Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: 3 в 1 ели политически затворе+реклама  (Прочетена 11956 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:3 в 1 ели политически затворе+реклама
« Reply #30 -: Септември 28, 2009, 11:24:55 »
За ВМРО -питах,изясних се. ;)Не бой са Самоток-Сопола сеги си изпълнява заканата от изборната нош,че ша има предсрочни избори.Ма понеже а смрадлив анадолски дирник са не усеща че:
1.Европа нема да разреши никоги етническо напрежение у неин членособено па щом става въпрос за малцинство-у Унгариа изтрепаа един билюк циганье и ЕС да си чул да напраи забележка на Унгарците.
2.Турциа има интерес да не и са свръзва името с никви проблеми сеги у ЕС-а ниа сме член на ЕС и секо ръчканье на назе а се едно ръчкат у гъзо Брюксел-що нема а видат никоги никво снихождение за приеманьтео нги.
3.Цифьо се опитва да реши вътрешни проблеми на ньеговата партиа като създава проблеми на целата дръжава-ако не го напраи умирга-етъ за тава са тиа гръчове-змиъта апе най силно коги ша да мре.
4.Двамата резани фесове братя Юзеирови ревът да бъдат публично бити и ебани та да нги доа акъло у кухите феслашки тикви дееба техната мама скопена и амуджи смръдели-и сметам че тава ше а достатъчно да доа акъло у главата на некои мераклии за мюсюлмански партии,автономии и секви простотии.
Сеги комунетата се таат по въпросо като пръднали що они изсраа говното ДПС,па после 8 годин ни го размазваа по суратя и сеги коги тава говно требе да се рине они стоът отстрани с разпасани гащи и си бръкат с лайнян пръс у носъ.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Чвора

• Пустиняк
« Reply #31 -: Септември 28, 2009, 11:44:33 »
Не случайно писа за комунетата-они а докараа до там таа дръжава...да нги еба макята смръдела красножопа... >:(
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #32 -: Септември 29, 2009, 12:14:05 »
За ВМРО -питах,изясних се. ;)Не бой са Самоток-Сопола сеги си изпълнява заканата от изборната нош,че ша има предсрочни избори.Ма понеже а смрадлив анадолски дирник са не усеща че:
1.Европа нема да разреши никоги етническо напрежение у неин членособено па щом става въпрос за малцинство-у Унгариа изтрепаа един билюк циганье и ЕС да си чул да напраи забележка на Унгарците.
2.Турциа има интерес да не и са свръзва името с никви проблеми сеги у ЕС-а ниа сме член на ЕС и секо ръчканье на назе а се едно ръчкат у гъзо Брюксел-що нема а видат никоги никво снихождение за приеманьтео нги.
3.Цифьо се опитва да реши вътрешни проблеми на ньеговата партиа като създава проблеми на целата дръжава-ако не го напраи умирга-етъ за тава са тиа гръчове-змиъта апе най силно коги ша да мре.
4.Двамата резани фесове братя Юзеирови ревът да бъдат публично бити и ебани та да нги доа акъло у кухите феслашки тикви дееба техната мама скопена и амуджи смръдели-и сметам че тава ше а достатъчно да доа акъло у главата на некои мераклии за мюсюлмански партии,автономии и секви простотии.
Сеги комунетата се таат по въпросо като пръднали що они изсраа говното ДПС,па после 8 годин ни го размазваа по суратя и сеги коги тава говно требе да се рине они стоът отстрани с разпасани гащи и си бръкат с лайнян пръс у носъ.

Браву бе,язе даже ако саках немаше да  успеем да  го обобщим тва кат тебе!По съкратено от това освен бой ,сексу у србска музика немоем си го представим. 8)
Активен

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #33 -: Октомври 01, 2009, 10:47:04 »
Радиоактивина,ти от войводете ли си?Ми кво ги чекаате тиа тумбаци ми вече не сте затръкали тиа резаните мекерета?Почвайте ги виа ,че ниа по-дрътете стигнеме ли до тава да се разпрааме верно ша се запали чръгата.Тава а работа на онаа смрад Цифката Доганя-он сеги стои отдалеко ,ръчка полекичка и чека да станат етнически проблеме та да се връне и да каа-вижте кво а зле без мене.За тава-бръз точен и безмилостен удар с мотиката тиа плужеци да се съсечът и а се затръкат та да се покаже-кой си праи илюзииа че мое да се ебава го стига веднъга ръката на законо.А по тоа начин ша се покажеа ,че дръжавата мое да си се развива и без Доганя и сичките спермопоглъщателе покрай ньего.
Чворе с най-големо удоволствие ша съобща че  оня паметник вчера вечерта е бил съборен от службите.Евала за което! 8)
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #34 -: Октомври 01, 2009, 10:50:57 »
Определяният като паметник на незнайния турски воин в село Славяново бе разрушен късно снощи. Той бе обявен от Окръжната прокуратура в Търговище като незаконен и за това РДНСК издаде заповед да премахването му.
Паметникът е разрушен по заповед на кмета на община Попово Людмил Веселинов. Кметът е наредил изпълнението на заповедта на районното полицейско управление.
Вчера прокурор Пламен Трифонов е разпоредил отстраняване на обидните религиозни символи от паметника на незнайния турски войн в село Славяново, съобщи ръководителят на Районната прокуратура в Попово Стефан Христов. Отстраняването е преминало без инциденти.
Няма напрежение в селото, заяви кметът на Славяново Васил Стоилов пред БНР.
"Всичко е спокойно, хората са удовлетворени, защото аз многократно съм казвал, че това строителство, което няма аналог, вече е история. Хората, дори и мюсюлманите, са доволни от всичко това, защото братята искаха да разединят жителите на селото на мюсюлмани и на християни. Това никога не е било и вярвам, че и занапред ще останем така дружно да си живеем, както и досега е било," посочи Стоилов. Той обаче уточни, че не е бил предупреден, но е сигурен, че паметникът е съборен от държавна институция. Според него всичко вече е история.
Каменната пирамида беше разрушена снощи около 21.30 часа, казаха жители на селото, които са забелязали фадрома, придружена от полицейски автомобили, предаде БТА. Малко по-късно се чул тътен от сгромолясване на каменната пирамида.
"Доколкото знам в Славяново има незаконни постройки и прокуратурата и органите на реда са взели необходимите мерки, надявам се повече по тези незаконни неща да не се говори”, заяви късно снощи пред БНТ министър-председателят Бойко Борисов, цитиран от "Фокус" .
"Не можах да разбера от изявлението на премиера държавата ли е съборила паметника в Славяново. Никой не знае кой го е съборил". Това каза пред „Фокус” Али Юзеиров от организацията „Български червен полумесец”. Това не беше паметник на незнайния турски воин. Това е вече разрушеният паметник на всички загинали за тези земи, посочи Юзеиров. В момента държавата показа колко е толерантна към хората, които живеят мирно и спoкойнo в цялата страна.
Вчера следобед полиция е иззела от клуба за приятелство на братя Юзеирови книги с религиозно съдържание, в една от които се е проповядвал джихад. Иззети са и компютърни конфигурации. Окръжната прокуратура в Търговище е изготвила пет преписки срещу братя Юзеирови, две от тях са за проверка на учредения от тях миналата събота Мюсюлман-демократически съюз, една е за незаконната пирамида в частния им имот.
Днес в селото има масирано полицейско присъствие, но жителите са спокойни и доволни от премахването на паметника, защото според тях той е насаждал омраза и напрежение, каза кметът Васил Стоилов.

Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #35 -: Октомври 01, 2009, 11:05:58 »
Да така е ама ми развалиа кефа.Щото сакахме ние да го бъкаме!
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #36 -: Октомври 01, 2009, 11:44:54 »
Краси само да добава " Събитието по събарането на паметника на незнания турски воин, бе отбелезано днес в 11 часа тържествено със сирени в 10 града "  ;D ;D ;D ;D
Активен

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #37 -: Октомври 01, 2009, 11:45:50 »
Да бе верно за ко бучеа тея гадове!
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #38 -: Октомври 01, 2009, 11:49:10 »
Проба е спокойно. В 9 града в стараната виат тия пущини ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #39 -: Октомври 01, 2009, 11:50:50 »
Язе сегика го четох,добре че у Търново  не ги надуа тия суяци че щеше ми гръмне главата!
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #40 -: Октомври 01, 2009, 12:13:33 »
Сетиа са управниците и прокуратурата,че тоа пат турчолята са олеа и показаа,че дръжавата има достатачно механизми да си връши работата и сичко опира до желанието.Паметника е незаконен и това е.Нема нетолерантнос,нема путки-майни.Сабараш това и кой от каде е.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #41 -: Октомври 01, 2009, 02:43:27 »
Самоток, ако ще и един камик да е само не важно ка изглежда акво сака да покажат резаните с тава, и таа "случка" си остава у историата ... сакале да са промени констутуциата заради ньи ...немое ли да са манат они и проблема ша са опраи
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #42 -: Октомври 01, 2009, 03:06:23 »
Ндааа,добър ден за българската нациа и дръжавност.Радвам са,радвам са,така требе. ;D ;D ;D
Можело значи,а?Сал требе да има желание.Сутринта оня плъъ скопен-  Лютфи Местан при Барека обтега локумете че тава било провокациа към видиш ли невинната ДПС.Па кръжото Бареков вика- ми но като бутнаа така тоа паметник требе да бутната и барбекюто на Доган у сараите.И оня си глътна граматиката и зе да тепка-он оно ,но господин Доган,но он ма нали...смех ти казвам,та ча са излагат. ;D
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #43 -: Октомври 01, 2009, 03:11:13 »
Чворе тава треба Роско да го пущиме тама с хундая манко да поразрине тие сарае че засмръдело на изклесък от ньи
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #44 -: Октомври 01, 2009, 03:11:56 »
Бива,бива ;D ;D ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.203 секунди с 21 запитвания.