Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Свине или ора?  (Прочетена 24104 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Свине или ора
« Reply #210 -: Март 14, 2010, 01:28:00 »
источника баце а манко несириозен ,ма принципно тоа а такава мазна гадна сфиня-да ма ивинява доброто животинче-че квато и гадос да свръши-нема да ма изненада.......от тъп прос селски даскал-да ма прощават Учителите, по партийна линия да станеш министър-дееба и ситемата,дееба и дръжавата,дееба и политиката..тоа ми а по противен и от оня гей Хамстера....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #211 -: Март 14, 2010, 01:30:29 »
бе нали знаеш баце ,че у секо казано или написано нещо има процент истина ;)та нищо чудно и да си я има тоя къщата и Испания......... :-\
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #212 -: Март 14, 2010, 01:58:29 »
Две мнениа нема ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #213 -: Март 21, 2010, 11:37:23 »
Абе тоа убовец,най накрая нема ли да го укарат къде му е местото ??? >:(
Ем е краднал с гъза си! Ем е бил член на терористична организация,при това и с доказано участие, в атентат срещу български граждани !!! Ем с водената от него политика е обслужвал лични интереси и интереси на съседна нам държава >:( >:( >:(
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=420788
 Ако и съга го управдаат, значи има нещо гнило у целата работа или играат некви задкулисни далавери ::) >:(

onufri

• Гостенин
Активен

onufri

• Гостенин
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #216 -: Юли 21, 2010, 07:02:11 »
Добре че не се и изпуснало над сеирджиите че тогива щеа да претрепат инициаторете.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
« Reply #217 -: Юли 21, 2010, 07:34:41 »
Голема а Русия и глупоста тамка е необятна ;D
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #218 -: Юли 22, 2010, 10:17:01 »
  Интелегентност от "Едита Пиеха" до "Идите нахуй"!   ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #219 -: Юли 27, 2010, 11:01:03 »
Яле кво видо у весника днеска:

http://dnes.dir.bg/news/lineyka-orjahovo-6800395?nt=4

И тва у Ореово у резервата?
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #220 -: Юли 27, 2010, 11:03:35 »
те па от Бела? Слатина:

http://dnes.dir.bg/news/poboy-prokuror-magistrat-6799759
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #221 -: Юли 27, 2010, 01:05:39 »

па що те учудва-тава за БГ си а нормално-вече ша зачестяват много такива случаи-матрияла а кофти,праи съ Реформа и има колатерлани загуби......щото Риформата на баба Мляка неа за докторете и пациентете -она а за бюджета,Симеон Дянков и Б.Б.-да моа да се фали пред Юръпа.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #222 -: Юли 27, 2010, 01:19:08 »

па що те учудва-тава за БГ си а нормално-вече ша зачестяват много такива случаи-матрияла а кофти,праи съ Реформа и има колатерлани загуби......щото Риформата на баба Мляка неа за докторете и пациентете -она а за бюджета,Симеон Дянков и Б.Б.-да моа да се фали пред Юръпа.

па не толко тва ме учуди само по себе си, ма стаа въпрос за Ореово, та реко да не би некой да е чул от форума.

А пъ иначе - за да работи една дръжава требва да има съд и полициа преди сичко. Другото се опраа лесно. У тоа случай - ако имаше съд, болницата щеше да требва да цака (около) 1 милион лефа. И тва много бръже щеше да откаже тиа чиновници къде си изредил да праат такива реформи - сметката не излаза.

Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #223 -: Юли 27, 2010, 01:56:29 »
Човешкият  живот отодавна не струва нищо  :(.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Чвора

• Пустиняк
« Reply #224 -: Юли 27, 2010, 03:14:12 »
проблемо при назе къкто обикновено а у тава ,че там къде требва да има дръжава -нема,а там къде требва да има конкуренциа-намества съ дръжавата праи регулациа и ебава мамата на сичко.....
Активен

Страницата е създадена за 0.251 секунди с 21 запитвания.