Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: 3 в 1 ели политически затворе+реклама  (Прочетена 11527 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Re:3 в 1 ели политически затворе+реклама
« Reply #15 -: Юли 14, 2009, 12:56:57 »
Ааа, рекламират се они, накъде тръгнеш - билбордове покрай пъта, ча драго ми става, като ги видим... Майтапа на страна, ама шефа на Бирената го познавам лично (ако не са го сменили у последно време, мое да прикаам с него по рекламни въпроси. Оно Бирената у Лом е купи Енемоната, и там иам ора, мое да им каам некоа прикаска.

Нещо ме напече и мозака ми изключи. Само един стар рекламен лаф се сещам, ама он е за мотори:

"Който кара Ява, никога не остарява".
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #16 -: Юли 14, 2009, 01:06:29 »
и Я знам един лаф ама он е за атни реклама "Който пие бирА, нищо не разбирА"  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #17 -: Юли 14, 2009, 01:19:24 »
О они от Алмус са много трудни за реклама. Они рекламираа при назе, коги беме радио Гама и имаха една тъпа реклама ум да ти зайде. Они са консорциум некъкъв и дръжът още неколко били и са скрънци. Германци да ги не еба.
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #18 -: Юли 14, 2009, 01:22:00 »
А да се връна къде първата час-затворете за политици.Още нема специален затвор,ма има вече един осъден ефективно-днеска моя любимец-дебелоглавио прос като иззобан гроз помак Фидел Беев са го осъдили ефективно на 3 години и половина затвор.Я отваам да си отвора Старопрамен.Наздраве!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #19 -: Юли 14, 2009, 01:28:11 »
Да баце, ама че обжалва да еба тулупа да еба.
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

masok

• Гостенин
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #21 -: Юли 15, 2009, 02:06:50 »
Ми но крайно време е да се почне од некаде.Тиа се бео самозабуварили.Оти не Бееви,Пашови,Султанови...Се одбор юнаци кой од кой по-велики.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #22 -: Юли 15, 2009, 09:05:03 »
Те един добър пример ;D
http://zamunda.net/details.php?id=177212&hit=1
Активен

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #23 -: Септември 28, 2009, 04:42:25 »
http://focus-news.net/?id=n1267278  Te  ви политици за затвора  те ви и реклама.Я ше ода на тоа протест да им еб.м мамицата връъ им гу на тея шъшкъне!
Активен

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #24 -: Септември 28, 2009, 04:45:56 »
Уууууу деаба и наглеците  >:( >:( >:(
Активен

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #25 -: Септември 28, 2009, 04:54:07 »
Ние сме казале ,че даваме срок до петака на институциите да са разбият тез паменици на тейните "герои" дет са ги напрайле,ако не стане тва с институцийте,ние от младежките организации лично ше го гътнеме >:(
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #26 -: Септември 28, 2009, 05:02:36 »
Глей,сеа как политиците и правораздавателните органи ше ни запалат чергата от четири страни.Наместо прокоратурата да са самосезира и да ги разтури тиа резани карабини,тя ще чека да излезе народа на протест и да са сбият па после -имало етническо напрежение.Ми ще има ,българете нема да тръпат сичките простотии на некви ебалници каде са чудат как да угодат на турските мекерета и измекяре,а ако мое и некаква политическа и материална облага да докачат.Що,ако са докопат до властта е ясно,че ше има лапане.
Активен

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #27 -: Септември 28, 2009, 05:07:43 »
Ние от младежката структура с най-голем кеф ше идем у събота в  Славяново да го бутнеме  паметника!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #28 -: Септември 28, 2009, 05:09:10 »
Радиоактивина,ти от войводете ли си?Ми кво ги чекаате тиа тумбаци ми вече не сте затръкали тиа резаните мекерета?Почвайте ги виа ,че ниа по-дрътете стигнеме ли до тава да се разпрааме верно ша се запали чръгата.Тава а работа на онаа смрад Цифката Доганя-он сеги стои отдалеко ,ръчка полекичка и чека да станат етнически проблеме та да се връне и да каа-вижте кво а зле без мене.За тава-бръз точен и безмилостен удар с мотиката тиа плужеци да се съсечът и а се затръкат та да се покаже-кой си праи илюзииа че мое да се ебава го стига веднъга ръката на законо.А по тоа начин ша се покажеа ,че дръжавата мое да си се развива и без Доганя и сичките спермопоглъщателе покрай ньего.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #29 -: Септември 28, 2009, 05:13:16 »
Радиоактивина,ти от войводете ли си?Ми кво ги чекаате тиа тумбаци ми вече не сте затръкали тиа резаните мекерета?Почвайте ги виа ,че ниа по-дрътете стигнеме ли до тава да се разпрааме верно ша се запали чръгата.Тава а работа на онаа смрад Цифката Доганя-он сеги стои отдалеко ,ръчка полекичка и чека да станат етнически проблеме та да се връне и да каа-вижте кво а зле без мене.За тава-бръз точен и безмилостен удар с мотиката тиа плужеци да се съсечът и а се затръкат та да се покаже-кой си праи илюзииа че мое да се ебава го стига веднъга ръката на законо.А по тоа начин ша се покажеа ,че дръжавата мое да си се развива и без Доганя и сичките спермопоглъщателе покрай ньего.
Ако под войводите разбираш ВМРО-то да от тех сам и единствената пречина да не сме го сринали  е че не сме сички на едно место в края на седмицата ше се събереме  и връъ му го ако не ма дават па по новините ка ма даваа последния пат коги бех у София да сакаме отварянето на Козлодуй!
Активен

Страницата е създадена за 0.201 секунди с 21 запитвания.