Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Свине или ора?  (Прочетена 24034 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Свине или ора
« Reply #195 -: Февруари 19, 2010, 10:39:25 »
Амин! :-X
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #196 -: Февруари 21, 2010, 04:55:38 »
Че писааме дотука за Левски и Ботев, та те са ората.

А еле ги те свиньете:

http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=9454&Itemid=1

Малко е дълго, та можете да четете на почивки, ама па тиа двамата просто преразказват истината... "Може ли по случайност да станеш охранител на Т. Ж.? (ТиДжей ка му викат сеги младежите) Може ли по случайност после да охраняваш Сакса и накрая да станеш главен секретар, кмет и премиер?" Нищо случайно нема.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #197 -: Февруари 21, 2010, 05:21:46 »
едно манинко дете кат фане клъбето на баба си....и си поиграе малко ,от клъбето нищо не става.....а детето е изело шамарите.........тия свинье 20 годин са си играли с тва клъбе...........оправия нема  ::) ::)ма й нема кой шамарите да подкара........

те тва ми ареса :)
Добре, но все пак каква е разликата между Алексей Петров и Бойко Борисов? И двамата тръгват от охранителен и застрахователен бизнес. По-късно, както отбеляза Антон Кутев, разликите следват от това, че Сакскобургготски покани Борисов да стане главен секретар на МВР.
-И.Б.: Знаете ли на какво ми прилича това, то е като с чалгата. Излизат някакви певици, слагат си силиконови цици и всички започват да им подражават. Като влезе една мутра в политиката, и другите мутри започват да слагат силикон, да се червят и да стават политици. Алексей Петров обяви преди три месеца, че щял да бъде алтернатива на Бойко Борисов. Това е комплексът на мутрата, която иска да стигне своя събрат. Да, ама Борисов не е толкова просто явление. Той има харизма, умее да говори, има излъчване.
« Последно редактиранье: Февруари 21, 2010, 05:23:39 от генин-стубел »
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #198 -: Февруари 21, 2010, 05:26:39 »
и товя нее за отминаване ::) ::)

Вие как гледате на тази хипотеза?
-И.Б.: Аз започнах да си мисля, че има нещо такова, че зад Борисов има някакви хора. В един момент реших, че това е царят, защото той го направи главен секретар. Но хайде да се върнем назад и да помислим – може ли всеки да стане охранител на Тодор Живков. Значи Евгения Живкова ще си вземе ей така някой и ще го назначи, защото й е симпатичен. Някой очевидно го е препоръчал. След това царят също го избра за свой охранител. Явно пак някой го е посъветвал.
-И.Р.: Добре, нека да пораздрусаме малко черешата. Преди малко изредих част от хората, свързани с Асоциацията за гражданска самозащита – Алексей Петров, Валентин Моллов, Иван Бояджиев от МВР, Петьо Блъсков. Там има и едно лице – Томо Цветанов Борисов, който също е охранител. При първото идване на царя през 1996 г. го охранява Томо Борисов. Тогава, кой знае защо, царят е настанен в хотел „Глория палас”, откъдето, кой знае как, му изчезва чантичката с документите, с джиесемите, с кредитните карти. Става един много тих и много бурен скандал. Хотел „Глория палас” по онова време е на Илия Павлов, на Маджо, на Стойне Манолов и на Васил Божков. И изведнъж се оказва, че нашето момче Бойко Борисов веднага намира чантичката с всички документи на царя, връща му я и му става охрана. Това е. Оттам тръгва възходът.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #199 -: Февруари 21, 2010, 05:52:18 »
финала е най правилен .и ние си чекаме да ги затворат  >:(кукиш

-И.Б.: В българското общество нагласите са тоталитарни. Смята се, че е достатъчно да посочиш някого, да кажеш, че е бандит, и той моментално да бъде прибран. Хората са недоволни и се връзват на тази кукичка, дето я пуска Бойко Борисов – „ние ги хващаме, те ги пускат”. Те ги пускат, защото няма доказателства. В САЩ знаят къде живее шефът на мафията, ФБР дава годишно по няколко милиона долара да го подслушва и следи. Той е на свобода и го дебнат една, две, три години, докато дойде моментът да го хванат за нещо и да го вкарат в затвора. Така, джаста-праста като при Сталин, не може. Принцип от римското право е: по-добре десет виновни на свобода, отколкото един невинен в затвора. У нас нагласите са обратни. По-добре десет невинни в затвора, отколкото един виновен на свобода.
-И.Р.: Не, по-добре десет някакви си в предварителния арест, а после кой откъде е.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #200 -: Февруари 22, 2010, 01:50:45 »
Че писааме дотука за Левски и Ботев, та те са ората.

А еле ги те свиньете:

http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=9454&Itemid=1

Малко е дълго, та можете да четете на почивки, ама па тиа двамата просто преразказват истината... "Може ли по случайност да станеш охранител на Т. Ж.? (ТиДжей ка му викат сеги младежите) Може ли по случайност после да охраняваш Сакса и накрая да станеш главен секретар, кмет и премиер?" Нищо случайно нема.

Кептън, за охранитела незнам ама за шафиор на самолета на ТиЖей мое ти каам - съченик на баща ми, най обикновен човек от с. Ослен Криводол, и родителете му неса биле активни борци ели нещо такова, ора от село. За другото си прав.
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #201 -: Март 09, 2010, 06:22:06 »
Те,гледайте и им са радвайте!Ниа много им са радваме.Тоа със синята риза къде играе кючек е шефа на РПУ-то,а другия със синя риза(моа па тва да е униформата за сватби),къде нацелува сички цигане в околията е следовател,а сватбата е на общ.съветник-мангал.На тва мило сватбено тържество е събран целия крими контрингент от маалата,а и не само от там.Свине ли са или ора?кажете вия как ги видите работите!
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #202 -: Март 09, 2010, 08:37:45 »
Убавец, ниа тва мого добре го знааме, но ако пречукаме неко такъв - излаза че сме убиле представител на реда ... а он чис говняр

Поздравева ми ги с таа песна тиа дОбри служителе :

Що не разрешат като у щатите ората да си купуват оружие  ??? ::)
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #203 -: Март 09, 2010, 09:26:30 »
Ох мамаааа къде а Стойо Чочоолу!да се обръне у гробищата! >:( >:( >:(
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

vilarin

• Гостенин
« Reply #204 -: Март 13, 2010, 03:27:58 »
http://vbox7.com/play:1dce2903 Те,гледайте и им са радвайте!Ниа много им са радваме.Тоа със синята риза къде играе кючек е шефа на РПУ-то,а другия със синя риза(моа па тва да е униформата за сватби),къде нацелува сички цигане в околията е следовател,а сватбата е на общ.съветник-мангал.На тва мило сватбено тържество е събран целия крими контрингент от маалата,а и не само от там.Свине ли са или ора?кажете вия как ги видите работите!
Насекъде а плъну с тикиви.......ебало си а макята смрадска!
Активен

dobbri1

• Гостенин
« Reply #205 -: Март 13, 2010, 06:52:00 »
А па те кажете ниа с тооо младеж свине ли сме или сме ора ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #206 -: Март 13, 2010, 06:54:36 »
Смисъла баце на темата а манко по-друг-чети назаде и ша разбереш...
Активен

dobbri1

• Гостенин
« Reply #207 -: Март 13, 2010, 07:31:16 »
АААААААААААаааа са разбрах извиявам са
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #208 -: Март 13, 2010, 08:02:20 »
 ;D ;D ;D ;D  чако  яя кажа, че ми ареса сипиииии , стигаааа  ;D ;D ;D
Активен

masok

• Гостенин
Активен

Страницата е създадена за 0.246 секунди с 21 запитвания.