Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Надолу

АФтур Тема: Свине или ора?  (Прочетена 24341 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

onufri

• Гостенин
Re:Свине или ора
« Reply #180 -: Февруари 07, 2010, 02:12:18 »
Некъв нацистки офицер видел "Герника" и попитал Пикасо "Вие ли направихте това?" Пикасо му отвърнал: "Не. Вие."

Та скандала не съм го напрайл язе, що я не съм са качвал пиян у самолета, не съм буйствал, не съм обиждал полицаите (у ена дръжава каквато той иска, за нещо такова биха го пребили като куче)... Па и язе немам дипломатически паспорт и ако напраа нещо подобно ша ма арестуват и осъдат без да ма пишат по вестниците. Заслугата тоа господин  да има дипломатически паспорт и да ни излага по светъ е на теа де са гласувале за него.

Тава "Ма що плюеш партиата само заради тоа или оня" съм го чувал безброй пъти от избиратели на БКП-то. Ма кво ли са учудвам, като сички партии май са продукт на ДС...

Идеята...таа идея е коментирана достатъчно 20-те и 30-те години на 20-век. Ниа живеем у 21-ви и не виждам смисъл да си губа повече времето и нервите да ги коментирам таа идея.

Наздраве на целиа самолет!
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #181 -: Февруари 07, 2010, 02:44:29 »
Я па не знам що са дръгнете като и едните и другите са маскари къ а рекъл Бай Ганьо или по точно бай Алеко.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #182 -: Февруари 07, 2010, 03:46:23 »
Сметам че Волен е постъпил типично по Ганьовски.Не му праи чест и не го оправдава.Постъпил е така как постъпват наще политици от край време.И Елцин ако си спомняте преди време се беше напил у самолета.Тава за жалост е типична источна черта.Но не бива да се смесват личните недостатъци с партийните дела.Секи да си носи сам кръста.Волен като се е издънил да си го однаса.Атака неа се опила целата.Там има и друго ора които не заслужават да бъдат обвинявани заради чужди слабости.Опетнен е лидера ,а не идеята.Тава са различни неща и требва да се разграничават.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #183 -: Февруари 07, 2010, 04:47:17 »
Онуфри отново не се исказа с нещо от личен опит...празни приказки ,почерпени от гугъля... умръзна ни от компютърни герой, навънкаа страшно верно е ,поизлазвай имаш нужда от спичане на лайното по некой път .. наздраве на сички у гугъля   ;D  ;D ;D
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #184 -: Февруари 08, 2010, 11:03:20 »
Я моо само да се съгласим с Онуфри,
По типична източна черта от напиваньето у самолет е принципа "не глей кво праим а слушай кво прикаам" и шикалкаввеньето. Византийско наследство. Трбвало а гледаме идеата, а не кво тва каде ужкем носителите на таа идеа праат. Е, гледааме едни такива педесетина го?дин ама изглежда неа стига.

Убавото а че никой неа "опетнил" Българиа. Чето у  линка на Онуфриу и там пише само "пиян българин рандалира у самолет" - такива има колко щеш и на никой неа напраило кой знаа кво фчепетление. Не изглежда некой да а зел тоа човечец за официален предствиетел на Българиа. да не говориме че никой не а разбрал за тоа случай освен полицаите и стотината човека цъкнали тоа линк у полицейскиа сайт.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #185 -: Февруари 08, 2010, 11:24:13 »
тава съобщение са беше появило и в FAZ, Крокич, и в още неколко вестника. Убаво е наистина, че не пишеше, че тоа а депутат.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #186 -: Февруари 08, 2010, 11:32:02 »
тава съобщение са беше появило и в FAZ, Крокич, и в още неколко вестника. Убаво е наистина, че не пишеше, че тоа а депутат.

Е с? пак FAZ е местен весник-нормално. Секи случай Я като обикнвен гражданин немаше да разберем нищо ако не бе прочел тука. Мислим, тва неа от новините къде сички ги разбират от радиото или основните (петминутни) новини вечер у 8 чеса.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #187 -: Февруари 08, 2010, 01:20:33 »
Команистите си сраа 100 години на партиата и я напраиа на парцал.Они наложиа таа тенденциа с безумиата и безочието си.Съга секи кой убрка нещо требва на момента да распущи своата партия що се е насрал като личнос,ма ниа изхождаме
от писналите ни до болка команистически исцепки и веднага
обвиняваме организациите които они служебно представляват. Забележете. Тава е издънка на един изгубил контрола си човек. Я не сам от Атака,ма не мом да приемем че на билета му е писало- Волен Сидеров председател на партия Атака.Он там се е качил куто обикновен гражданин сред други себеподобни ора и се е дръжал според написаното като уличен хулиган.Отделен е въпроса че един уважаващ себе си български депутат не бива да пада толко ниско.По таа логика дайте да разпущиме дражавата Камбоджа що нейн ръководител е бил изрод като Пол Пот.Оно ньегови жертви са и чесните родолюбиви камбоджанци.
  Тава че се обвинява директно Атака като партия от некои среди в медиите го приемам като комунистически реваншизъм. Но нещата подсказващи за хронична вина сравнявайки БСП и Атака са несъизмерими.Пак повтарям:Едното са системни изцепки през годините на множество хора принадлежащи и криещи се зад една партия монополист,а другото е частен случай на неспособен да понесе тежеста на славата индивид.
Те я как постъпвам у такъв случай.Не се занимавам с такъв човек,но по мойта логика я вече не се занимавам и с политика що там нема почти никакъв морален лидер.След шамара от Костов и цара трудно че се намери днеска некой който да се врже на политик.Особено па като има случеи като тоа.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #188 -: Февруари 08, 2010, 06:06:37 »
Бако Аврам а описал горе доле правилно нещата.Което не извинява В.С.Ако он беше морален,а партийците около ньего нормални-досеги да а имало оставка и приеманье на оставка къкто и конгрес на Атака за избор на нов лидер.Ма таково нема....и тва па потвръждава наблюдението на Онуфри и Крокич,че ако Атака сака да неа свръзват с пиянството и простотиите на В.С. да беа наприли некви движениа.Ма они спазват стариа принцип-Посран ли си-трай си ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Чвора

• Пустиняк
« Reply #189 -: Февруари 19, 2010, 07:51:14 »
Днеска а 19 февруари-дата ясна на сички.У Глъчава датата беш отбелезана скромно, но с достойнство от Крисето.Четейки случайно из един сайт попаднах на тава
цък
Я съм без думи.....лицето Андр.Райчев одавна са а показал,доказал и изприказал като млооогу гулема Сфиня-което а обида за животното между другото.Крайно време а по мое мнение да са изкаже по некъв начин възмущението от подвизаваньето на тоа дудук красножоп по медиите да промива мозъците на народо.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #190 -: Февруари 19, 2010, 08:19:42 »
Те и Ботев изкарват терорист, що отвлекъл кораб. Тиа са тиа точно именно и поименно същите де не заслужават да им обръщаме внимание и да се занимаваме с тех, щото единственото, което заслужават е да им ебем майкята. Даже и саполя си не струва да фрълиш връз тава.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #191 -: Февруари 19, 2010, 08:25:04 »
Малиии, умрех на връзката, дока го четох тава... Тоа бих го удушил собственоръчно.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #192 -: Февруари 19, 2010, 08:52:53 »
верно е за прибиванье с камънье - доскучало му е у феисклефука да да пише на маимуница , обрал е реколтата у фермата докаде е слушал чалгии гнусни и от скука видиш ли зел да прави революционни комитете да освобождава тава сволочь неблагодарна - от скука правил сапротива що турскиа проваидер му е баннал IP-то у Кънтър страика на живо - пффффф -
« Последно редактиранье: Февруари 19, 2010, 08:57:00 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #193 -: Февруари 19, 2010, 08:55:32 »
тоа лично го би драл с щръб кремик,би му напълнил кожата със слама и го би остил да гледа къ са изплънила на чучело,дееба и майцепродавеца дееба гнасен >:(
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #194 -: Февруари 19, 2010, 09:41:50 »
Я нама нищо да каам. Само че чекам тоа да го видим и че му напрайм  ???  Те ви снимка от паметника на Апостола от днеска у Видин

моа да е организирано, ама е от либов народна иникой, ама никой къфто и да е бил нема право да петни тоа човек. Коги събери мъда у гащи  тръгне да прай къто него и след 137 години да има паметник у секи град - тогива моа да говори. Сега че мирва. Амин.

Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.132 секунди с 22 запитвания.