Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За цензурата и другите преебавки  (Прочетена 12556 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Re:За цензурата и другите преебавки
« Reply #15 -: Февруари 18, 2009, 10:48:45 »
Чеките манко не варкайте до къде не сам забуварил!Да кам само на
момата до къде не се е маанала./Па она мое и да е невеста нам ли а! Нещо не ни отвара,та моеме и да угрешиме с терминологиата ,че извинява!/Та ако сака верно да шашне неко месна брънтиа,че а впечатли ако и рече:"Оуу,джудио разчепена!Тава а ласкаво обръщение спроти опитна от къде благите работи женска с по- развинтено въображение,ослободен маниер и подчертан вкус къмто
ездата по тевно.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #16 -: Февруари 18, 2009, 11:23:51 »
абе деаба майкяму деаба  куги го сложиате коги го маанаате тоа клип та я неможаа гу вида деаба...даите линк акоа негде по vbox7 иначе те ви ут мене един линк да видите ка млатат прасетата у Врачеш
па ако дадете акъл ка да кача клипове туке те мамом мамо ша има усиранье
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #17 -: Февруари 19, 2009, 12:03:47 »
Дебре нашиа,а не дей че растуриш седенкята!Но ниа си знаеме свите спатии,ма озгоре се некой дебне да те ебне.Ако а за щуротлъци и я съм щур и нема прублема да откачаме па,ма тава е безсмислено съга...Апа айде ако мислиш че че е за добро...
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

dzenga

• Гостенин
« Reply #18 -: Февруари 19, 2009, 12:35:41 »
Я па ич незнам що сте го маанале това, от сърце се смеах  :-\ ама ше ми простите оно на тия ракии сичко а смешно, понекога тревожно...
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #19 -: Февруари 19, 2009, 12:33:27 »
Я имам молба,къде неко пустиняк да пущи нова тема.Я не сакам да се праим на главен и за тава не онодем сам си новата заебавка,ма сметам че че е оборотня.Та секи един от назе да обясни от къде иде името му,да научимо кой кой е!Обещаем Аварам да е един от пръвите!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #20 -: Февруари 19, 2009, 12:37:47 »
Мале, секи има право да си пуща теми койо му тегли дУша. Турни една за имената и я мойто го обясневам втори.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #21 -: Февруари 19, 2009, 12:42:14 »
Тава да го разбирам ли че секи ша са представи у отделна тема,с имена,възрас,местоположение и професия?Ако а така,и другите са навити,ша пуснеме тема"Кой-кой е" Лични данни кой сака да дава-на лични.
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #22 -: Февруари 19, 2009, 12:50:26 »
Имам предвид секи да кае от къде иде името му!Примерно неко се имее"мъдистиа"и че е интересно верно ли а толку надарен,или обича примерно варени свински топки и тем подобни?...
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #23 -: Февруари 19, 2009, 01:04:24 »
Аврааме, и на мене ми ареса това преложение, пущай темата! Ама така "Кой кой е" некво купешко ми звучи, мое да е кръстиме "За назе си" или "Я па я", некво такова. Иначе "Who is Who" си е класика, ама не е за Резервата баш
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #24 -: Февруари 19, 2009, 01:09:35 »
Добре бе,"Ниа сме си ниа"-е те тава а темата,па кой ка сака да пу
а у нея.
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Кметот

• Гостенин
« Reply #25 -: Февруари 19, 2009, 03:06:59 »
А зЕма а добава още един лаф към летературния израз "Ще те убия"
В Червен брег викат:
Ша та нАсеча с мотиката
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #26 -: Февруари 19, 2009, 07:15:07 »
абе Авраме кой та дебне па тебе бе ....абе ебалсам им майкята а ми дебнат уя а ми дебнат пиша си и  си праа кво си сакам тоа сайт сиа на нашия и ниа сме си наши и те така те ...я кут чуам негде че некои сака а праа кво той сака или гу прибивам или си лова дреата и отваам п...а си ....бегай че са едосах...немааа влаам тука повече...я ми дутегна о клесове а ми дават наклон на уя
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #27 -: Февруари 19, 2009, 07:49:37 »
Ее, бесния, не са едосвай, брат, я го маанах от сайта тоа клип, що ма предупредиа по мейла, че има опасност да запрат северозапад.орг - организации некви шугави за защита на животнете биле могу силни и те така и я го маанах. После имаше туке един линк, що го бех качил на ютюб, ама и от тама го маавах. Ма ако дръжиш да го гледаш, ша ти пращам информация - пращам ти го и те така те. Некви неуметници от Берковица пръво прибиват едно прасе 150 кила с тъпото на наджака, па после един от тех, дрът, го коли, ама могу нескопосно. Тава е. Не са едосвай, ша побелееш млад.
« Последно редактиранье: Февруари 19, 2009, 09:52:54 от Kapitana »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #28 -: Февруари 19, 2009, 09:35:49 »
Ако па ни затворат за щуротиа като таа,остава и я да избеснеем...
 Съга и я си излазим и дано ми мине бръже!
« Последно редактиранье: Февруари 19, 2009, 10:14:17 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #29 -: Февруари 20, 2009, 12:16:50 »
Я преспа таа нощ и премисли!Не съм се огънал ма у краа на краищата не мое ено кръжаво прасе да ни скара!Некой от назе бе казал:"Ебем ти ценосната система щом си упрел до едно прасе!"Па кво ли остава да обсъждаме верно нещо големо...За тава и у народното събрание не им е лесно да се наговорат ,а им се смееме,та на назе ли?Ма що требва да ни се илат вънкашни кага мое ни завиждат.Капитаня е прав:Я ебем ти прасето,те ти го там,праи му кво си щеш, има си ора къде да му берат грижата.Ниа да не смо у Индиа та да робуваме на свещенни животни!Кояме, едеме,сереме-тава е от назе!Кой с кво го прибива си е ньегова работа,ако угреши негде,да си го односи сам!Па кой сака да гледа щуротлъци да се залага и снима.Я сакам га пръднем сам да си го душкам,а не да го односим накъде другите,па кой сака да се завие с мене поди йорганя...Никой не зорим!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 20 запитвания.