Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Шашуви сериали (не а е тема за слъзи - особено нади Босфора)  (Прочетена 7646 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Gaspoud

• Гостенин
...начи чуди са дали а го не пущим при филмовете, ма реко а си а на отделна тема ;)
Що съм егоист и ми а по-удобно а четем по-къси теми ;)
....да започнеме с една много шашува продукциикя дека за съжаление не са знаа ша има ли 3ти сезон - ги еба у сценаристите - стачкуваа баш коги са снимаше вторио сезон и работата тръгна на карък - ма има една вероятност а го напраат на пълнометражен - те поживиом увидем ;)
....та кои сака а види кво стаа след като у Америчку поникнът гъбе хирошимски да следва те тоа те линк ;)
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
абе за кой сериал приказвате бре  ??? ::), че замундата нещо ма неще за потребител да а еба  >:( >:(

П.С. Сал да неа за некоа сапунка къде ги дават от 11 до 19 часа, че ми се гади от ним и ми иде да изфрълим телевизорете у лозето  >:( >:(
Активен
жената Я  и приятели  

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Пръвак,не фръляй талавизоре у лозето,ша ебеш да съсипеш матрияла.... ;D Иначе,ако чуете за полицай къде си гръмнал телевизора по време на "Перла"-да знаате че съм я... ;DБтв така са излагат с таа смрад че просто неа истина... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
море Я по време на Перлата пием рикия и ми е през уя за ньеа, ама тиа турските от 15,30 до 19,00ч много ме едът и ма тормозат  >:( >:( >:(.......подсещат ма за един лаф къде сам го позабоварил "Мемет маа минет на Мохамед"   ;D ;D ;D(ебем ли го така ли беше  ??? ??? ???)
Активен
жената Я  и приятели  

Gaspoud

• Гостенин
.....е язе що неам кабелна от близо полвин годин - шо я не гледам ;)
Ма те - кат сам я отворил таа тема а продължим ;)
Следващото горещо предложение:
http://zamunda.net/details.php?id=25878&hit=1
или казано по друг начин
WEEDS
Готина MILF почва а продава трева в тузарски квартал след като остава вдовица.
.....изродиикя е - само една подсказка - по едно време се появява в сериала църква - от онеа американските полусектантски дека съкращението и а ATM ;)
Активен

ПЕРГИШИН

• Гостенин
.....е язе що неам кабелна от близо полвин годин - шо я не гледам ;)
Ма те - кат сам я отворил таа тема а продължим ;)
Следващото горещо предложение:
http://zamunda.net/details.php?id=25878&hit=1
или казано по друг начин
WEEDS
Готина MILF почва а продава трева в тузарски квартал след като остава вдовица.
.....изродиикя е - само една подсказка - по едно време се появява в сериала църква - от онеа американските полусектантски дека съкращението и а ATM ;)

Таа ако непродаа сено ели лицерина за друго нема и враи тръговиата  ;D ;D ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
....e Самоток - оно затва а сериал - нещо къде да пущиш да са връти докато попииваш бирица, или си връзваш поводи за утрешнио риболов, или просто са чешеш по тумбака що та а фанало мръзливото ;)
За сички теа работи дека дрътия Соларис и Сталкера не стаат ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
У дом сериале-разбирай сапунки-перили,дръзости и секви други дизайнерщини се не глеат-просто щото най-големото куче–демек я– минава сбира дистанционните и раздава правосъдие! ::) ;D Не бе,мойта е сериозен човек и единствените сериале дек се глеат са кримките–особено Коломбо–мойта му а голема фенка.А я като се прибера от работа се вкючат автоматически новините и се опиня масата-рекии,салати,бири и сичко къ си му а редъ. ;D.Иначе единственио сериал къде мене ма е кефил и съм го чекал с нетърпение тава е – Рим.А и Алф-ма он си а класика ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Те и тоа "Черната стрела'',каде го пущат, след късните новини по БТВ, не а лош ::) Малко ми прилича на " Елиза" и "Дъщера и" ;) Некакъв такъв , старовремски ;) ;D Иначе сапунки не гледам! >:( Тава е за попръдляци,пикльоочковци и цифиви пенсионере ;) ;D ;D

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
мене примерно ми аресесваше серияло "Дваеесе и четири" - за Джак Баура. така дека съм го следил. жена ми от коги забремене и преди да роди откачаше у дома и ги подфана сите да ги гледа. добре че одим на работа и не ги фащаме тия "убавите"!
Активен
Елвис е жив !!!!

ЛОМНЯК

• Тумбак
И добре праиш!И жена ми като си беше дом , ги не пропущаше ;D Ма като се приберем от работа , сменя канала ,що ми знае мнението за таа класика от живота ;D ;D ;D

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
не сме прави- има и нещо убаво у тия сериали - язе примерно си тренирам пусвинте  ;D ;D ;D
Активен
Елвис е жив !!!!

ЛОМНЯК

• Тумбак
И нервите ......... и нервите ;D ;D ;D ;D

nikoia

• Гостенин
Сапунки ич не моем да гледам. Като сме на Рибарица свекърва ми си гледа Мелодия на сърцето. Там сички реват нон стоп  ;D ;D ;D И я или требе да умрем от скука, що детето спи следобед, или и аз да гледам. Или па си земем некоя книга и й праим компания на жената  ;D

Преди гледах Lost, ама ми писна вече. д-р Хаус ми е любим, нема такъв изрод  ;D И разни крими сериали по AXN и Холмарк за приспиване гледам.
От малоумните сериали любим ми е Малкълм, на тава се хилим със слъзи  ;D ;D ;D
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
Свеж е и " Двама мъже и полувина",както и ''Приятели" ;) ;D ;D

Страницата е създадена за 0.16 секунди с 21 запитвания.