Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мое ли заслабнеме (що сме станале като тюфлеци, даееба...)  (Прочетена 106936 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Gaspoud

• Гостенин
подарявам мачета лофци на стръшеле /дома имах 2 стръшела и видох ка мачетата ги изедоа/ - иам дома 4 и нико не сака да си гледа маченце - не съм ги галил умишлено - та да си аресват повече новеа стопанин - снимка утре , що вече са одраснале
....и язе к'во - като поидем из Балкана за пъстърве и да ги пущим преди мене да ловат гадините ли ;)
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
Апа я нема да отслабвам що жената ми не дава ;D нали вече влазам у години и она каа че кут запра ебаньето поне да тегна та за тава ич го не еба да свалям кила ;D ;D ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
 ;D ;D ;D Багериста а без коментар... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!

Буше, виж ли ка бегам с един костурак-от кеф че го забодох у най-големия дъжд на "Мепс"#2(жлЪта на черни точки) ;D ;D ;D
...е те тава е форма на спининг... ;D ...требва само да си шашов! ;D
П.П. ...за "гъбинга" ша ти разпраам после... ;D ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

nikoia

• Гостенин
Апа я нема да отслабвам що жената ми не дава ;D нали вече влазам у години и она каа че кут запра ебаньето поне да тегна та за тава ич го не еба да свалям кила ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D

На теория сичко е ясно, ама на практика...

Газираното, ако некой пие - да го спира. Както и секви други боклуци - чипсове и подобно. За сладкото мислим да е ясно  ;D

Я сега вечерах две варени ейца и 2 домата. Глааад  ;D
« Последно редактиранье: Август 04, 2009, 09:42:37 от Байчовица »
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Оффффф,я газираното и сладкото не са ми никъв проблем,ма леба!Без леб неа ми благо.И ако не спрем леба значи нищо не съм наприл.А па за движение-наща болница а на 4 етажа и я е качим по-20 пъти днеска отгоре до доле и обратно що не ползвам асансьори.отделно де седим прав,отделно де одим често на работа пеша-начи около 1,5 километра.Ма те се съм си 110 кила,па сеги мое и повече :( ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

nikoia

• Гостенин
А, Чворе, ти си си екстра, таман си  ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
бе мани тоа тумбак къде съм го заформил-къкто се бъзика жена ми-бил съм бременен 6 месец-6 постоянен ;DИ на мене не ми е комфортно ма пусти леб-той ми е проблема. ::)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

nikoia

• Гостенин
Е па не яж бел леб, правете си домашен типов, ръжен. От 2 филии ше се наядеш  ;) И никога топъл ляб, що са изяжда огромно количество.
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Пусти лебец, и я много го уважавам. Мое само леб със черен пипер на зърна да едем, или със олио и пипер, кво има. Ама без леб баче не моем се наедем... Ако не моем го спрем ептем, барем да го намалим.

Тука у хотела има шведска маса и сутрин като сленем на закуска ми се насълзяват очите, като глеам толко благини и се безплатно... Кофти момент да започнеш диета, ама нема начин. Едем домати нарезани и краставица със 15 вида мухлясало сиренье, сипем си една паница компот от ананас и бегам, а тиа чужденците, тейната мама, натискат на секви шунки, бекони, пастърми и такива работи... Така е, че се борим да фрълим неко кило, що ако не свръшим таа работа летото, зимата ептем нема да стане.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

nikoia

• Гостенин
А по-добре яж шунка, от колко мухлясалите сирена, те са ужасно мазни и тежки. Шунката, ако е истинска, е почти чист протеин, идеална за диета. Може и една филийка черен леб :)
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин

Еба та фея у тоа дъждобран, ти си куто барелина Дръмоне  ;D ;D
Кво отслабванье, кви кила ::)
Активен

nikoia

• Гостенин
Той Дръмоня са не сили да слабее  ;D
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Азе сеа отпуската сам свалил поне 3 кила за 2 седмици - а не сам са лишавал от ништо  ???

Да са еба у тумбака пепеиви ... стигам до екзестенцилания извод че тава е от начина на живот - те у село имаше един дебел, ма човеко си беше болен, други дебели невидо  ::)
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Абе я не сам много по месото, ама за екзотично сиренье умрем - камамбер, бри, ементал, онова синьото, те такива чешити... Верно що за бая мазни. Ама па не иде сабалем да нагънем месо, ебаа таа диета... Че манем и сиреньето. Оно така или иначе на таа шведска маса не моем се наедем, седът тама две моми и ме гледат у устата и у ръцете, бече ми броат залците. Ни моем ни да си апнем, ни смеем да изнесем нещо, примерно неко банан у джеба или сандвич да си напрайм. Ебал сам им кьор-софрата, нема нищо общо като да идем на сбор у Сливата, примерно...

Гъбинг - това не а ли екстремен спорт, да береш гъби и да ги готвиш без да ги познаваш. Не вервам да помага много за отслабване, ама кой знаа...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Страницата е създадена за 0.178 секунди с 21 запитвания.