Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ратия за дупе.........  (Прочетена 357743 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Капитаня

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5587
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:ратия за дупе.........
« Reply #14865 -: Януари 06, 2014, 01:21:27 »
Еш ка обесняваш като на малоумни... Тава за настъпването на нова година по едно и също време изби рибата  thanks

Що фулиш така на майкя, а?
Активен

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 19870
  • душманин
« Reply #14866 -: Януари 06, 2014, 01:52:43 »
ами еуропата и Росия верно са на часови поязе и верно дидо Омраз минава пръво у Русия а после у Лисабон - изопщо от космосъ прилича на дискотека манко и то само еуропата , америките , аустралиа и нова зеландиа - другата по гулема териториа къде остава иъ мослиманскио слабо населен свет, африка и блискиа исток , както индиа и пакистань и китаи - а там не са празднува ЧНГ
картата иъ примерна интерполация и не требе да са загрибаме толко и не важни неща 
« Последно редактиранье: Януари 06, 2014, 01:56:05 от Ямамото Джинемон »
Активен
soul-taker
Nothing will be forgiven, No one will be forgotten ...

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7687
  • Veliko točeno pivo i bečki odrezak душманин
« Reply #14867 -: Януари 07, 2014, 10:26:17 »
те поредното пояснение  за фенера на тва кво мислим по ОНЯ въпрос чрез текст писан от други ора - съгласен съм най вече с последниа абсац от пръвия въпрос и првиа абзац от вториа

http://www.faktor.bg/mnenia/intervyu/15388-d-r-lyubomir-kanov-segashnata-vlast-e-bolna-ot-stalinoya-tlaskat-stranata-kam-nasilie.html?fb_action_ids=717343071630177&fb_action_types=og.recommends&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

« Последно редактиранье: Януари 07, 2014, 04:11:33 от Крокич »
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 20425
« Reply #14868 -: Януари 07, 2014, 04:09:13 »
Па тука само неква врАта има снимана? ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7687
  • Veliko točeno pivo i bečki odrezak душманин
« Reply #14869 -: Януари 07, 2014, 04:11:55 »
да се еба у тъпото канче - попраих се
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17603
  • гньетена с култура
« Reply #14870 -: Януари 07, 2014, 05:10:39 »
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 20425
« Reply #14871 -: Януари 07, 2014, 05:35:29 »
те поредното пояснение  за фенера на тва кво мислим по ОНЯ въпрос чрез текст писан от други ора - съгласен съм най вече с последниа абсац от пръвия въпрос и првиа абзац от вториа

http://www.faktor.bg/mnenia/intervyu/15388-d-r-lyubomir-kanov-segashnata-vlast-e-bolna-ot-stalinoya-tlaskat-stranata-kam-nasilie.html?fb_action_ids=717343071630177&fb_action_types=og.recommends&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

Статията е убийствено точна и обективна.Хвала ти Кро!!! thanks thanks thanks
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4052
  • Капистра - битер Кулчанин
« Reply #14872 -: Януари 07, 2014, 08:26:23 »
Сички са маскари !!!
Активен
За глупочата граници нема!

Kaka Сийка

• Гостенин
« Reply #14873 -: Януари 07, 2014, 08:34:48 »
Фала ти ,Дидко!Оня е у  Хамеричко и нема хабер и понятие за кво иде реч у назе!Некой му е казал!Що не доа да се завръти тука да види кво ,що!Я знам ора дека се надигнаа да одат с рейсове у Гулемото село ,що некой им даваше пари!И кво променят?Отиват ,разождат се,ранат ги дават им неко левец и после ...допошете си го
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6309
« Reply #14874 -: Януари 07, 2014, 08:37:09 »
А така Буно  ;D Дата пробам само:

Волен и Местан - на Трибестан!
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #14875 -: Януари 07, 2014, 08:51:01 »
Волен па са е разпръчил нещо.

http://www.dnevnik.bg/video/2014/01/07/2215244_volen_siderov_vuv_varna_iskate_li_da_vi_pokaja_falosa/

Нее се разпърчил.Статиата е узаглавена педераски като а изваден израз от контекста на речта му.
Човек ако требе да бъде честен,требе да чуе и двете страни и да прецени сам за какво иде реч.
Каза,че продажните медии дират само жлътото а не това кое е съществено и с цел да ги иронизира
каза ако толкова ги интересува фалусъ му да им го извади да го снимат.Иначе протеста беше за
спрено решение от обрастниа управител за намалеване на местните данъци и такси и замяна на турските
топоними с български.
Относно така наречениа скандал Варненската прокуратура а завела дело срещу неизвестен извръшител
стана ясно къде 15 часа неска като прокурорката от Варна каза,че не е пращала до софеа преписката
и в неа не фигурират депутате от атака.А кво каза говорителката на главнио прокурор удзарана у
сутрешните блокове,че е заведена преписка срещу Сидеров и че му сакат имунитета.Май а некво
сранье целото това некъдърно изпълненеа.Прилича на захаросано говно.Ора,не оставайте са така лесно да
ви баламосват.Мислете манко.

А кък ше коментираш случката у самолета с Волен ми е интересно?
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

илюшин

• Пустиняк
« Reply #14876 -: Януари 07, 2014, 08:57:35 »
тцъ тцъ тцъ тцъ оффффф

Епа убаво, чий фалос позволи избирането на тава правителство
Активен

илюшин

• Пустиняк
« Reply #14877 -: Януари 07, 2014, 09:31:17 »
Елементарна е верно задачката - "националист" подкрепя турците, както преди 4 години подкрепи тоя съшия Боко Тиквата, както ако го оставят в другия праламент ще подкрепи когото трябва.....Ма да е жив и здрав човека, усетил саа и си прави густо, на секи три години си зима обратнопропорионална на неговата възраст жена
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #14878 -: Януари 07, 2014, 09:47:55 »
Де бе, Буно, умен мъж си, прогледни дамусеневиди! Не видиш ли го, че е подлога на сека власт, още ли му верваш?
Жалкото е, че има много като теб...
Активен
Ние сме ора естете.

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #14879 -: Януари 07, 2014, 10:12:55 »
И на теб да ти е щастлив живото, ма линка къде си дал, са не отвара.
Активен
Ние сме ора естете.

Страницата е създадена за 0.98 секунди с 20 запитвания.