Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Къ а запреме тутуня?  (Прочетена 27663 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Re:Къ а запреме тутуня?
« Reply #240 -: Юли 06, 2010, 10:07:25 »
Я се майтапим ;D- Цигараете са вредни и ние пушачите ги унищожаваме ;D ценете нашата помощ ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

onufri

• Гостенин
« Reply #241 -: Юли 06, 2010, 11:01:15 »
пушлева по улицата и културно да  си загаса фаса у най-близкото кошче за боклук

Срещу тава немам нищо против. Па така куту погледна по улиците, немам впечатление, че пушачите си гасът фасовете у кошчеата...
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #242 -: Юли 06, 2010, 11:04:12 »
Ми нема да одат на кръчми тиа къде не пушат - що там праат друг порок - пиат - оно е същото говно къто тава къде го тураме ние у устата си ;D ма пиенето не забраняват а тутуна да ;D че ни напраат на битови алкохолици да еба - че си пиеме само дом - а кръчмите че бъдат празни -  че стнене страшно -  Тава къде го пишеме  у кръга на шегата се -  щом се налага къто правило че бъде така - идете у темата с новоните да видите ние с кво се занимавахме с шефката и про бг ;)

Почти насекъде у Европа са не пуши по кръчмите. Яла да видиш дали а празно.

Кво значи тиа къде не пушат да не одат по кръчми? Значи бременните, кърмачките и болните да ги изолираме от обществото?

И друго: как и защо почват повечето келеши да пушат? Щото висат по кафенеата и пропушват покрай другите. Ако са на пуши по заведениата, по малко лапетиа ша посегат към цигарете.
Активен

• Пустиняк
« Reply #243 -: Юли 06, 2010, 11:55:20 »
Ебал съм и макята на другите - ти май си забравил квоа кръчма - нефелите у дом - пиячите на кръчма  ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #244 -: Юли 06, 2010, 11:59:38 »
начи я па би питал друго-кво праат у кафенетата учениците,ели келешите къ се изрази Онуфри-ако не сакат да пушат нема да пушат.Те ти примерно Онуфре-пушил ли си некоги и некой могъл ли а да те накара зорлем?За мене най удачниа вариант си а тоа-собственико си избира-къкто има кръчми за пушачи,така ш си има кръчми за непушачи.Ако кръчмата а с убава кухня,добра музика и привлекателна обстановка пушачите саминки ша се откажат да пушат у ньеа ако а за непушачи.Добър вариант а и разделение на зали,с добър климатик и тава а.Дай па пушачите а ги стреяме дееба.... ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #245 -: Юли 07, 2010, 08:56:04 »
.........Дай па пушачите а ги стреяме дееба.... ;D

Напрао да ги бесиме  ;D ;D ;D   ей тиа забрани сал ша пречат на ората да си пушат :)
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #246 -: Юли 07, 2010, 11:28:12 »
.........Дай па пушачите а ги стреяме дееба.... ;D

Напрао да ги бесиме  ;D ;D ;D   ей тиа забрани сал ша пречат на ората да си пушат :)

имам и друго решение азе, ем ще им са оттикне чааа дробеца коту ги намаааш с една уевина между гъзерете, ели неко гьостерица ма айде
Активен
не я като да немам, ма би шкял

• Пустиняк
« Reply #247 -: Юли 07, 2010, 11:41:18 »
Туу пъ вие бе - манете ни да пушиме - сал ни тормозите и ние от мъка па припалваме тутунец ;D
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #248 -: Юли 07, 2010, 11:48:11 »
то и ние от мъка ще уработиме тава къде ви бъбра, хихих
Активен
не я като да немам, ма би шкял

apostolicia

• Гостенин
« Reply #249 -: Юли 07, 2010, 12:02:12 »
Чекайте и язе да си кажем - язе пушеа по 2 кутии на ден, а мъжо ми по 3. Като нема пари, он оди по единио диагонал на холо нервено и вика: Нема пари за леб!, а я одим по дрогио още по-нервено и викам: ебем ти лебо, нема пари за цигари, он леб дири!
Един ден мойо се прибира и носи некви апчета, кае: Купил съм, жено врачанска, Табекс, да маанеме тутуно. Викам, абе, колко пари даде за тоа Табекс и знааш ли тава колко цигари са?! (пусто, тогива све без пари си одееме!) Добре, ама се канеа па да увеличават тутуно и я кандисах да пробваме да го откажеме. А пушим има-нема от шести клас и съм ги отказвала сто пъти за по един-два часа. Ич немам воля, да се еба и я ква съм!
Пръвио ден с Табексо от две кутии, слезнах на 10 цигари; на вторио ден ги смъкнах на 3 цигари, а на третио чък вечерта се сетих да запалм и оно що бехме на богородняк, ама докъде а пуших, све се питах що съм а запалила таа цигара. Та тава ми беше пушенето вече шеста годин!
Не, лъжем! Един ден се оядових на една бойна дружка, че ми бъбреше разни дивИ работи и запалих. Е, те толко зле ми не е било никоги! Чесно! Щех да умрем кък си седим на пейката у центъро на Монтана усред зима разтечкана, баче ли е Петровден. По неко време съфирясах колко да се качим на маршрутката да си идем да си мрем дом. И оттогива - край! И вече спим спокойно, не будим се се едно некой ми е седнал на гръдите и до обед да не мом да прочистим коминьо от буанье. А и мъжо ми - преди седнеше ли на маса с ора, ослуша се докъде да видиш - рикия и цигари си е ебало макята! А сеги се не натаралянква толко лесно, демек с ората се весели до крайо, а не я да му разправям кво а било. Па и париците, дека ги давааме отнапред за тутун, сеги отодат за спомени - тава екскурзийки, тава разни глезотийки - живот, баце!
Само един страничен ефект има отказваньето от тутуно - нема по-голема гад от бивш пушач ::)! Тава све го драндзи пушеко, све му мерише, све му а гадно. И я станах така, и тизе ша станеш :-\. Одим у кръсниците само ако ми предстои баня, оти они пушат свите и като ме очадат, после не мом да заспим - мръднем манко и като ми замерише косата на тутун, я се дигам среднош да а мием. Имаше у офисо ено моме - картинка, убавица като писана паница, такова едно мининко, благо, дробецо да му изидеш - зинеше ли срещу тебе - баце, разбираш от кво са измрели динозаврите! Пушачка! Викам си, сигурно и язе съм мерисала така и ква ли а била тръпката да ме цукне некой  - ???
Активен

• Пустиняк
« Reply #250 -: Юли 07, 2010, 12:05:15 »
Маре щом е убава - че а цукам на кво ще да мирише - я па пушим що ми е кеф ;D
Активен

• Пустиняк
« Reply #251 -: Юли 07, 2010, 03:35:38 »
 :P
Активен

dobbri1

• Гостенин
« Reply #252 -: Юли 07, 2010, 06:22:20 »
Сакам да ги запрам ама в същото време и нещем! ;D ;DНе ги чадим за келешлък.Мии!Пушими са дееба! ;D ;D :D
Активен

• Пустиняк
« Reply #253 -: Юли 08, 2010, 12:47:06 »
Апнеш мезенце - пинеш блааго от рикията-два три пъти, така тъничко па палнеш цигарка - попушиш - и ти едно убавооо - ебем ви спиране на тутуна ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #254 -: Юли 08, 2010, 01:08:40 »
и без тутунь е толко благо - даже и повече - 9а не прикаа па къ тутуня пречи на ебънтъ , смалява периферните кръвоносни съзове и може уя да седи манко мек на тутунжиите и като манат сигарите стаат тврди като жилезу
« Последно редактиранье: Юли 08, 2010, 01:11:19 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.243 секунди с 23 запитвания.