Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Таа кака ка си го нахака  (Прочетена 16941 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
Re:Таа кака ка си го нахака
« Reply #135 -: Юни 14, 2009, 06:05:48 »
Я мисла че случая треба да са огласи нищо че сайта вече е пущен.Тава треба да а за урок и на тиа къде тепърва мислат да са заядат с назе.За тава Капитане ако имаш уговорка с М. Цветков карай докрай.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

jaio

• Гостенин
« Reply #136 -: Юни 14, 2009, 06:15:04 »
и азе мисла че трява да са кара до краи ем тааа мома да си искуса тава де надроби(се пак тя самичка си го заджурка)ем и други да знааат че не моа са ебават с назе
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #137 -: Юни 14, 2009, 06:45:20 »
Между другото - Йорданов ми е преподавал физика, едно време се славеше също с любовта си към чашката, та Пустинячката отново настъпва по мазола - ние българите до последно отричаме да сме алкохолици... Тава е дълга тема.

Виж, пияница съм. На сто процента. Но алкохолик никогиш нема да бъда!  ;D Бъзикам са, ма не е до бъзик.

Йорданов не е за този пост. Това е истината.
Активен

gogo

• Гостенин
« Reply #138 -: Юни 14, 2009, 10:49:11 »
цитата от Пустинячка
"Може и тоя човечец да е добър баща и добър човек, добър учител... ние не знаем. Ние сме го видели пиян и разпищолен. Ама дали веднага трябва да го съдим?
Не съди, за да не бъдеш съден...
Не гледай сламката в окото на другия, а виж гредата в собственото си око...
Който е безгрешен, нека пръв хвърли камък...

Ти знаеш последните изречения откъде са взети."

Така е, Пустинячке, само дето тези думи са много специални и са валидни еднакво за всички ни, не може от нехристияни да очакаваме християнско поведение. В случая девойката е добре да бъде подмината - нея и без това явно много неща прото са я "задминали"...Случая с бащата, обаче...много от нас са от поколението, което съдеше строго Стою Пенев, ама после се разбра за какво иде реч. Тоя разпасал се цървул, с гол тумбак и парвенюшки обяснения за поведението си не може да седи на тоя стол. Просто защото ние - Капитана, Аварам, аз и още много други знаем нещата от близо и ни боли...Ама много ни боли! Та мисля, че случаю с щерката е приключил вече, ама случая с Директора на ПГСС /или както сега се казва...ние си го знаем Техникума/ хич не е! Напротив - тепърва започва! Капитане, моля те напиши тук у форума телефона на тоя човек, имам да му казвам нещо! И дайте да обмислим начина за натиск над тая цялата безумица!!!
Със здраве всинца бъдете!!!
Активен

Глъм

• Гостенин
« Reply #139 -: Юни 14, 2009, 10:53:30 »
Добре че вече можем да отвараме сайта. Ша ги еба и в началниците, ша ги еба...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #140 -: Юни 14, 2009, 10:54:38 »
цитата от Пустинячка
"Може и тоя човечец да е добър баща и добър човек, добър учител... ние не знаем. Ние сме го видели пиян и разпищолен. Ама дали веднага трябва да го съдим?
Не съди, за да не бъдеш съден...
Не гледай сламката в окото на другия, а виж гредата в собственото си око...
Който е безгрешен, нека пръв хвърли камък...

Ти знаеш последните изречения откъде са взети."

Така е, Пустинячке, само дето тези думи са много специални и са валидни еднакво за всички ни, не може от нехристияни да очакаваме християнско поведение. В случая девойката е добре да бъде подмината - нея и без това явно много неща прото са я "задминали"...Случая с бащата, обаче...много от нас са от поколението, което съдеше строго Стою Пенев, ама после се разбра за какво иде реч. Тоя разпасал се цървул, с гол тумбак и парвенюшки обяснения за поведението си не може да седи на тоя стол. Просто защото ние - Капитана, Аварам, аз и още много други знаем нещата от близо и ни боли...Ама много ни боли! Та мисля, че случаю с щерката е приключил вече, ама случая с Директора на ПГСС /или както сега се казва...ние си го знаем Техникума/ хич не е! Напротив - тепърва започва! Капитане, моля те напиши тук у форума телефона на тоя човек, имам да му казвам нещо! И дайте да обмислим начина за натиск над тая цялата безумица!!!
Със здраве всинца бъдете!!!

дедо ти са сети за назе да улезнеш тука ... ма нема те никъв ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Байчо

• Гостенин
« Reply #141 -: Юни 14, 2009, 11:00:27 »
Я па мислим че ако Капитана има уговорено телефонно убажданье с М. Цветков да си го проведе що иначе излаза че сал дигаме пушилка, а коги треба да са напрай нещо са кутаме ........... се пак незнааме кой по чие нарежданье е пущил сайта а и мислим че онаа  госпожица най-малкото дължи извинение както на назе и на сички от Резервата за тава къде ни убиди на "селяни и др..", така и на свойте съгражданье от Бела Слатина за създадените нудобства при ползваньетао на интернета..........

п.п. ....Авраме писале сме по едно и сщо време

бачо прав си! що алеа таа рече и верно напраи пакос на ората у бела слатина! и след некой ден па ше реши че а недосегаема и кво? къде а писал бако аварам сеги а седнала на пангарчето! а ниа да си останем саде на пушлкята и прикаските??? и язе мисла, че требе да са довръши започнатото, ама у крайна сметка капетано ше я реши таа работа що сайто сиа негов, а ниа де са вика сме на госке!  ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #142 -: Юни 14, 2009, 11:37:46 »
да де - ми ако са довръши започнатото - кви ша са последствиата - язе викам таа мома да са извини уфицялно на сички - да си признаа че е сгрешила поради импулсивнос и лекомислие
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #143 -: Юни 14, 2009, 11:44:20 »
Да си посипе официално и публично главата с пепей и да се прикючва-след отстраняването на татенцето ели поне публичното му порицание.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #144 -: Юни 14, 2009, 11:58:03 »
Утре у 11 имам разговор с М. Цветков, ще говорим, ще му обясня, ще решим.

И да знаете, че този сайт може да е мой, но много хора имат сайтове и никой тама не влаза, така че тоа сайт е колко мой толко и ваш и сам съм заникъде. Тава нещъ да прозвучи като на Слави приказките благодарение на публиката еди кво си, що вие не сте публика, вие сте част от общото ни дело, щото вече от известно време започнах да го чувствам по тоа начин. Не вервах некоги и не предполагах, че Северозапад може да се превърне в кауза.

Сеги го знам.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #145 -: Юни 14, 2009, 11:59:46 »
212 човека са регистрирани - тава не а манко -
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #146 -: Юни 15, 2009, 12:03:24 »
и оно за 4 месеца ;) ::)
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #147 -: Юни 15, 2009, 12:04:45 »
Според мене за назе нее важно дали че маанат тоа директор или не (невервам Капитана да а пущил клипа с таа цел - се пак има си ора у МОН кде са занимават с тиа работи), важноа да са знаа кви са биле последствиата от пущаньето на тоа клип и кой са виновниците за създадените проблеми и те да бъдат подобаващо наказани и да са извинът публично на потърпевшите демек да са знаа че такива своеволия немоа да продължават за напред - кой са усрал, да си мирва, а не да ръгне да затвара и филтрира саита за това че са го показале у ньего и има некви дребни връзки на "селско" ниво.
Активен
жената Я  и приятели  

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #148 -: Юни 15, 2009, 12:18:09 »
Абсоютно точно Пръвак
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

перканаумова

• Гостенин
« Reply #149 -: Юни 15, 2009, 09:42:23 »
Чесно да ви кажа, мисла да им проста и да не шумиме - нали са се усетиле, сеги очакват от назе милост. Я съм милостив и ми са ще да им проста. Иначе кво ше стане - ше се обада на Милен Цветков, ше раздухаме още работата, ше й кажеме името, ша обясниме случая, ма требва ли?

Според мене урокът е даден. Една малка част от мене ми вика заяждай са докраа и ги насоли убаво. Ма другата, по-добрата ми половинка, вика послушай ората като Пустинячката и ги остави да си мрът у мизериата и не се занимавай повече с тех.

И те така те. Виа кажете - глас народен. Я накраа па ша си зема некво решение, нема да ми са сръдите, нали.
Абе май ти е права втората половина,що па да й праиш реклама на таа тъп афуста,нали са пуснали сайат у Бела Слатина!
Активен

Страницата е създадена за 0.248 секунди с 22 запитвания.