Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу

АФтур Тема: Кметове и краднене  (Прочетена 41062 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Re:Кметове и краднене
« Reply #345 -: Април 08, 2011, 12:39:43 »
Ники- Браво - имаме сайт-иаме възможност и  действаме - имам една идея ;)
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #346 -: Април 08, 2011, 11:54:18 »
Много добре-така требва.Верно а че неа като да го пущиш  по БНТ у новините  у 8 вечерта ма и до там моа да съ стигне.Сал ръчканье у гъзеца на тумбаците да знаат,че вече неа кво беше и орота сакат отчет и отговори!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #348 -: Април 14, 2011, 09:16:27 »
Бесняк, дай още некакво инфо, да го изтипосаме тоя и в nematakovamesto.com... Кажи кое му е селото, кои са починали на улицат и други неща, ма като за ора не от Мизия
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #349 -: Април 14, 2011, 11:21:59 »
Бесняк, дай още некакво инфо, да го изтипосаме тоя и в nematakovamesto.com... Кажи кое му е селото, кои са починали на улицат и други неща, ма като за ора не от Мизия
e те тия са си от Мизия , жената дето съм  писал беше останала самотна... ходеше из улиците и ядеше от кошчетата инак преди не беше такава имаше  си къща.. както и да е въпроса е ,че после откакто мръдна с главата никой от общината не пожела да вземе да я настанят в некво заведение незнам  в какво по точно трябваше щото тя накрая не си спомняше каде живее пък и неми е работа да знам тея неща нали тиа тупане там за това взимат заплати ...та в крайна сметка я намериха зимата на улицата засипана от нощния сняг и така си е умрела... а пък тоя Митко Мишката така си го знаем ,братму и сестра  му продадоха къщата преди време и той спеше по разни приятели, изоставени къщи и така от доста години... но сега наскоро е бил в болница и като го исписали го докарали до Мизия но тъй като няма каде да иде казал да го оставят на спирката и така 3 дни  едни познати деца ми разказаха ,че вечерно време там се събират с колите си и ей така на приказка и са му взимали банички и кафе от една пекарна ноща ... на третия ден ноща е умрял така на пейката вътре , видян е от много хора тъй като ноща е палел огън вътре ...бе дива работа  ... другото което е интересно тука е ,че теа деца са извикали бърза помощ и като дошли рекли ,че това е познат случай и палнат и си идат ...те така те... те тиа тупане от общината те таваа мое сфръшат да одат по Арбанаси да си праат суарета по Германия, Италия бе къде несъ са сетиле там не одиа...чакам да ми кажат точните имена та да ви кажа на теа умрелите....
Активен

Снаата

• Гостенин
« Reply #350 -: Април 14, 2011, 12:17:34 »
Мамка им мръсна, изклесяци недоклатени. Не мом се спрем да ги не псувам. Никой ги не мисли тиа ора. Много от тях са си не добре били са тук там по психиатриите, останали са сами и са на улицата. Друг е въпроса, че вече нямат пари да ги държът по психиатриите и ги пущат на произвола. Обществото ни боледува. Работа на общините е да има приют или домове за временно настаняване - барем за студените дни. Ние сме тези, които трябва да им искаме сметка за всеки похарчен лев. У Швейцария на общински служител при командировка за нощувка се плаща по най-евтината тарифа, за път се дават пари като се смята за влак или с обществен транспорт. Ако същия служител желае при по-добри условия да пътува или нощува си плаща от джеба. Общинска пара не се харчи току така.
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #351 -: Април 14, 2011, 12:34:39 »
                                     те тоа с пуричката а Убавеца зам.кмета , му ебеш майкята и кутилцето  ... за циганскиа празник яде и пи 2 дена къ му не пукна сърчъка незнам....колко ора сфесни измреа а таа смрад не пукна бе ...майкята нги деаба ...
Активен

Снаата

• Гостенин
« Reply #352 -: Април 14, 2011, 07:22:16 »
Юбофци :udri:
Да им се не нагледа човек. papa
Дребни душици. blax
« Последно редактиранье: Април 14, 2011, 07:23:48 от Снаата »
Активен

iakim

• Гостенин
« Reply #353 -: Април 14, 2011, 09:21:50 »
                                     те тоа с пуричката а Убавеца зам.кмета , му ебеш майкята и кутилцето  ... за циганскиа празник яде и пи 2 дена къ му не пукна сърчъка незнам....колко ора сфесни измреа а таа смрад не пукна бе ...майкята нги деаба ...

Колето много е остарел тоа исклесък ;D ;D ;D
Па и пурета пуши дееба и тупаня...Навремето у читалището бъщеше Арда сас филтар ;D
« Последно редактиранье: Април 14, 2011, 09:23:46 от Яким »
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #354 -: Май 03, 2011, 09:11:52 »
те вчера кво стана у Общинъ Мизия - с.Липница http://mizia.atwebpages.com/index.php?option=com_content&view=article&id=168:2011-05-03-17-31-12&catid=30:manuc
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #355 -: Май 03, 2011, 09:15:24 »
баце,пак ша си остане кат отразена новина сал.......днеска го четох тва негде из пресата......... >:(
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #356 -: Май 03, 2011, 09:23:03 »
що ли така е насекъде и за сичко  ??? ??? ??? ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #357 -: Май 03, 2011, 09:29:48 »
е я спрех да с изадавам тоа въпрос оти оправия нема ма поне да има гласност оти доста народ не знаеше, че таваа станало .... СЗто бавно но сигорно отива на гибел...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #358 -: Май 03, 2011, 09:38:19 »
и ниа сичките иаме прека вина - що си траеми си кривиме пръстите по фороме уместо ... да фанеме балкана
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Маруца

• Гостенин
« Reply #359 -: Май 03, 2011, 09:39:32 »
и ниа сичките иаме прека вина - що си траеми си кривиме пръстите по фороме уместо ... да фанеме балкана
и ти прикаааш с уя си понекогиш....къв балкан, нали ше ни офатат за 2 дена с ония еликоптере от  НАТО... :green:
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.29 секунди с 21 запитвания.