Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мое ли заслабнеме (що сме станале като тюфлеци, даееба...)  (Прочетена 106927 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бай Шпиро

• Гостенин
Чека се изкажем и тука. Моа заслабнете у два основни случая- 1-кога сте здрави и много сакате да отслабнете, и 2- кога сте болни от болес къде се слабее от неа /тва не ви го пожелавам/. Човешка организъм е много по-адаптивен и дръжелив отколко си мислите, еволюирал е в условията на гладуване и има резерви ка да се спраа с него. Едно време първобитните ора са яле зеленяци, грудки, плодовца и много редко месце, ели риба, що едно е да го извадиш от земята и откинеш а друго е да го гониш из гората и водата. Та квото и да вкараш, организма работи така- първо да покрие енергийните нужди на жизненоважните органи, па ако артише- го трупне куто склад настрани. Тук сте в два воюващи лагера- от една стран ТИ /съзнанието ти- Аза/, от друга организма ти. Он праи неща автоматично. И колко по-му постъпва "резерва"- толку по- я трупа, он не мисли така "натрупал съм достатъчно, стига толко". Парадокса е следниа- кога почне да "гори резЕрвата"- първо почва от белтъчините, т.е. мускулатурата, па после превключи на мазнините. Затава има ора къде слабеят първоначално на крака и ръце, ма гъзо и мешината си нги стои. Мое го излъжеш да превключи на "мазния резервоар" по следния начин- първо махаш "бързите" и "бавните" въглехидрати, хлеба спираш тотално, като остаяш в хранителното меню белтъчини /по тоа начин да не посега към собствените белтъци/, и зеленчуци. И много вода пиеш- 2-2,5л на ден. Сол по много малко. Я си троших крак преди неколко години и от залежаване качих 10- 15кила, които после свалих т таа диета- първата седмица 5 кила, втората- 3 /свалянето не е еднакво през следващите седмици/, и т.н за един месец ги въстанових на исходна позициа. По-бързо сваляне на кила над 15 не е препоръчително. Ако некой сака да пита нещо друго- да пита.
« Последно редактиранье: Ноември 19, 2014, 04:23:16 от Бай Шпиро »
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Бай Шпиро, я съм чул че са пълнеа и от яденье.
Активен

Бай Шпиро

• Гостенин
Бай Шпиро, я съм чул че са пълнеа и от яденье.

Прав си- никъде по-горе не съм споменал думата "яденье", моя грешка  :)
Активен

GODzillata

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 817
  • Сийбаломамата...
Ае, тюфлеци, повече от половин година тук никой не е влазал бре....я днес почна па диетата, апнах ся набрже една децка порциа от 90гр. пилешко, 1 филийка ръжен леб, 1 домат и 1 ябълка, както и 1/3 чаша мерло....и те така.   ;D
Активен
Добрите мумчета отиват у рая, а язе - за риба!

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
не се брой
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

GODzillata

• Тумбак
  • Сийбаломамата...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Ае, тюфлеци, повече от половин година тук никой не е влазал бре....я днес почна па диетата, апнах ся набрже една децка порциа от 90гр. пилешко, 1 филийка ръжен леб, 1 домат и 1 ябълка, както и 1/3 чаша мерло....и те така.   ;D

те тава за еденье
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Па тава си е ранъ за два дена.  :)
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
Па тава си е ранъ за два дена.  :)

Може, ама ако съм у кома... пу, пу, пу...
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
да не дава господ ...освен неко анемия и болес да си докараш ...
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
..ама да неа от ония диети дека е така по малчичка, ама по 100 пати дневно ?
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
е от тех де ти къ мислиш че ше издеяни инак
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

GODzillata

• Тумбак
  • Сийбаломамата...
Къ бре, напрао ще гладувам куту Чаканов по време на гладна стачка!  ;D

Диетата е от типа "с малки суми, но редовно", ама за жалост не се яде по 100 пъти на ден, а само по 5, като 3 са основни, а 2 - мижи да те лажем... :-\
Активен

Дръен Философ

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 699
Я да ви питам тиа апчета дето ги рекламират по телевизора мислите ли че работат? Карбо Блок 66 или нещо подобно?
Активен
"Имах мечта да имам часовник. Сега имам часовник, но нямам мечта."

GODzillata

• Тумбак
  • Сийбаломамата...
Я да ви питам тиа апчета дето ги рекламират по телевизора мислите ли че работат? Карбо Блок 66 или нещо подобно?

Работат само за ония къде ги продават.  ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.254 секунди с 22 запитвания.