Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: северозападни дечурлия-възпитание .галене с перо ели с дръжалето?!  (Прочетена 15145 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
Абе за дечурлигата беше предназначено,ма оно си е нормално.
Ниа като деца не сме имале тава къде го има неска,та така я си поигравам с барбитата ,а мъжо често го фащам че джитка на геймбоя и  ;D

те ви още една занимавка - по-абстрактна,я да вида дали ще ви хареса!
http://www.jacksonpollock.org/
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
хахах, я са измъчи с него, не аресва ми, тава я сложну за мене, ели съм крив у ръцете
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Абе знаете ли я сега кво са чуда  ???? Дали да пущам детето само на площадката да си играе? Он е на 5, площадката ни са пада зад кооперацията, обаче немам прека видимост.
Сичките деца тама играат сами, включително и по-малки от мойто, сал я съм дрътата тама , като ода с мойто. Ем ма е стра, ем ми са сака да го остаа да свиква по-самостоятелно да е. Оно тука уж е спокойно, ама знам ли  ::)..
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Па зависи ква ви е маалата. Кви ора живеат там, има ли пустиняци, бабичките дежурат ли на пенджурите да следат кой минава и т.н.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Бе спокойно е, нема джонки, ама нема и бабички по пейките.
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
Бубе и мойта е на 5,и не я пускам още сама,даже никога не я изпускам от поглед.Не защото е опасно а защото мозъка им още понекога действа импулсивно...
Например ше изтича след топката на улицата без да се огледа,или ше се хвърли да гали некое куче ...
Бе незнам,секо дете си е различно-мойто го наблюдавам последно време че и на нас скоро ни идва времето на независимост,ма засега и давам малки задачки ...да иде до будката или до комшийте като си мисли че е сама,а аз си я гледам скришом...
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

amigoto

• Гостенин
Къ вика момата секо си а различно . Големия ми почна да излаза сам на 5 , ама тоа малкио , като го гледам ква лигня и заплес а , изобщо не моа да му имам доверие
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Баш кво викате си е до дете. Моя оди по улицата като неко шматка, гледа на сички страни, само не и напреде. Един път, ем го вода за ръка, доде са обърнах и си лупна кратуната у един дирек. Не е дорасъл още да е самостоятелен, па и тука не сме на село, да са познаваме сички и да е спокойно.
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Баш кво викате си е до дете. Моя оди по улицата като неко шматка, гледа на сички страни, само не и напреде. Един път, ем го вода за ръка, доде са обърнах и си лупна кратуната у един дирек. Не е дорасъл още да е самостоятелен, па и тука не сме на село, да са познаваме сички и да е спокойно.
  За последното не съм съгласен много оти детето като го водиш разчита на твоята грижа и затава си блейка настрани, ама който го е водил по коя цепка са е задзепал та не е видол и он стълба, а е натресал детето у него? ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Абе я си го помислих като минааме покрай тоо стълб и в момента, в който са обърнах, оно са джасна завалишкото.
Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам

Най-кратката приказка за Лека нощ!  :D

Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

Страницата е създадена за 0.141 секунди с 22 запитвания.