Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кметове и краднене  (Прочетена 40937 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

muci

• Гостенин
Re:Кметове и краднене
« Reply #15 -: Юли 05, 2009, 02:32:26 »
оооооооооооооо я майййййййййй подозирам кой ааа шефьорин/май го знаам кой е/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D майкууууууууууууууууууууууу
Активен

Българка

• Гостенин
« Reply #16 -: Юли 05, 2009, 11:20:08 »
Бившио ни кмет беше голема работа - кога доде време да го преизберат се пускат ени каси с кебабчета, едни туби с пиенье - поне циганите беа доволни и гласуваа. Бееме съсем западнали при него - ни парка ни парк, ни града ни (европейски) град.
Ся от скоро ни е един младок, дето единодушно бе избран от целата козлодуйска нация - на циганьете им писна от кебабчета и решиа, че сакат да са европейци!  ;D Човеко за нула време оправи стадионо, тури пейки и намери пари даже и да сложи 3 билборда.  ;D По Коледа като си одих имаше украса по дръветата, а преди сал некви оскубани гирлянди нафръгани като за Бог да прости. ::) Па и още повече, че от миналата година вече и нашио град си има мотосъбор, а тава е голема работа, баси!  ;D Ше го видиме докъде ше я докара, ма засега по мои наблюдения града ни е станал мноо дОбър!  :) :)
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #17 -: Юли 06, 2009, 09:09:25 »
Ей, тоа Крушовенски беше хирург у централата и ме а оперирал! Реза ме нещо по главата и щеше да ме скалпира кучиа син, голем майтап беше. Убав човек и майтапчиа, я се кълнем у него! Винаги съм ЗА Крушовенски и не вервам он да е правил некви смърдели работи като кмет у Мизиа. Ако некой го среща - много поздрави от мене има! Стискам му ръка.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #18 -: Юли 06, 2009, 10:02:32 »
Ние у Враца нема с кво толко да са пофалиме.  :( Даже имам чувството, че откак избраа новия ни кмет, градо е на автопилот...  ::)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #19 -: Юли 06, 2009, 10:15:29 »
За жалост си прав. Я немам угризения, що не съм го избирала, ама ако си бех у България тогива, сигур за него щех да си дам гласа.
Плювааме по старио кмет, ама оня барем неко улица асфалтира и следеше непрекъснато ората, къде работеа, а тоа лааса само си драпа мъдата по цел ден.  >:(
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #20 -: Юли 06, 2009, 02:43:41 »
Па и ние у Видин не сме цъфнале с новия. Предишния доктор Ценов много краднеше и лъжеше, ама мине месец и разбереш че те  е излъгал, а тоа Видов още щом те излъже разбираш. Ма те избраа него и че си го гледаме още две годин ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #21 -: Юли 06, 2009, 03:24:25 »
Те тава а целата трагедиа.Избереш некой.Ни го знаеш ,ни го познаваш.А она некоа партиа го представила що е некадърен и си мълчи.И през целиа си мандат се малчи или слуша други.И да кае нещо оно че е лъжа що никага неа научен да ти сфрши работа.У селата айде...Там немат голем избор.Ма по градовете требва да се подхожда по-одговорно.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #22 -: Юли 06, 2009, 03:26:42 »
За тоа нашия, новиа кмет цели фермани се изписаа, и все у положителна светлина, ако ма разбираш правилно  ;) ама са оказа, че сичко, баче е било поредния кьор-фишек  >:(
Активен
Ние сме ора естете.

• Пустиняк
« Reply #23 -: Юли 06, 2009, 03:28:45 »
Па я Видов си го знам още от коги беше управител на Кнауф. Убав човек, ама за ядене и пиене, като администратор ич го нема.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #24 -: Юли 06, 2009, 03:32:53 »
краси извинявай нее по темата ма кнауф работили ?т.е. знам ча има производство ма развивали се?
Активен

• Пустиняк
« Reply #25 -: Юли 06, 2009, 03:41:28 »
Работи разбира се. Само, че управлението му вече е у София.
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #26 -: Юли 06, 2009, 11:59:17 »
И у Козлодуй вече неа къ беше сал високите цени у магазинете останаа що тръговците си мислат че тиа у централата зимат милионе па то неа баш така.
Ич не си прав.Цените са нормални по магазинете.Скъпо е из кръчмите.А тия у централата милионе не зимат, ма зимат илядарки.

тава за илядарките а верно, имам един селски къде работи тама и му се наложи да му преснимам фиша и на ньего пишеше 2 800лв- бруто  :o :o ..... и он човека допълнително са занимава с гледанье на крави - да връже бюджета  ::) ::)
Активен
жената Я  и приятели  

masok

• Гостенин
« Reply #27 -: Юли 07, 2009, 12:12:45 »
ибах мааааа му...................... ;Dдай да одиме там го ева ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #28 -: Юли 07, 2009, 12:19:11 »
У централата винаги са се зимале добри пари.И тиа къде требва и тиа къде не требва. ;)Ма сеги вече неа таа яма къде беше.Таа централа разврати манко ората у Ореховско и Козлодуско,що много народ навикна да зима пари па да се скатава.Па сеги като съкратиа сума народ-они мрънкят и нги се не работи друга работа.Тва а мое странично и лаишко мнение и не ангажирам никой с ньего.Сигурно ша има  ора къде ша ме опровергаат ма сакам да а аргументирано.Тва са мои на блюдения на страничен човек.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #29 -: Юли 07, 2009, 12:44:07 »
Е Докторе, я сам работил у таа централа 15 годин без неколко месеца. Слагам се (се още) при вътрешните ора. Не са ча такива заплатите (като чиста) сума, ама иначе условиата като цело не са лоши. За другите нещем да прикаам (що това значи слухове да коментирам), ама за себе си мое да каам тука.

Значи последните години бех Р-л Сектор, това е доста висока длъжнос тама. За съжаление, нашиа цех се водеше некак страничен и заплатите ни беа по-ниски от другите (с колко точно - неам представа). Я лично съм зимвал чисто къде 1300 - 1500 лева у месеца. Заплатата секи месец е различна, що се начисляват некви премии, секи път - различна сума и различно се разпределя между ората. Отделно - къде 150 лева секи месец у купони за храна. Един път у годината - 1000 лева за почивка, на калпак. За Великден, Коледа и Ден на енергетика - различно, по 150 - 200 лева, некой път - и по 300. За предсрочно пускане на блок след ремонт или за успешно участие у неква комисия, проверка или мисиа на МААЕ (къде влагаш допълнителен труд и време) - па сам зимвал по 200 - 300 лева награда. Отпуска съм имал 52 дена платени, демек - работим 10 месеца, плащат ми за 12. Имало е и 13-та заплата, ама редко. А, работниа ден беше 7 часа. Та това е, сам видиш - не са некви кой знаа кви условиа, да речеш. Кола и телефон не сам имал никога, а пъта си го плащах самичък последните години, 72 лева ми беше месечната карта. Одил сам на курорт по-евтино у бази на централата. Давал съм и извънреден труд, бая пари падаа от него, ама само по ремонти кампании беше това. Та така беше. Иначе и я секви легенди сам слушал - че чистачките зимали по 2500 лева, че си не знааме парите... Ти се друсай секи ден у Чавдарката по 3 часа натам и насам, събирай дози у зоните, па послем ми завиждай за "големата" заплата, къде зимам...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Страницата е създадена за 0.135 секунди с 20 запитвания.