Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу

АФтур Тема: Кметове и краднене  (Прочетена 41060 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Кметове и краднене
« Reply #360 -: Май 03, 2011, 09:40:23 »
тава я духовно отграничаванье един вит
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #361 -: Май 04, 2011, 08:29:44 »
и ниа сичките иаме прека вина - що си траеми си кривиме пръстите по фороме уместо ... да фанеме балкана
и ти прикаааш с уя си понекогиш....къв балкан, нали ше ни офатат за 2 дена с ония еликоптере от  НАТО... :green:

Така на времето питали ген.Чочоолу що е станал партизанин.Он рекал:"Що бех недоволен".Тиа му отвърнали:"Ми ние и сега сме недоволни",а он одговорил."Е ви Балкана тогава,кво чекате."
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

besniamiziq

• Гостенин
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #363 -: Май 17, 2011, 09:08:32 »
да нее имал да и плаща едно ебанье??? ;) :)
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #364 -: Май 18, 2011, 11:15:20 »
да нее имал да и плаща едно ебанье??? ;) :)
   оооо он ако можеше с ебане да са опрай ич да  неа и мъцвал..... ;D ;D ;D ;D
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #365 -: Май 28, 2011, 10:15:13 »
понеже немоа да са сета каде да пиша таа работа ше ги почна тука па ако требва да я местим ше а местим.... начи днеска разбрах ,че едни Ореховски турци са са напънале да махат попа ни ... пред историята на всичко е длъжка ше я рспраам утре вечер но по важното е че тиа исклесяци са давали жалби по София за етническа дискриминация фанали двама пияници гробари за свидетели ,че попа ги е обиждал и са разровили некви лайна...  тук от няколко дни тече подписка в подкрепа на попа ни  но са разровени доста лайната
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #366 -: Май 28, 2011, 10:32:08 »
Таа информация ма заинтригува и чакам да пущиш подробности да тура на сайта да защитим човека. Кви са тиа ореховски турци, тама знам за мангале, че има, даже съм одил у циганската маала на изпращане едно време, за турци не бех чувал.

Дай да видим кво ще праиме с таа подписка да ги пущим и у други места, като дадем гласност на случая, ще можем да помогнем с подписи и от Бела Слатина примерно.
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #367 -: Май 28, 2011, 10:44:16 »
бе тиа навлеци са домъкнаа преди около 2 години и направиа погребално бюро тука ...приехме ги и неим обрънааме внимание ама тиа клесове са зеле да прават от доста време мизерии на каменоделеца ни на попа но теа неща са ми малко в страни и несме чули, чак днеска разбирам ...
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #368 -: Май 28, 2011, 10:56:34 »
Каква погребална агенция, за християне ли? ???
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Маруца

• Гостенин
« Reply #369 -: Май 28, 2011, 10:59:08 »
Каква погребална агенция, за християне ли? ???
е за кви други...тама джамии нема...
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #370 -: Май 28, 2011, 11:01:40 »
И вие не сте им стъжниле живота досеги, да одат у бръснатия гъз на майкя си?
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Маруца

• Гостенин
« Reply #371 -: Май 28, 2011, 11:05:23 »
И да маанат един поп, друг ше пратат от епархията. Тиа кво си мислат че ше направат куто гу маанат. Мизия нема стане Търговище оти турци нема у тоа район, ни джамии, ни гявол.
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #372 -: Май 28, 2011, 11:08:22 »
Има разселени помаци! А ониа са еничаре и са по-гадни, ка беше обяснявал и Чвора!
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #373 -: Май 28, 2011, 11:10:13 »
Каде са тиа помаци, че не съм ги виждала досеги? У Тетевенско да, ма при назе не съм чула. ???
Па и да има неко семейство, тиа не важат у СЗ, що са под минимума за малцинство даже.
« Последно редактиранье: Май 28, 2011, 11:12:38 от Мариуца »
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #374 -: Май 28, 2011, 11:26:03 »
епа Валка верно тиа копат християни ма те.... явно конфликта е дошъл от таа страна щото попа преди време викаше че тиа немоа ги понаса да влизат и провеждат таа дейност у гробищата ... заран ше ви раскажа подробно нещата... а колкото до тава дали в Орехово има турци има и лаас са дасто ма по тоа въпрос мое каже Чвора как е....а тиа тупане копат християнете и в Орехово ...сичкоа бизнес
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.216 секунди с 21 запитвания.