Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Как да прецакаме смрадовете ! - акъл и помощ  (Прочетена 12444 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

biguel

• Гостенин
Отварям темата с цел да помогна на хората като Бай Атанас и на всички други които се нуждаят от помощ, за да защитят правата си !
Колкото и да ни е зле от факта, че има "смрадове" , смрадове и омразе е имало, има и ще си има докато свят светува, лошото е че ние ги търпим и ги оставяме да си развяват байрака и да правят каквото си искат !
Хората, които са се грижили за пострадалия Бай Атанас, ако не са се свързали с юрист и искат, нека се обадят! Мейла ми е в профила !
Съвет няма да откажа на никого !
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
брво баце, за темата къде си пущил мислим че ще е полезна  ??? и мойте поздравления за желанието ти да помагаш  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
поклон баце за темата и за тва ,че го праиш от добро сръце и не за пари-у тоа форум сите дето сме с неква професиа коги некой има нужда от помощ така да се каже по специалността го праиме безкористно и с големо удоволствие! ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ПЕРГИШИН

• Гостенин
Евала и от мене за темата .
Я вече са възползва от такава форуска помош , даа жиф и здрав Байчо , он за ньего моа да неа нищо ма за мене (като съм на зор) е голема работа
Активен

jaio

• Гостенин
БРАВО            евала за таа тема
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Евала Човече, голема работа прайш! Я откога чекам да се яви юрис у форума, иначе плъно със строителе и компютърджии... Начи, моеш да дадеш некоя юридическа консултациа? Я лично за момента неам нужда, ама след време мое ми се отвори работа за адвокат. Срещу заплащане разбира се, безплатна работа нещем.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
браво баце.
радвам са, че има такива ора.
язе също съм насреща, кои сака помощ - счетоводител съм- дан декларации, облагане на доходи, да доде края на годината па шъ ви кажа кво да праите !
Активен
Елвис е жив !!!!

biguel

• Гостенин
питайте, не бойте се ! 60 % от случаите можете да се оправите и сами, само не чакайте да се окъка работата и после да питате !
Пари няма да ви вземам освен ако не се налага да се влиза в съда !
Активен

biguel

• Гостенин
и аз съм рибар, ама не съм ходил тая година, защото миналата пък прецакаха кулския и два пъти нищо не хванах и се ядосах !
ДАЙ да пуснеме една жалба имах човек при тия в ИАРА, ама избяга от тях, но това не пречи само дай подробности кой и какво е направил, че верно трябва някой да ги спре съсипаха язовирите, дунава нищо не дава тая година и вече не знам къде да ида за риба !
На Полетковци беше спасението, ама като те слушам и него са го отарашили, а аз се канех на палатка да ида за 2-3 дена, че шурека се хвалеше пролетта, че е хванал бая таранка !
Активен

biguel

• Гостенин
ще пусна едно запитване до тия от ИАРА ! Да видим какво ще кажат !
Активен

biguel

• Гостенин
азе - треба ми фирма у Вд къде прави качествена пвц дограма - и вече теа са правиле на доволни клиенте
има неква фирмица у Кула къде прават дограма ама не съм доволен от цифроманиата къде ми казаха
... та ако знааш некоя - да не праиме риклама на лични  ??? ??? ??? ще турам прозорец един па са врътъ фтори месец накриво
- але тука едни при едни мои човек от Вд - правиле , договор му дале , гаранциа на рабутата и условиа сичко описано - ма не мога да ги намера тиа , смениле са си телефонете

има една фирма сега слагат на шурека врати и прозорци, ще го питам и ще ти кажа, те са добри, миналата година му сложиха външни прозорци и е доволен, няма конденз няма вода, всичко точно !
иначе и аз познавам 1-2 фирми ама не мога да ти гарантирам, че ще свършат работа, както трябва !
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Самоточе,качествена дограма мое ти напрай Пергишиня-ем съм сигурен че ако са навие ша си искарате чудесно...!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
...бе я съм сигурен че ша е весело... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

орданецо

• Тумбак
Re:Как да прецакаме смрадовете ! - акъл и помощ
« Reply #13 -: Септември 03, 2009, 02:44:41 »
па те я рекох да се възползвам от помоща на юристо:
та баце къв ми проблема:
язе се топла на пръдня /газ/, и както знаат повечето ора Шушалов на всеки три месеца определя нова цена. и през 12/2008 определя за пръвото тримесечие за 2009 нова по - висока цена. да обаче смрадовете от софеа газ не идват да засичат и пред 12/2008 не плащам нищо, а през януари 2009 ми го набутват и декемеври и януари на новите по - високи цени. и почнах - даеба вашата мама що немам сметка, они се оправдават, че не имало кой да им отвори, а у блоко са 21 пустиняци и Я - демек 22 абоната. 21 пустиняци викат нема да се разправаме. аме мене ме гложди, и викам почвам ви. писах на комисията по енергийно и водно ебанье. от там след време ми пращат отговора на София газ, че не е имало кой да им отвори / а според мене смрадовете ги е мръзело да идват покрай коледа да засичат/ ия им викам а досеги кък над 30 фактури са засекли и те баш сеги кък. тия от комисия почнаа да пишат до каскета им - овергаз - един ми се обажда и вика епа шъ ви преизчислим сметката, след 1 час па ми звъни и вика е шефа каза че нема да стане.
после почнаа избори, напред назад и оставих тоа проблем. ама нещо па зе да ме човръка да се заяждам.
верно като ми преизчислът сумата требва да ми върнат има нема 20 лева, ама що да им ги давам, а и що да се ебават с мене
кажи сеги кво да праа, да пиша до комисия по жалби, до други смрадове дека нещат да праат нищо или па до господари на ефиро ?
ако сакаш ще ти препрата целата кореспонденция дека сме си водили и по мейлове
Активен
Елвис е жив !!!!

орданецо

• Тумбак
Re:Как да прецакаме смрадовете ! - акъл и помощ
« Reply #14 -: Септември 03, 2009, 03:40:56 »
тва за мейлите е ясно - я затова пращам жалби с обратна разписка и паза сичко. и отговоре и мейлове и те така. въпроса е къ да им го тура, и да ги изтипосам
Активен
Елвис е жив !!!!

Страницата е създадена за 0.148 секунди с 20 запитвания.