Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: КОЛКО пъти седмичмо пиаате алкохол  (Прочетена 33403 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:КОЛКО пъти седмичмо пиаате алкохол
« Reply #30 -: Юни 19, 2009, 10:26:56 »
то си е изискан стил /ох ритнах една плъна с вода леика у тевницата по двора и ми а мокър чарапа сЪга/ значи треба си табиет /пфуууу турцизми/ - не може да надигнеш бутилката - съга е лето и наще домате още не са готови що неам оранжериа ОЩЕ, ма съга студена домашна рикиа със една купа салата си а класика  , печени чушки на косашко кискело е подходящо па са прибило

направо ма е яд на мене си - зел съм да не моа да пиа купешко вино - зимвах 2 литра магарешко млеко и са сцепих от болки у мешината - ем да кажеш да съм испил целата бутилка почти - два пръста да са останале
« Последно редактиранье: Юни 19, 2009, 10:34:28 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #31 -: Юни 19, 2009, 11:15:42 »
Па я кво да пием куто сам постоянно с колата.Без кола не мом и един час.Без пиенье си можем.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #32 -: Юни 20, 2009, 12:01:51 »
Айде и я да са изокам по темата язе не пия само коги нема нищо за пиенье що съм мекушав и на жена и пиенье не отказвам никоги. Айде наздраве  ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #33 -: Юни 20, 2009, 01:06:20 »
Я след тава иследванье на нещата с алкохола очеквам да се появи и темата:Колко путе седмично ...онодеме...Разбирате нали?Та ако некой се нада да пущи такава анкета нека обади предварително, да се подготвиме подобаващо с подходящата литература да се не изложима куто авторитете.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #34 -: Юни 20, 2009, 01:36:56 »
Па я не пием ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

jaio

• Гостенин
« Reply #35 -: Юни 20, 2009, 01:45:19 »
Па я не пием ;)
па никои та не пита кво праиш докато спиш ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #36 -: Юни 20, 2009, 01:52:05 »
Наче верно бе-пиам по 1 рекиа и 1 бира вечер.Рекиата 100-200 грама.Бирицата -литър.Даже рекиата неа сека вечер.Ма бирата а задължителна.Ама като иам на купон с убови ора като вазе-е тогива влаам у друго измерение! ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

jaio

• Гостенин
« Reply #37 -: Юни 20, 2009, 01:58:34 »
па азе не вярвам някои от назе да лока сяка вечер като ка на 13ти
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #38 -: Юни 20, 2009, 02:03:37 »
начи азе пиам докъ ми а благо - ма си праа  сметка за сабаале -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

jaio

• Гостенин
« Reply #39 -: Юни 20, 2009, 02:07:20 »
начи азе пиам докъ ми а благо - ма си праа  сметка за сабаале -

дааааааааа       па ти затава зафчера рева по мене и запелющениа че заран са не моа дигнеш за работа            що имаш мерка     нали ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

Запелющения

• Гостенин
« Reply #40 -: Юни 20, 2009, 02:44:28 »
море той ква мерка има  ;D ;D ;D
та пе неку път му остават телефонете в подрума, ама иначе го я замерил  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #41 -: Юни 20, 2009, 03:08:47 »
Ей а кажете ми (ама чесно нема да ви се сръдим) кво мислите, Я пияница ли съм или не съм (що Я понекоги сериозно са замислям нади тоа въпрос) куто сека вечер (нема зиме, нема лете, нема делник, нема празник) пием по 3-4 чашки (от 75гр.) домашна 50 градусова рикйя и зимъска коги имаше вино по 600-700мл., а съга по 1-1,5л. бира (в зависимос от тава колко а жега вънка) ??? ??? ???....... имайте фпредвид че съм покрай 110 кила, пием само вечер, у дом (битов алкохолик ;D), задлъжително с мезе и 2-3 пъти у месеца при подхудящ случай надвишавам горните мерки с около 50-60 %......
Активен
жената Я  и приятели  

Чвора

• Пустиняк
« Reply #42 -: Юни 20, 2009, 03:12:33 »
Не си.Мош ли да не лизнеш цела седмица?Ако можеш-не си,ако не можеш-работата а дебела.
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #43 -: Юни 20, 2009, 03:18:50 »
Не си.Мош ли да не лизнеш цела седмица?Ако можеш-не си,ако не можеш-работата а дебела.

Ако са наложи мом (те от ония дни коги бе загазил с кръста), иначе невидвам смисъл да си не пийнем вечер ако са не налага да не пием....
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #44 -: Юни 20, 2009, 03:39:19 »
споко - и язе пиам куто тебе вечер само че по манко рикиа - 2 литра бира - ката вечер - ако ти си алкохолик , еее станааме двама - ебем им мерки , ебем им диети , азе съм 128 кила -ама ми не личът
Активен

Страницата е създадена за 0.214 секунди с 21 запитвания.