Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мое ли заслабнеме (що сме станале като тюфлеци, даееба...)  (Прочетена 106780 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

onufri

• Гостенин
е е го те, 80 страници са изсписани по темата вече.
нещо ново трудно ша кажем...
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Викаш требва и да съ чете , не сал да съ пише  ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Буба Лида

• Гостенин
Я знам кък, чела съм много, ма некак си не съм спортна натура, нали и дома си имам мъж дека знае кво се прави. Разчитам единственно малко да се упраи времето и да почна да ода пеша до работата и обратно. Те това ми е решението. Ма сега не става, немам гребло на ботушите за разривам снего ;D
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Да ви каем, я кога реша да ослабвам не са мъча с диети, ми една седмица не ям месо и веднага ми са отразява. Ма то секи си е различен.
Венко и той са а амбицирал да ослабва, зимал си е некви спицялни шейкове, къде замествах хранения, има си схема. И други приятеле ослабнаа с тия шейкове, има ефект, ма само от човека си зависи колко ша е траен.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Буба Лида

• Гостенин
Само месо ако спра я лично не знам дали ще имам успех ако си маам сладко, тестено и така нататък. Ма секи организъм си е различен. Мъжете ми се струва, че по-бръже моа да отслабнат от жените, успех на Венко .
Активен

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Да, сестра ми отслабна за неколко месеца с 18 кила с некакви шейкове и схеми. Като я видо след една годин, не можа да я познаам.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Да ви каем, я кога реша да ослабвам не са мъча с диети, ми една седмица не ям месо и веднага ми са отразява. Ма то секи си е различен.
Венко и той са а амбицирал да ослабва, зимал си е некви спицялни шейкове, къде замествах хранения, има си схема. И други приятеле ослабнаа с тия шейкове, има ефект, ма само от човека си зависи колко ша е траен.
я дай некво по-подробно инфо за тава,ако ти а възможно
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
И я да попитам за шейковете и коктейлете ?  ...така да са каже некъв по лесен и приатен начин дириме  ;D
Активен

onufri

• Гостенин
оффф, разбира се че може да отслабнеш ако караш само на шейкове.
ама къв е дългосрочниа ефект върху здравето, никой не може да ти каже.
и я пиа шейкове след тренировка, отделно пиа и цинк, от време на време магнезии, ама тава са добавки. те не заместват разнообразното и пълноценно хранене, пише го на сичките.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Мого витамини съдържат тия шейкове. Пише, че съдържат сички необходими витамини и минерали за тялото, ма за мене нещо, къде е на прах е химия и нищо повече. Я не бих пила тия говна, ма секи си знае.
Модифаст се казват, e така изглеждат:
« Последно редактиранье: Февруари 23, 2012, 01:43:43 от Бубето »
Активен

Маруца

• Гостенин
Имам един познат, работи като готвач и на сичкото одгоре е и вегетарианец от миничък още. Един път го питах дали успява да се храни пълноценно без животински белтъчини и той каза, че от време на време пие протеинови шейкове(2-3 пъти у  седмицата), които му дават необходимите белтъчини, дето не приема с естествена храна.

Та, Онуфри, не сички шейкове са само минерали и витамини, некои играат ролята на заместващо хранене, засищат глада за дълго. Може да се пие само на обед примерно или за закуска, който е гладен сутрин.

Един друг па така разправаше, сутрин понеже не закусва, пие 2-3 кафенца до обед, на обед смуче 1 протеинов шейк и вика, че тва почва да го прай е по тва време от годината, като така без усилия и гладуване за 1-2 месеца си сваля натрупаните килца от зимъска. Вечер си яде нормална храна. Такъв вариант е удачен, щото ако караш по цел ден на шейкове само, ше се изнервиш и ше приключиш набръже с прахчетата.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Вкусъ им е мого приятен, точно като млечен шейк, Венко вика що много засищали и въобще не чуствал глад. В момента замества две хранения на ден, но и с другото ядене горе-доле са ограничава.  В състава прочетох аспартам и тава не ми ареса.
Чворе, кво по-точно та интересува?
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
достатъчно е тава, т.е. химия  добре си прочела аспартам, а колко още неща има дето не са написани на опаковката ...
Активен

Маруца

• Гостенин
Абе за месец два, кога се налага да влезеш у форма, не е ча па толко вредно си мисла. Важно е да не се прекалява и да не се оставяш да караш само на химии и вода... ;D
То и нашето си ежедневно хранене не гарантира пълноценност откъм необходими вещества.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
бе де вика Кънчо -сакам и я да спаднем ма пусто-нали съм по цел ден на работа и стискам да не едем и после вечер се нагньетем като урунгел и удара и 2 бири и станем точно като балоно на братя Монголфие...сутрин съм на фиданка,вечер съм на тумбак и те така..та сакам ако мое тава да ми замества през деньо яденьетата,апа като през деньо ми е сито-вечер нема да гньетем толко...абе-кво а ти каам-дириме и ние мекото ма аде....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.185 секунди с 22 запитвания.