Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Телевизоре.  (Прочетена 22421 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Телевизоре.
« Reply #255 -: Август 28, 2013, 10:52:38 »
от ка Шарп прилапаха  Loewe /Льове/ http://www.eetimes.com/document.asp?doc_id=1230931

развоиниа екип на льове праат матрицата на шарп аквос - онаа къде я със допълнителен жлт цвет
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

jaio

• Гостенин
« Reply #256 -: Септември 04, 2013, 01:07:01 »
абе някой знаа ли кво става с таа цифровизациа  нали уш от 1-ви щеше а пущат а азе още си имам 8 програми само  да го турна на майка им   
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #257 -: Септември 04, 2013, 02:30:36 »
Па тя цифровизацията,нали са однаса сал за ефирното приемане на ТВ,ти ако си забучил антената на покрива,така или или иначе нема да моеш да гледаш повече от тия осем телевизии!Май сал толко моат да са ловат от ефира!Па еба ли го?Оня от "цифровизацията" викаше ,че тва са прави да моат да предлагат и допълнителни услуги!Ма тва кво значи,па ептен не знам!Дане сал и свирки да земат да прават! :-[
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #258 -: Септември 04, 2013, 02:31:37 »
за бес пари толкова  и у Кула улазат само осам , но требе да бъдат 12
предвит че мафеата држи мултиплексеке /цифрофите предавателе/ не очекваите кой знаа кво
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #259 -: Септември 04, 2013, 02:34:50 »
абе някой знаа ли кво става с таа цифровизациа  нали уш от 1-ви щеше а пущат а азе още си имам 8 програми само да го турна на майка им 

Те така ми, кво зависи от тебе баре да го напраиш.
Сети ма за един виц.
Двама нашенци отишле на екскурзия на Египетските пирамиди. Гледале тоо камъняк, чешале са, поврътеле са, па по едно време единия рекъл - айде, вади ножката, пиши ХУЙ и да си одим.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Страницата е създадена за 0.123 секунди с 21 запитвания.