Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мое ли заслабнеме (що сме станале като тюфлеци, даееба...)  (Прочетена 107054 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
!
« Reply #2160 -: Май 08, 2014, 04:14:36 »
Да почерпи Кънчо за новото име, па ние ше сме му кръсници! :krkanje:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Укараате ма у размисли.... та отскочих до комшиите че имат кантар - Чубака заковал 84,5 направо ми олекна  :riba:  :duhovata:
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Сал са чуда къде са тиа 85 кила ??? Последниа път като та виде по скайпа си изглеждаше нормално.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Валери61

• Пустиняк
Може по постите да е бил на пълно въздържание и да му са са препълниле токмаците! ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Имаме учасник познал верни отговор - Валери, тамка де ни виде да боедисваме жамци, и великдена и гергйовдена по 5-6 дена изкарааме, ма само у пианье и яденйе - прЕчина е дождовното време - едно ми вече неа на грижа, де изпиаме виното.
Активен

Валери61

• Пустиняк
Па то там си е такава убавиня и на тоа чист въздух ти са отвара глътка, та вервам, че сте са постарале! :krkanje:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Постарале го прочетох като посрале  :green:. Простете.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

GODzillata

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 817
  • Сийбаломамата...
Mоя Вени си е наел личен треньор и оня му е напраил меню по грамажи и го сцепва от тренировки.

Фи тренировки, фо тфа чудо бре?   :o
Да доде в зоната, там и веждата няма му се налага да повдигне, както и нищо по-тежко от чаша и нема нужда да се качва на по-високо от жена!  ;D
Активен
Добрите мумчета отиват у рая, а язе - за риба!

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Да бе, и като свали 15 кила и стане като торба? Айде нема нужда.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
..по високо от пъпа на жена  ;D
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
гледам Годзи къ си апва,пийва па слабее,гледам я и таа Зона и хич не може да ми легне на сърце,некък много сложно ми са струва ,я съм си първосигнална натура,готва и ям кво има и кво ми са яде на момента,иначи заеби  ::)
оня път като правих режим беше лесно да са следва,щото имаше списък на забранени неща-просто не ги купуваш и не ги ядеш,лесно свикнах, ама тва е само за временен детокс ,не върви за повече време ....
свалих тогава рекордни 10 кила за има - нема 2 седмици и са настървих още повече да паза стриктно доде ма заболе жлъчката и зарезах,десетте кила си дойдоха обратно само за два-три месеца  >:D
за пореден път са убеждавам,че склонните към пълнеене требва да са на режим цел живот !
за мене си още не съм намерила оптималния,щото обичам да ям и да пия  :(
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

GODzillata

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 817
  • Сийбаломамата...
Човек или се примирява, че е дебел и продължава да се угоява доакто получи инфаркт, или се взима в ръце (ако мое се дигне де  ;D) - и променя живота си.
Зоната не е трудна.........ама аре, щом не те кефи, просто изключи всичко тестено и сладко, и па че заслабнеш.......следвай правилото, че ако муаш една пържола, покрай нея барем си требе и некое доматче и чаша вино.  :krkanje:  ;)
Активен
Добрите мумчета отиват у рая, а язе - за риба!

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Еее Кириле, добре си заслабнал ма обявата за лотката с матора що не я беше пущил и у тоо фором, еми ни тураш басейне
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Еее Кириле, добре си заслабнал ма обявата за лотката с матора що не я беше пущил и у тоо фором, еми ни тураш басейне

Щото а калпазанин. :udri: Бръже да връвиш и да туриш слимки и тех. дан.за лотка и матир и кви пари е.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
продал ги е вече
Активен

Страницата е създадена за 0.17 секунди с 21 запитвания.