Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Къ а запреме тутуня?  (Прочетена 27662 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Къ а запреме тутуня?
« Reply #225 -: Април 13, 2010, 01:24:52 »
аз то къ ги запрех приду 4-5 годин си подаревам сека годин по нЯщо - я ноф жисием , миничак лаптоп, амортесьори за опеля ,
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Магарийка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1093
  • Я съм си Я
« Reply #226 -: Април 13, 2010, 01:29:50 »
Баа ча лаптоп не съм си мечтала,ма нова прахосмукачка си мечатаам от сума време;)
Активен
Мога и дявола да оправдая.....за пред мене си

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #227 -: Април 13, 2010, 01:39:04 »
такава с воден филтар на Делоджи  ??? ??? ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Магарийка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1093
  • Я съм си Я
« Reply #228 -: Април 13, 2010, 01:41:35 »
Нема значене ...важното а да смуче и да не дига аларма сака че с канго шетам ;D 
Активен
Мога и дявола да оправдая.....за пред мене си

onufri

• Гостенин
« Reply #229 -: Юли 06, 2010, 09:25:32 »
теа дни у Бавариа имаше референдум, за или против забрана на пушенето у сички кръчми, включително и у палатките по разни фестове. досеги имаше некои изключениа. над 2/3 от ората са гласувале ЗА. скоро у Бавариа нема а са пуши никъде на обществени места, очаквам скоро тава да са прокара и у другите провинции. на федерално ниво още са дръпат, се пак у тука има лобисти на цигарената индустриа. кръчмарите пръвоначално и те са дръпаха, ма после видеха, че всъщност сеги куту са не пуши повече ора излизат.

па изказваниата на ББ по повод на евентуална забрана в България по-добре да ги не коментираме  >:( акълът му не а силната странъ  >:(
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #230 -: Юли 06, 2010, 10:20:55 »
еш па ти ББ и акъл-хи-хи-хи ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #231 -: Юли 06, 2010, 10:34:57 »
теа дни у Бавариа имаше референдум, за или против забрана на пушенето у сички кръчми, включително и у палатките по разни фестове. досеги имаше некои изключениа. над 2/3 от ората са гласувале ЗА. скоро у Бавариа нема а са пуши никъде на обществени места, очаквам скоро тава да са прокара и у другите провинции. на федерално ниво още са дръпат, се пак у тука има лобисти на цигарената индустриа. кръчмарите пръвоначално и те са дръпаха, ма после видеха, че всъщност сеги куту са не пуши повече ора излизат.

па изказваниата на ББ по повод на евентуална забрана в България по-добре да ги не коментираме  >:( акълът му не а силната странъ  >:(

Абе унуфри, Я тека и не разбра тиа опществени места дали се вкючва пушенье на улицата?? Не че Я пишим де, ма вчера спориаме с женатра...
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #232 -: Юли 06, 2010, 01:43:23 »
Я пъ си пушим и тава за забраната за пушене е най-големата глупрост ??? Парите са си мой - ебаа гу тия че ми криват уя нъкъде да соче  ;D 
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #233 -: Юли 06, 2010, 02:02:56 »
абе оно е така ма тутунджилъка има и друга стран - пръво смради на маики с деца покраи тебе , фторо неа здравословен пример за младежете  , трето ... етъ

нали прикааме за публичните места куто барове, ресторанте, градини и тн
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #234 -: Юли 06, 2010, 02:05:45 »
Абе я пуам по кутия и полвина на ден,кът локомотив съм! ;DОбаче съм "За"забраните за пушене на публични места-обаче под "Публични места" иам предвид кафенета,кръчми и т.н.Ама да ми забрани Бай уй да си пушлева по улицата и културно да  си загаса фаса у най-близкото кошче за боклук-е те тва не приемам...! Ако па и до тама са стигне-ебаа ги у пустиняците мръсни!!!
Иначе у назе сме 2-ма пушачи,ама има железно правило-"зиме-лете"-навън,на терасата!!!И на мене ми неа приятно да ми смради у къщата на тръгия... ;)
Ама за улицата е прекалено... ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

• Пустиняк
« Reply #235 -: Юли 06, 2010, 02:08:19 »
Ми нема да одат на кръчми тиа къде не пушат - що там праат друг порок - пиат - оно е същото говно къто тава къде го тураме ние у устата си ;D ма пиенето не забраняват а тутуна да ;D че ни напраат на битови алкохолици да еба - че си пиеме само дом - а кръчмите че бъдат празни -  че стнене страшно -  Тава къде го пишеме  у кръга на шегата се -  щом се налага къто правило че бъде така - идете у темата с новоните да видите ние с кво се занимавахме с шефката и про бг ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #236 -: Юли 06, 2010, 02:13:16 »
абе прикааме принципно
за публично място мое да са возприима секо едно место къде мое да са сберат ора и има покриф

сага навеса покриф лиа

иначе по улицата , тротоарите покраи путищата демек, да са пуши ли - може ма неа кОлтурно нЯкак , а по пътното платно застрашават тутунджиите трафика ако седът на бурдура и пафкат

я викам сЪга нале я демокрациа - собствениците на заведениа да упределят дали да са пуши ели не у целото заведение

ма нЯкак они инги неа кеф за изпъдат тутунджииите що они пиат и пушат и праат оборот и ингиа кеф - и затава Дръжавата затава я дръжава - да застане по средъта и да изпъди тутунджиите по принципа на вредата за нетутунджиите къде са нерват на смрадовете и на ползатата за тутунджиите , къде я никаква само вреда от таа трагиа и стаа ясно че нико нема фаида /да не прикааме па за опщодръжавните повишени разходи от лекуването на тутунджиите - за наша сметка на назе къде не пушиме и боледуваме по редко, ма затава па по качествено/ , и тава я ролята на дръжавата да регулира тикива обръкани отношаниа къде я видно кво требе да са направи ма нико не смеа
« Последно редактиранье: Юли 06, 2010, 02:19:22 от Самотока »
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #237 -: Юли 06, 2010, 08:47:23 »
е да ама нащо неа вече дръжава, а лобжава-от лоби+дръжава-и лобито на тутунджиите и тутунопроизводителете-респетивно изодзаде просветвет нечии очилца ;),еба макята на ЕС директивите.За тава у ЕС моо да има забрана за тутуня,ма за назе нема да има...и те така....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

• Пустиняк
« Reply #238 -: Юли 06, 2010, 09:26:26 »
Бе виа къде не пушите що ни тормозите ;D Таа тема си е наша - да спираме тутуна - па вие ни притрискате и ни тормозите и ние испадаме у стрес и пушиме ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #239 -: Юли 06, 2010, 09:54:55 »
па виа си пушете...ниа не обвиняваме вазе-ви докъде ви не рапнат със забрана ш си пушите съвсем легално и обосновано-къкто а извесно от римското право-сичко де неа забранено а разрешено ;) ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.115 секунди с 22 запитвания.