Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Къ а запреме тутуня?  (Прочетена 27606 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Къ а запреме тутуня?
« Reply #45 -: Август 03, 2009, 11:02:52 »
Такаааа,слушах,слушах,четох.....Пръво-Гас-пии си 150 грама червено вино и  да ти не пука-полезно е-направо шлайфа артериите отвътре и стават гладки като стъкло!Между другото я до сеги пианица къде да е умрел от сръце не съм видел-сичките мрът от цироза ели белодробни болести-що са и пушачи.Ма от сръце-инфаркт,инсулт-не.Второ-въпрос на инат и да имаш силна причина.Я праим 7 месеца откъ ги маанах.Пушех от 18 годишен-сеги съм на 39,и пушех по 2 кутии и половина пурети-клас S.Маанах ги от веднъж-НО,имам много силна мотивациа.Жена ми а със сериозен здравословен проблем-има рак на едната гърда.За да я накарам да пие сички гадни лекарства и да изтърпи сички работи които и прават и да се оправи-а тя започна да се оправя ;)и казах-ти пиеш лекарствата и гадните противни сокове и храни които ти предписват,аз махам цигарите-фърлих ги от веднъж.Без нагаждане,без -ма по малко,ма от днеска ша вида и т.н.Сичко е въпрос на инат.Книги,лепенки,лекарства-са без значение-нужна е воля.Установих-пиенето ми си връви даже повече от преди-щото си меза сериозно.Врънах си вкуса към много храни и обонянието.Между другото-на 2 пъти съм си правил снимки на белия дроб-чист като пчела!Не секи път се фаща че си пушил-тва за Самотока. ;)Материално-купих си Лаптопец-Тошиба,мноого як, и още един-по миничък-за жена ми-на лизинг-плащам ги с парите дето ги арчех за цигари.Та те така-въпрос на северозападна омразнос те да маанеш цигарите.Сичко друго са глезотии и проява на мьеканье! ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #46 -: Август 03, 2009, 11:13:12 »
БРАВУС,Чворе , тава твойту е за уважение! Требе да си за пример на сички тутунджии! ;) Я тава несъм турал у устата си! Пробал съм де , ма послем, устата ми смръди на нужник!!! А и вече от финансува гледна точка , многу ора требе се замислат ;)Мислим,че тава е добър стимул у сегашната криза 8)

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #47 -: Август 03, 2009, 11:25:15 »
...бе последния път коги пробва изкара цели 30 часа с 300 зора - я затова питам и за разни илачи оти абсиненциата си а усещам сериозно. Еба ли го - мое съм си такъв пристрастлив. Те например преди време си бе тръгнал за Лехчево, па спираама по работа у Бойчиновци и я реко а са отбиам у аптеката за неко лек по силен от сироп, че буах кату магаре. И обясни я на шашувата аптекарка че съм със смърдела алергична кашлица и ни моа спим, ни моа нещо а свръшим...
....и она ми изписа - Кодеинец. "По три пъти на ден ша ги пиеш!"
Е пих ги - три дни. Три дни не знам на кой свет съм - верно забуварих да кашлям - ма лааса забуварих и сичко друго. Е къ ги спрех - заспах на третата нощ у 4ри часа сабален >:(
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #48 -: Август 03, 2009, 11:28:26 »
Кодеина яко надрусва, аз кашлям много като се разболея, само това като пия мога да спя.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #49 -: Август 03, 2009, 11:31:20 »
стояне евала ти......разтръсиме  с тва :Dммммммммммммммммм..........................
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #50 -: Август 03, 2009, 11:34:37 »
Кодеина е по слабо производно на морфина,подтиска центъра на кашлицата в мозъка и не дава да се кашля централно.Предписва се при суха ,дразнеща без храчки кашлица.Вече не се дава без зелена рецепта,не знам кък ти го а дала аптекарката така на свободна продажба Гас. ???С ньего требва да се внимава ,що мое да стане сакатлък.В никъф случай да несе приема с алкохол!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #51 -: Август 03, 2009, 11:35:50 »
Да ви каам Я ка ги спира (он Доктора а прав сака мотивация ). Едно време работех у Белене и бе тръгнал за София с влака рано сабаалем .Та у влака един познат вика имаш ли огньиво , па Я му викам шти дадем ако ми дадеш цигара (че ги бе свръшил ) И бръка бръка по джебовете и неможа даси намерим запалката ( беа затрил ) . И си реко щом съм затрил огньивото нема да пуша и така 6 месеца. После са премести на друга работа , а там само са играеше на карти и са пиаше бира та па ги пропуши  ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #52 -: Август 03, 2009, 11:44:53 »
...Вече не се дава без зелена рецепта,не знам кък ти го а дала аптекарката така на свободна продажба Гас. ???С ньего требва да се внимава ,що мое да стане сакатлък.В никъф случай да несе приема с алкохол!
...е това беше ....поне преди 12 години - още бех в гимназията. Оттогава си ми е останала обеца на ушото и четем бележките на лекарствата.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #53 -: Август 03, 2009, 11:48:11 »
Гас, он и доктора го е казал същото. Мотивацията и желанието са най-важни. И инатец уйна, магарешки.  ;) При мене тава последното липсва.  :(
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #54 -: Август 04, 2009, 12:04:55 »
Е баш тея дни и я нема а моа намера грам инат у мене. Искочиа едни спешни работи у службата дека нема а са връжат със "леко съм нервен що спирам тутуна".
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #55 -: Август 04, 2009, 12:08:57 »
И при мене така. Надявам се куту ида по чужбинско, да ми са досвидат парите за цигарите, ама едва ли. Тама има и евтини варианти дееба.  >:(
Ша си зема електронната с много пълнителе, па дано манко ги понамала поне. Я неща да ги отказвам напълно, що си ми е благо да пуша, ама поне да пушех по-манко мамка му.  >:(
Дееба и те сеги, па пуам.  >:( ;D ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

nikoia

• Гостенин
« Reply #56 -: Август 04, 2009, 12:10:47 »
Подходящ момент нема да доде. Или фръляте цигарите сега, или се успокоявате и си викате "Днес не мога, що ше колим прасето, утре нема да е, що мачката умре"... И те така цел живот....
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #57 -: Август 04, 2009, 12:12:06 »
Те от солидарност и я да запала ;D
Внимавай, че вариантите в Холандия са малко ....опияняващи ;)
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #58 -: Август 04, 2009, 12:24:59 »
Я ша ода у Германия, не у Холандия.  ;)
Ама неко път ше ти разпраам къ са омагьосааме с укьо у Холандия с техния "тутун"  у един кофи-шоп  ;D да са ебеме у артистите и ние  ;D одиаме на верев из Амстердам и гледааме куту прецицали  ;D ;D  даже и пазара на цветята не можах да вида куту ората, да са еба у цветарката, маани, маани  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Чвора

• Пустиняк
« Reply #59 -: Август 04, 2009, 12:26:21 »
Аааа,дръпнале сте виа с Укйо откъде грешната стран на цигарата лаес да ??? ;D ;D ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.297 секунди с 23 запитвания.