Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: 3 в 1 ели политически затворе+реклама  (Прочетена 11967 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
Re:3 в 1 ели политически затворе+реклама
« Reply #45 -: Октомври 01, 2009, 05:27:49 »
Бе таман вчера Роско каза, че е намерил работа и еле го днеска един паметник по-малко. :D Показаха и следа  ;D като от багер да беше  ;D ;D ;D
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #46 -: Октомври 01, 2009, 07:15:05 »
Брусене,тава а верно,ма ти смок от дупка къ ша извлечеш?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #47 -: Октомври 01, 2009, 07:17:45 »
не дуган сичко му бутнат нема се вайкам............... ;Dевала на ората издали заповедта за бутането............... ;D ;D
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #48 -: Октомври 01, 2009, 07:31:45 »
абе чуда се дали резанио сокол......се нее обрънал към първанката за помуш...........да им бутне паметнико на тия и да им спре партията................резнатото соколе май му пари от други партиики такива...................... ;D а пръванката беше могу смел у узказването за паметника и било много правилно даго бутат...................а дофчера млъча кат усран деба ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #49 -: Октомври 01, 2009, 07:43:13 »
Генин,маанете го Пръванов,тоо вече и добро фпечатление не прави.Нищо не зависи от него,варди си мандатеца що му са види края.Нали видиш,че вече нищо са и не опитва да прави,само одиу насам-натам,като откачена вратница и мъца нещо си.Виа да го чухте да застане па да рече нещо,ма категорично та ако ще и по масата да удари.Той пелтечи и чака да види откаде дуа ветара.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #50 -: Октомври 01, 2009, 07:49:04 »
констатирам връзката им ..........НЕ ;)защитаавам го
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #51 -: Октомври 01, 2009, 09:43:56 »
ли он а напри таа адска смес-бсп и феслеците ::)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #52 -: Октомври 01, 2009, 09:47:51 »
е така де .......тънкио намек на защитата лоялност един вид ;)
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #53 -: Октомври 02, 2009, 12:23:22 »
абе ние от форуму коги ша си купим магазин ;) ???

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/10/01/168-chasa-sinovete-na-pyrvanov-s-magazin-za-120-000-lv.78513
Активен

Оньо-с-коньо

• Гостенин
« Reply #54 -: Октомври 02, 2009, 01:34:32 »
За Алмус мое не само да глеаме реклами, мое и ниа да измислиме нещо. Да бе верно, не мое ли напрайме СЗ рекламна агенциа?!? Айде, обявавам конкус за рекламен лаф (дали му не викаа на това "слоган"...) за Алмус! Наградата е 2 литра бутилка от мене.

Ако мое малко да перефразирам Гаспода - Пийте с акъл, що мерка немате.

Айде, кой друг че се проба?
Има една руска мъдрост , която мое да се перефразира за Алмуса
"Алмус -и десет литра да а шишето , пак требва да си купиш две "

на руски а -Сколько не купи , все равно два раза бегат придетьса " :)
Активен

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #55 -: Октомври 02, 2009, 01:51:43 »
оф - то па един памветник - купчина камъне и еднъ ламарина отгоре
я така и не разбра тоа мослимански незнаен воин кво е правил у блъгариа та му дигаме паметник - ако е колил блъгаре и ниа му дигаме паметник , тава е безочливо си мисла и подлежи веднагически на събаряне
Izvinevam se za latinicata.Samotok nakratko nashiq vodaj rekal na glavniq na MVR da  go sabarqt te predi u sybota da sme sa iztapan4ili s reisovete ot Tyrnovo,Gabrovo,Tyrgovishte i Vraca i Ruse 4e shteeme da obarnem seloto naopaki  >:(
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #56 -: Октомври 03, 2009, 08:42:52 »
Добро утро.Бе да ви питам,кво мислите за таа работа с касирането на изборите в Турция.Дали ше излезе нещо или само ще разлаат кучетата.Според мен не требваше да дигат патардия,а направо да връщат работа та да немат време подлогите на Сополя да прекриват работите.Да моо ги фанат по бели гащи и айде ревизия в парламента.Коригира са бройката на депутатите от ДПС,Доганя увисва още повече и стаа политически труп и са приключва с него.ПП И после са почват Мендерес Конгюн,Юзеирови и другата  измет каде дига турло около некви турки юнаци,незнайни войни и секакви про-турски,сепаратисти и анадолски идеи в България.
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #57 -: Октомври 03, 2009, 08:52:44 »
Щех да забрава.Гледайте довечера БТВ-репортерите,там некакав иска президента да ги поздравява на турски и,че не е вапроса дали,а кога,улици и населени места ще носат имената на турски герои.Мен се ми са чини,че тия им са ще да са сбиеме,ма то па си зависи от политиците,ако им орежат перките доде е време ще си мирне народа и немаа са разпраа с тиа малоумници.Я моо сам параноик,ма и тука ми са привидва длъгата рака на Цифуняка.Да има напрежение и народа да ревне от управляващите,да има предсрочни изборе и Тупаня(Доганя) да са връне на бел конь да спасява етническя мир.ПП Да му еба путката майна,ега.
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #58 -: Октомври 03, 2009, 10:50:23 »
Мене маа страх,що глеам че ниа в тоо край на Българиа сме "най-нетолерантни" и май само ниа шетребва да излазаме да са сбиеме,ма то при назе нема турци.Доколко я знам има малко в Орехово и малко повече в Никопол от тия каде са ни по-близо.Ако неще бркам ма поправете.
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #59 -: Октомври 05, 2009, 09:17:40 »
Не знам дали гледахте БТВ репортерите на 03.10.2009,я не можах та го теглих от Арената.Кой го нее гледал да го гледа има го и във V-box.Не моо да давам линкове за това го пиша така.В търсачката са пише "Турски гамбит".Извинявам са,ако писането на тия сайтове  и тракери изглежда като реклама,обещавам,че немаа са пофтори,ама това каде го гледах вече са не тръпи.Коментирайте виа,я не моа що ма избива на щуретия и ми иде да строша нещо па после трбва я да си го копувам.
Активен

Страницата е създадена за 0.179 секунди с 21 запитвания.