Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: 3 в 1 ели политически затворе+реклама  (Прочетена 11359 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
връте сука ма ме чекне деба..... :D па и бойко ми даде тема за размисъл.....абе маани

такааа ,,за да е мирно селото требе връжеш попа,,!!!!!!!!
коги ша станем кат ората простио народ?коги почне да ние стра че ша ни накзват за грешните постъпки-викам я.
а къ ша почне да ние страа,куто почнат да затварат политическите и некъдърни органи у дръжавата....!!!!
демек направа на затвор ма политически и там сите политици дека са ощетиле дръжавата,сал че не да лежат цел ден ами навънка да помагат у работата и развитието на даден район,под конвой.......и вечер у затвору.
например затвор белене сал за политици .....през деньо из северозападо да работат по пътищата ели селата,за развиване на региону и страната............... ;)темата ша я пиша още вервайте ми...............
та минувам към по благото накрая,оти темата стана черна.........
сал приказваме за бири ,за рикии и т.н.и т.н.....нее ли време да привлечем рекламодате ли у форума...!!!!!???..за благото на сайта ,форума и закъсали ора куто атанас..........мое заран и друг да е????

Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:3 в 1 ели политически затворе+реклама
« Reply #1 -: Юли 12, 2009, 10:56:48 »
Добро а да има такъв затвор,ма нема да стане-за политическа дейнос вече не затварат....ли сме у Европата.А иначе я съм голем привърженик на тва политиците да бъдат наказвани показно-примерно като са а усрал до плешките от корупциа и други текива простотии-напр.като Сашо Томов и Сопола-у раирани дрешжки с номерца и пострижка нула номер-да чистат улиците ели да трошат чакъл по пътищата-е така да ги видат ората.....И за обеца на ухото на тиа къде идат по ньи....
За рекламодателет-съгласен ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #2 -: Юли 12, 2009, 11:03:47 »
требва да има ............оти иначе нема спрът ората да краднат и трепат за нема нищо...............и после макя му реве нееее он нее такъф....е къф е деба мамка му........идиот(тва за простио народ)....за тва един затворец сал за политици да са си сами ма там 5-10-15 годин кат незнааш да си политик кат си айдук вътре,ма не да лежиш цел ден.........а на вънка на работа............секва............за назидание на сите и показност....................
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #3 -: Юли 13, 2009, 08:35:05 »
Треба да има, ма нема да има ....  все пак сме у Българиа  ;D
Чворе, да знааш че у европата на политиците им са търси отговорност, или поне повече отколкото у назе - при назе секи си праи кво му кеф на уа, глеа да отнесе парите ...човека каза чеки малко, взе си самолета - дръжте му петите ..

Реклама мое да има, ама да са не прекалява че по неко пат ча дразни
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #4 -: Юли 13, 2009, 01:29:48 »
Не сте прави, що че дискриминирате политиците - отделен затвор да им прайте? При сичките ора - и они, даже я би укарал корумпираните политици при най-врълите манафи. Така де, да видат кво ни е било на назе, кога са ни управлявале...

Абе за рекламите - я сам скептичен... Само като ни видат кои и кви сме тука, кой рекламодател че се фане със назе? Ние сме си темерути завръшени и си знааме кво сакаме, не сме интерсни за реклами. Те например ако земе некой да рекламира лаптоп Амило, компютърджиите тука че го издът с парцалите, ако пъ рече "Земете си фотокамера Канон" - тука нали се разбрааме, че са убови, нема нужда от реклама. А политически реклами - ептем, че ги отебеме от секъде. Я лично на реклами се не поддавам, кво ми аресва си зимам и без реклама, а кое нещем - и да ми го фалат по цел ден, ебем го. Виж майка ми например кълве на кука без чръв, у къщи е събрала секво - машинка за поръбване на пердета, друга за подстригване на мустаци, специална пласмасова дъска за резане, къде с неа изсипваш нарезаното право у тенджурата, некво като масажор с едни пъпки, фенерче с магнит и му се кръши главата, те такива работи. Ама она не чете тука, та не видим ква полза че има от тиа реклами... Ама ако има полза за сайта, пущайте реклами да изгинеме!
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #5 -: Юли 13, 2009, 03:11:11 »
Па и я мразим рекламе, ама оно радиото от них пари изкарва и ги пущам. Па и рекламната агентка си я ;D бива
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #6 -: Юли 13, 2009, 04:06:49 »
Па и я мразим рекламе, ама оно радиото от них пари изкарва и ги пущам. Па и рекламната агентка си я ;D бива

Стигнааме си до приказката  ;D они рекламите са за пари, и на мене ми неа ного кеф, ама има реклами има и реклами - дека да ги невиждам никога !
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #7 -: Юли 13, 2009, 08:44:15 »
хм прави сте ма стае въпрос за малку неща...........например бира алмус че си е наша,ели радио силвър ели етно радио ели ултра преник...........рекламките че си седат негде у сайто на прва страница и толкуз..............а приходите за помощи на закъсали ора ели за сайто за обновяване ели нещо друго и те така ;) :)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #8 -: Юли 13, 2009, 09:41:37 »
Те я веднага съм са сетил за Ломското:
От пустиняци за пустиняци
"Пиите с акъл, що я меркята ви я знам"
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #9 -: Юли 13, 2009, 09:45:45 »
Азе си зима Ломско на воля - докарале у кауфлана у младос  ;D ;D
Мерката е само ена - доде тиа благо  ;)
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #10 -: Юли 13, 2009, 10:25:08 »
Цитат
ели ултра преник...
  Само ми не фали Пернишка продукциа че ша маана да та прекръша с вилата... ;D Кръпел.... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
« Reply #11 -: Юли 13, 2009, 10:38:08 »
саках да каам ултра радио перник..............оти ни ареса го ева ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #12 -: Юли 13, 2009, 10:43:56 »
Баа     Дръмончо не знаа ,че тава радио мое даа перничко по произход ма ниа го култивирааме доброзорлем ;D и стана СЗ!Така че.може да се рекламира тук е.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #13 -: Юли 14, 2009, 12:03:58 »
За Алмус мое не само да глеаме реклами, мое и ниа да измислиме нещо. Да бе верно, не мое ли напрайме СЗ рекламна агенциа?!? Айде, обявавам конкус за рекламен лаф (дали му не викаа на това "слоган"...) за Алмус! Наградата е 2 литра бутилка от мене.

Ако мое малко да перефразирам Гаспода - Пийте с акъл, що мерка немате.

Айде, кой друг че се проба?
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #14 -: Юли 14, 2009, 12:40:36 »
.......е оно така - ни боб, ни леб ;D
Но мое предложима на Алмус удивителната възможност да използват форума или сайта за конкурс за "рекламен лаф" /мое го поразшириме манко - графична, аудио и т.д./ за специфична таргет група - пустиняците.
Па да почерпат ;)
И после да им предложиме удивителната възможност да го ползват у сайто срещу заплащане ;D
Ма кату ги глеам са напраили "вечната маркетинг грешка" по-известна като "макя му деаба писна ми на уйо от креативност го ебем у маркетинг-раклама отдела дека само паре цуца а не продава" ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.113 секунди с 21 запитвания.