Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Как да прецакаме смрадовете ! - акъл и помощ  (Прочетена 12587 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Нема се пуашиш Буле, има ора изгореле с мого повече, но затва кат са подписват тиа договоре неа зле човек си гледа условията

Праф си, ама моо мъж ем е кьорав, ем не чете...  :-\
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Така шъ а тя куту не сте гледале бабите си у ръцете.Дребните пари-връзани у кръпе, пъ едрите-у гръне ели буркан и закопани нъ един лакът уземи. :green:
Активен

astrafan

• Гостенин
Бонджурке, па тизе от банкери кво да очакваш?! Ше те клатат по сички параграфи... Я са чуда къ не са ти зимали такса, само щото си им клиент, дееба и кръвопийци?!  :udri:

Ниа па имаме гоолем проблем с "Близу"! Летоска решихме да са откажеме и им върнахме сички тракачаци. Добре, ама почнаа да са обаждат на мъжо ми, да му пускат есемеси, че длъжиме 406 лв.!  :o А он не знаа кво а потписвал, па и договоро не моо го намериме из дом..  :-[ Тиа пари били неустойка. Дали са го на агенция по зиманията.
Некой патил ли а с тия изклесяци и кво да праиме?  >:D
Я съм клиентин също на банка къде се каа ING (Diba) , ма неам оплаквания. Таа банка, барем тука, изобщо не съществува физически, а за внасане на пари и дума не моо да става вапрос - един път саках да фнасам и ме пратиа у фабриката на Хенкел за шампуане и прахове - така и не можа да го намерим.

Очевидно ф случаа е некаква политика за неползване на пари в брой - се пак фнасането на пари в брой е спецялен случай, затава моа да плащат на друга банка да нги ползват банкоматете за фнасане, они са по-скъпи. Затава си отвори сметка у банка къде си имат такива банкомати и не зимат пари. Па и банковите сметки пари нещат, леб нещат - отвори си 3-4 да имаш секакви опции

Добре де, Кро, но в България за всяка сметка зимат по около леф и половина на месец такса обслужване, там няма ли такава такса?
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
нема такси при повечето банки, има некои допотопни банки с гишета и тем подобни къде одат бабичките къде не одбират от интерминет и они имат май некви такси, ма почти не останаа
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Как да нема такси, има. На мене ми дръпат по 3 евро такса на 3 месеца мисла. Чумата да ги тръшне, мръсници.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

astrafan

• Гостенин
Аз също не стъпям в банката, заплатата ми върви по сметка и всичко плащам през нета, Но . . . имам към моята сметка още две карти на синовете ми да им вкарвам парици и за тях плащам такса обслужване, иначе за преводи не плащам
Активен

Страницата е създадена за 0.167 секунди с 21 запитвания.