Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кметове и краднене  (Прочетена 40942 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

besniamiziq

• Гостенин
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Кметове и краднене
« Reply #406 -: Юли 14, 2011, 07:33:31 »
бъш тиа освен чаша друго не моо дигат-ни снопе, ни нищо-туН :udri: :udri:баци
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #407 -: Юли 15, 2011, 12:09:14 »
Чворе я тама у сайта съм ти благодарил за подкрепата па и ще се радваме кут олазате тама, по неко път де... да н и подкрепите с некоа коментар ..  мъчим са и ниа да  врънем умрелите от ония свет, ма па да са остайм епептем ми са неще   :(
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #408 -: Юли 15, 2011, 07:37:44 »
бе като са изокаш ,поне да ти олекне душевно-тиа като ги глеаш освен Машенгевеера нещо друго мислиш ли че моо ги опраи.......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #409 -: Юли 15, 2011, 10:51:22 »
марее деаба я тейното маменце деаба ...влас да имам за 3 дена ... геранете немаа стигнат у таа дръжава за тиа  :udri:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #411 -: Юли 27, 2011, 06:59:59 »
Бесен, ти стигаш до едни изводи дека я ги прозрех преди дваесе годин! Като са видим ше ти ра̀зкажа много работи, дека сеги са пофтарат! В България може да бъде опорочени дори и най-святата идея - любовта към род и родина!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #412 -: Юли 27, 2011, 08:19:47 »
+1
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #413 -: Юли 27, 2011, 11:02:41 »
Бесен, ти стигаш до едни изводи дека я ги прозрех преди дваесе годин! Като са видим ше ти ра̀зкажа много работи, дека сеги са пофтарат! В България може да бъде опорочени дори и най-святата идея - любовта към род и родина!
             оф..... :(
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #414 -: Юли 27, 2011, 11:12:14 »
                                            те тава да го сложа и тук ащо гледам се проявява юбопитство и от госкяне ..........
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #415 -: Юли 27, 2011, 11:15:14 »
свинье као свинье........... :udri: :udri: :udri:
Активен

luda_duda

• Гостенин
« Reply #416 -: Юли 28, 2011, 06:41:32 »
Хахаха тоа Лаков е като Лисичкова, продължава да коментира без да е затворил телефона, много работи така моа са чуат...без да си сака човек.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #417 -: Юли 28, 2011, 08:30:46 »
Па тоа си е кристален извлек  на БГ ,,политичарот".Он не убеждава,не дава програма,не се допитва до ората де са го избрали-за ньего откъ е влезнал у властта техното мнение нема значение,щото он си мисли че светъ почва и свръшва с ньего и по ньегова лична прищевка изгрева слънцето.Тумбак,пустиняк,смръдел и на говното коръта-БГ политичар.Бесен ,тоа по сички възможни начини го изобличавайте,а ваще ора да пишат директно отворено писмо до пресата и Волен Сидеров.Не че Белоглавиа ша свръши нещо ма като са разчуе моо поради политически съобръъжения да му издърпа ушите.и 50-те кирливи гласа от Мизиа тоа път да си помислът къде ша идат......
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #418 -: Юли 28, 2011, 10:46:10 »
радвам с е,че сте обърнали внимание на най важното у записа ...50 КИЛИВЦИ дека са гласувале за тоа нещасник да зима 200 000 субсидия секи месец .... майчицата ви мила деаба язееее .... манарата и у глъвъта
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #419 -: Август 07, 2011, 08:10:18 »
съга у един друго фором видох бъдештите кандидат-кметове за Видин и са зачуди оти го нема настояштия, дали нема да бори за втори мандат ???

инак те тава са написале като евентуални кандидате:

1. Герго Гергов - БСП
2. Павел Паунов - СДС
3. Ирена Александрова - независим
4. Венцислав Станев - РЗС
5. д-р Цветан Ценков - НДСВ
6. Иван Иванв - АБВ
7. Владимир Тошев - ГЕРБ
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Страницата е създадена за 0.179 секунди с 22 запитвания.