срам!
от къде на къде има дипломатически паспорт тоя кретен!? от кога пък е дипломат!?
не съм виновен, не съм от идиотите гласували за него, но пак ме е срам!
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #154 -: Февруари 05, 2010, 12:02:02 »
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/02/04/853053_germanskata_policiia_siderov_buistval_obidil/

http://www.presseportal.de/polizeipresse/pm/4970/1555979/polizeipraesidium_frankfurt_am_main?search=bulgare

В немската справка не пише име, но съм сигурен, че е бил той.
Мамка му мръсна и капут нещастен! тоя ако го видя ще го заплюя! боклук!
умирам от срам!
от къде на къде има дипломатически паспорт тоя кретен!? от кога пък е дипломат!?
не съм виновен, не съм от идиотите гласували за него, но пак ме е срам!
  онуфрии аре да не се обиждаме а...!!! приличам ли ти на идиот
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #155 -: Февруари 05, 2010, 12:29:11 »
Тоо сидероф има убави идеи и мого убаво приказва неко път,ама истината е че му клопат дъските и у най скоро време е наложително да го фкарат у неко лудница
  и така да е , тези които гласуваха за него идиоти ли са... ?
Активен

брусен

• Гостенин
« Reply #156 -: Февруари 05, 2010, 03:34:37 »
Бесняк,един нема да а сас света!Конкретниа чвек не а идеата-она си а убава ели лоша сама по себе си...Па сите до един де са са покекнали на главите ни вече ели са идиоте ели ни прават на идиоте-червени,синкяви,суросинкяви,пембено-жлътункяви-един нема да не реве за колец-ели през гръбина,ели у гъзец...Ниа сме си гласувале за идеи некакви,па идиотете са друга тема...
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #157 -: Февруари 05, 2010, 04:38:08 »
брусненин а чете ми въпроса без интерпретации , прес това  ми е за волен и тем подобни ... попитах идиоти ли са тези който гласуваха за него ( защото между тех са родителите ви и дедите ви включително и аз ! ) така, че пак питам ....  та като испростевате не завличаите и други с вазе .. наздраве на сички у рейса
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #158 -: Февруари 05, 2010, 06:09:18 »
та като испростевате не завличаите и други с вазе ..

много добре казано.
и за да не завличате други с вазе, турете му една усмирителна риза и един намордник на лидера си и го не пускаите да излиза от дом ели от лудницата
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #159 -: Февруари 05, 2010, 06:11:01 »
Баце, и я го не аресвам Волен, ма тука съм съгласен с Бесняка. Ората са гласувале по некакви причини къде они си ги знаат и таваа техния избор.
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #160 -: Февруари 05, 2010, 07:50:58 »
Атака се появи като отговор на ДПС.Правилно.Една част от идеите на СИдеров беа съвсем разумни.Ма поведението му а неразумно...а дали тиа де са гласувале за ньего са идиоте или не-ора секви,сигурно има и идиоте,а има и ора де нги а писнало от сичко къде ства у дръжавата и са гласувале за ньего що са видели неква алтернатива.Отделен а въпросо дали ша продължи да а така....от кък а на власт ББ Сидеров горе доле си а адекватен и немаше причина да се счита за дебил....до случая у самолета....ма тва а чудо за 3 дена и ша мине......Факт а обаче,че ББ като оди у Турциа беше пръвиа министър прецедател де у прав текст каза-кво праиме с имотите на тракийските бежанци и кво праиме с ДПС-и я мисла,че тава неа случайно и неа без участието и на Атака...не съм атакис,не аресвам много работи у Атака,ма има неща де за ньи са прави не моо си кривиме душата....отделно де най зафатната депутатка у тоа парламент а от Атака ;) ;D
ох мамаа -цъкни тука;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #161 -: Февруари 05, 2010, 09:37:09 »
отделно де най зафатната депутатка у тоа парламент а от Атака ;) ;D
ох мамаа -цъкни тука;)
    ебрее Чвореее  ;D ;D ;D
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #162 -: Февруари 05, 2010, 10:17:05 »
Бесняк, я рекох, че Сидеров е идиот и си имам причини за тава мнение. Тоа от мултигруп ли не беше, Слави Бинев ли не вкара в политиката, с ората си от скат ли не се изпокара, карал ги записни заповеди да подписват за сума пари при влазането си у партията. Тава не а нормален човек, а болен мозък. Не каам, че националистичните му идеи са сичките за изфръгане, но сал като идеи. И то не сички. Неуравновесен човек е тоа и си му личи отдалече. Познавам много народ гласувал за атака и не сметам, че са идиоти, сметам, че ще са все по-разочаровани от избора си на идиот. Я гласувах с некви сини бюлетини напоследък, ма тоа седесарчето де са оказа евангелист, мартин къв беше, е глюпов и тъп и сектант, така че и я съм се прекарал.

Става въпрос, че тоа с болния мозък се е правил на мъж у самолета, що е комплексар и си е мислил, че требва да му прислугва некой. У белите дръжави обаче никой та не бръсне политик ли си или путка майна на комбайна.
Активен

брусен

• Гостенин
« Reply #163 -: Февруари 06, 2010, 12:51:28 »
брусненин а чете ми въпроса без интерпретации , прес това  ми е за волен и тем подобни ... попитах идиоти ли са тези който гласуваха за него ( защото между тех са родителите ви и дедите ви включително и аз ! ) така, че пак питам ....  та като испростевате не завличаите и други с вазе .. наздраве на сички у рейса
Епа я,баце ти рекох дека не сме гасувале за ора,ами за идеа-и тизе,и язе и секой,де а гласувал...Не мисла,че си гласувал башка за Волен-по-скоро за идеата,нали!Не мое да са идоиоте ора де милеат за българщината,ама тоа де поде националистическиа парад лааса верно не а на мене си на моменти!
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #164 -: Февруари 06, 2010, 01:37:15 »
едееее леко недейте да са изврътате..пръво никаде несъм са застъпал за сидеров... второ много ясно написах ,че миа прес уяа за него... трето дължите извинение на гласувалите за Атака (за определението идиоти), а кой е сгрешил в избора си , нама как да е знаел... и никой не ни е виновен, че искаме по добър живот .... айде лака нош от мене ....
« Последно редактиранье: Февруари 06, 2010, 01:38:59 от besniamiziq »
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.408 секунди с 22 запитвания.