Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Свине или ора?  (Прочетена 24497 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

golyam_zum

• Гостенин
Re:Свине или ора
« Reply #45 -: Ноември 30, 2009, 09:20:14 »
Добре де,ама свинье или ора? ???
Май повече свинье според мене!Щом не моат да са кату ората значи........
Активен

брусен

• Гостенин
« Reply #46 -: Ноември 30, 2009, 09:21:44 »
Добре де,ама свинье или ора? ???
Май повече свинье според мене!Щом не моат да са кату ората значи........
за мене тва а болест и нема чвек да ма убеди у противното
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #47 -: Ноември 30, 2009, 09:51:55 »
И я мислим, че нещо ньги е сбръкано у глявата.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #48 -: Ноември 30, 2009, 10:47:42 »
Я па мисла ,че 90% от т.н. лесбийки и гееве ич не са болни ми са за по един голем бой да нги доа акъло у главата-що тава си а пълна алосиа.Останалите са си като Рози от Видин-деградация.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

nikoia

• Гостенин
« Reply #49 -: Ноември 30, 2009, 10:49:59 »
Има лесбийки,  които са си истински, мъжемразки.
Има жени, които са бисексуални и които немат против мъжко включване, ако мога така да се израза.
Във втория случай на мене ми не пречат, даже напротив ;D ;D ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #50 -: Ноември 30, 2009, 10:53:06 »
Я па сам чел некаде,че около 5% от ората,а и при некой животни са хомосексуални.А кат погледнеш по улиците ше речеш,че полвината свет е обратен.Май зе да е модерно да си пе........с.Съжалявам,ма за мен тва е точната дума за тиа ора,изключвам тия 5%,къде е доказано,че ги има в природата.
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #51 -: Декември 02, 2009, 03:10:05 »
Значи сметам,че на тва местото му е баш тука.Тиа ебалници от CEZ са баш свинье.Не почват да отчитат електромерете на месец ем колко пъти им казаа,цело лето правия профилактики(отварат трафопоста,измитат го и после пиат бира до 16 ч.,що дотогава им е профилактиката) и сега секи ден по пет пъти спират тока за 15-20мин. до полвин час.Летото падна едно дръво та покъса токове,нете,кабелни,тиа додеа след един час мрътви пияни(22.30ч.),а през тва време доде полиция да отцепи движението да са не прибие некой(дръвото беше през улицата),доде пожарна да го реже,ма нема кой да спре тока и ората не смеат да пипат,че ше изгинат.Додеа тия свинье,спреа тока и тръгнаа да си одат па да додат утре да го прават,ма полицайте викнаа колегите си от кат та шамаросаа шофьора каде кара пиан на гайда и тва беше единственото убаво нещо каде са случи тогава.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #52 -: Декември 02, 2009, 03:34:56 »
За ЧЕЗ не ми приказвай изобщо-току-що видох че требва да плата 119лв уравнителна сметка.... >:( >:( >:( >:(   Скоро приказвах с един от тех,каза ми че у нашия район неа засичан електромер от миналата годин-пишат едно към гьотере,без изобщо да припарват до тука!!! Ша го тура на майкя им у гъзарете криви и червояците ръждиви!!!У една гарсонера съм,а ора с четири стай и повече уреде,плащат в пъти по-малко...!!! :o >:( :o   

..тиа сметки,според вазе,нормални ли са?!?Свещи да си купуват с тиа пари,дано... >:(
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #53 -: Декември 02, 2009, 03:48:06 »
Добре бе,внасам две авансови сметки по 15 лева,уравнителната ми е 113.Добре за три месеци 145 лева,кат ги разделиш иде една добра сума намесец.Следващите две авансови са ми по 106,а уравнителната колко требва да е... ???Та жената оди та пуща молба авансовите да са по 50 лева,па накрая колко доде.Я един път плащах не помна по колко беше,на третия месец ми врънаа близо 80 лева,после две вноски по 60,а третата 297.Ма тогава изревааме целата маала.Да им зимат лиценза на тия и да връват путка си майна.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #54 -: Декември 02, 2009, 03:48:39 »
Добре че ме подсети да погледна, ма при назе още не са излезнали уравнителните.
Ма ти верно много плащаш за ток  ::) у нашите сметки повече от 70 кинта нема. На ток ли са греете?
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

ministur

• Гостенин
« Reply #55 -: Декември 02, 2009, 03:50:25 »
Тоя уй стана след куту туриа електронните електромере ми са струва  ??? Едно е сигурно..........тиа пикоче пари нема да ни врънат  >:(
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #56 -: Декември 02, 2009, 03:59:14 »
Добре че ме подсети да погледна, ма при назе още не са излезнали уравнителните.
Ма ти верно много плащаш за ток  ::) у нашите сметки повече от 70 кинта нема. На ток ли са греете?
Пак ти казвам-живеа у гарсонера и имам с гаранция по-малко уреде от тебе и мого други ора!!! Тава е страницата със сметките-глей за кво говорим,не съм са топлил юлли месец...ели па септември... ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #57 -: Декември 02, 2009, 04:25:21 »
Средно плащам 60 лева.Ма са готви на ток(не на газ примерно),три телевизоре,сума ти ламби.Та немам претенции за месечните сметки,ма да ми сакаш по сто и кусур лева,къда евентуално ше ги изгора...Що да кредитирам частна фирма,па тя да ми ги връне евентуално...Сакам да си плащам месец за месец и да моо ги фана,кво пишат ония тикви къде обикалят.Баща ми и майкями предните две вноски беа им по 4 лева,третата 95.Ма тия са пенсионере и една такава сметка на куп им разбива целия бюджет за три месеци,доде наваксат па другите сметки зарад таа с тока
Активен

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
« Reply #58 -: Декември 02, 2009, 06:04:27 »
Багоо ??? Кви са тия големи числа де се замеряте с тя? Се едно на ток се греете.
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

masok

• Гостенин
« Reply #59 -: Декември 02, 2009, 06:13:37 »
я два месеца (и попринцип си внасам толко така сам заявил)плаща по 44.85лв.........и сеа ба третио 0.00лв..........даже имали да ми връщат и още седем лева.............!!!!и тва вече 2-ро тримесечие..............отопление на инверторен климатик...............останалото потребление нормално кат за сека къща............ненам за съга оплакване немам
Активен

Страницата е създадена за 0.143 секунди с 21 запитвания.