Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Къ а запреме тутуня?  (Прочетена 27580 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mechka

• Гостенин
Re:Къ а запреме тутуня?
« Reply #30 -: Август 03, 2009, 04:14:06 »
бе писал некаде по тоа форум изкелеферчениа ка я ги спре преди година и половина, ма айде па. мойта лекарка ми предписа едни апчета Chantix. незнам у БГ дали ги има и под кво име, ама фащай гуглето и търси ква е основната състафка. ако требе питай твоа дофтур (па ако Чвора знае за ньим, нека мъцне да се обади). начи пиат се за месец или 2, зависи ка се чустваш. първата седмица гълташ апове и пушиш, после спираш пушенето, що тиа апчета ти влиат на мозака да не ти прай кеф като саскаш. малко са скъпи тиа апове, ама това горе доле ти дава повечко стимул да спреш. тава ми беше от третиа път. бе пробвал "студена плофка" и после никотинови лепки, ама с тех не стана. аповете ми подействаа най добре. тамън и ти ка викаш че те е стра да спреш от веднаж, това ше е идеално за тебе.
а иначе я сега припалвам по некоа убава пура, ма го прайм за кефа а не от пристрастенос.
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #31 -: Август 03, 2009, 04:38:21 »
Я па мислим че отказваньето на цигарите ептем е крайност (но да маанеме цигарите, пианьето, накраа и ебаньето - за кво сме живи тогива ???)  ::, според мене 5-6 цигари на ден ич не са вредни, лошото е че Я таа бройка а прайм още заранта с кафето и сраньето  >:( >:( ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #32 -: Август 03, 2009, 04:40:02 »
Книгата на Алън Кар "Аз не пуша вече" мен лично много ме надъха. Имам я на ПДФ, ако искаш ще ти я пратя.
И мен ме надъха, ама имах много силно желание и мотивация да ги откажа. Цееели четири месеца не пуших  ;D един път ми причерне и запалих и те така те... сеги са мъча с електронна цигара, да видиме...
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
« Reply #33 -: Август 03, 2009, 04:42:05 »
мойта жена само ми фъфле за тоа тутун. а язе ивикам. жено я по жени не ода, пиеньето съм го отказал (само коги има повод и компания) мое се смета че не пия, ти сакаш и цигарите да откажа - е па да го еба да зема да си одрежа онаа работа и да излезна на Ботевград.
Активен
Елвис е жив !!!!

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #34 -: Август 03, 2009, 04:51:40 »
Я май сам го писал и на друго место тава, ама те па че го каам - коги са заречем да не пушим на 2-3 ден (най много на 5) све че ми се случи нещо къде че ма раздруса яко - или че умре некой мой близък, или че ми се строши много яко колата, или че ми бега жената  (последното а майтап  ;D), абе све гадни работи и Я за това ма а стра да почнем да ги отказвам що незнам кво че ми се случи ??? ??? ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

mechka

• Гостенин
« Reply #35 -: Август 03, 2009, 05:20:31 »
бошлаф рабута е тава и све -
сакам да вида сила на арактера - кви са те а рабути , хапченца банбончета и лепенки и хелектронни сигари - нема тикива рабути - човека за тава е чувек а са бори и аса сражава най-вече сас себе си ...

зависи си от човека и си е млого индивидуално, те ти моа да имаш силен характер,ама я примерно немам. па особено ако си пушил 15- 20 години и цигарките ти стават "приателче" и е много трудно да ги сотавиш. на повечет хора им требе 3-4 опита. млого важно е да запомнчш кво те е накарало да почнеш да пушиш пак и да се постараеш да не пофторш грешката
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #36 -: Август 03, 2009, 06:15:33 »
...Досеги само четох,и подсмръчам сеги-поне я съм са убедил покрай тия дека около мене ги отказаа(куто брат ми!)че май освен с инат,с друго не стаа...Иам абсолютно същия проблем куто Гас-средно кутия и полвина на ден,ако са седна на маса-и горница... :(
От сичко прочетено по-горе са убедих в едно-слаб ми а ангела дееба... >:(
Лично при мене обаче ми а интересно едно-моа си и без кафе?!? Не че не обичам-напротив,ма съм го ограничил до едно на ден-рано сутрин-а могу често минувам и без кафе-и изобщо не ми тегне...Ква а таа аномалия-ебъ ли го?Един приятел къде ги отказа ми дудна сума време че щом моа без кафе,требвало да моа и без тутун-ма нещо при мене не става. ???
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

mechka

• Гостенин
« Reply #37 -: Август 03, 2009, 06:27:16 »
...Досеги само четох,и подсмръчам сеги-поне я съм са убедил покрай тия дека около мене ги отказаа(куто брат ми!)че май освен с инат,с друго не стаа...Иам абсолютно същия проблем куто Гас-средно кутия и полвина на ден,ако са седна на маса-и горница... :(
От сичко прочетено по-горе са убедих в едно-слаб ми а ангела дееба... >:(
Лично при мене обаче ми а интересно едно-моа си и без кафе?!? Не че не обичам-напротив,ма съм го ограничил до едно на ден-рано сутрин-а могу често минувам и без кафе-и изобщо не ми тегне...Ква а таа аномалия-ебъ ли го?Един приятел къде ги отказа ми дудна сума време че щом моа без кафе,требвало да моа и без тутун-ма нещо при мене не става. ???

Дръмоне, праф си да го еба. и при мен не беше до характер а повече до инат.
за кафе незнам, пием яко и не ми е никаф проблем че е без цигари. Единствено като се понапием тогава ми се припушва ама якоооо. ама за късмет понамалих пиенето бая че в последно време млого лошо ми действа на другиа ден, а не мога да си позволим (па и се чуствам гадно), ако си пропилеем деня заради алкохола.
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #38 -: Август 03, 2009, 06:35:07 »
Кафето ми е много по-вкусно без цигари...
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #39 -: Август 03, 2009, 08:47:31 »
...куто та фане следобeднеа куродръфф и наи грозничките кулежки че ти са струват принцеси средиземноморски
.....че они и сеги са си такива - мургави, мустакати и миришът на чесън ;D ;D ;D
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #40 -: Август 03, 2009, 08:56:44 »
...куто та фане следобeднеа куродръфф и наи грозничките кулежки че ти са струват принцеси средиземноморски
.....че они и сеги са си такива - мургави, мустакати и миришът на чесън ;D ;D ;D

Еее, щом имаш такава напаст от колешки, мое манеш тутуня - ели пиеньето никогаш  ;D ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #41 -: Август 03, 2009, 09:00:46 »
аре освен Гас /със относителна успеваемос, клоняща къде 0 / - друг/а нема а ли а са фключи в отказването  ??? ??? ??? летото е подходящо щото и бес тава на чувек му са връти глъвъта от жегата и ша са чуди от кво е
.....позна - засега успеваемоста е 0.00 ;)
Следобеда има а свръшим една по-спешна работа и прецени че а по-добре а мислим за тава дека треа го свръшим, наместо а мислим за тава колко много ми са пуши.
Ма оно и най-длъгио път почва с една крачка. Те например спирам тутуна пред ПЦ-то. И спирам да палим от немане к'во а праим - пушене само коги ми са пуши.
btw - нема опасност а са откажа засега от другите благинки - я цигарите бъш затава сакам а ги запрем - да мое попрекалявам по повечко с другите рабути. Те например след неколкомесечно превиране второто вино дека го сложиама с бащицата вече а почти готово - и я понеже си имам една феликощерница у службата дека са праи на големото добрутро и а казала че немоа са внаса и употребява алкохол мислим а си наточна едно служебно шишенце - секи обед по 150 ml профилактично за сърцето. Те Чвора а обади мое ли а си земем и лекарско предписание за теа 150 ml  ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #42 -: Август 03, 2009, 09:10:20 »
.....язе с кафето съм безпроблемен - колежката /убавата, не средиземноморските/ беше две седмици отпуска - кату а нема не съм са сещал кафе ни а си праим, ни от машината а зимам - те сега кат са прибра ако напраи пиам, ако не напраи не пиам /май ша а добре все пак да земем едно пакетче че напоследък се она зима/.
Ма като има, къ ми замирише и ми са припушва веднага.
....преди а почнем сегашната работа къ ми замиришеше на кафе и запалвах цигаркя и други рабути ми са допрааха ма сеги отвикнах - дискомфортно ми а един вид - па и немоа са представа кату колежките а поидем по калидора и а са веа подир мене полвин метър ратия ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #43 -: Август 03, 2009, 09:12:29 »
Еее, щом имаш такава напаст от колешки, мое манеш тутуня - ели пиеньето никогаш  ;D ;D
Мани че оно неко път а го а стра човек а са напиа ;)
Е они не са сичките зле - има и арни, ма нали знааш старото правило на лебарите - "От къде вадиш леба уя си не турай" ;D
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #44 -: Август 03, 2009, 09:59:00 »
...я в тоа момент не моа са понасам-събудих са у 17:30 и досеги съм на почти полвин кутия...Е кажи ми къв инат требва да имам?!? :o
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.422 секунди с 22 запитвания.