Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Шашуви сериали (не а е тема за слъзи - особено нади Босфора)  (Прочетена 7610 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
байчовица ма  изпревари за сериало ЛОСТ - е не можа да ме завладее тоа сериал.
влезнеш у един бункер, излезнеш след 3 мин, а оно станало 1988 апреди 3 мин било 2007 и некаква бременна  ??? май требва да го почна отначало та да го свана.

гас - ти имаш особен поглед към нещата - кво мислиш те за ЛОСТ-а
Активен
Елвис е жив !!!!

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
имаше един убав сериал по нова май беше за едно семейство и бащата беше откачен, ама се ебаваше със сите. ама къ се казваше не повна? после тоа артист влезна като полицай у 4-я сезон на "Бегане от панделата"
е и там ми беше смешен  :)
Активен
Елвис е жив !!!!

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Сериала каде съм се смел многу е " На гости на третата планета" ;D ;D ;D Бах тиа откаченяци ;D ;D

Пицигой

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 89
имаше един Фолти Тауарс, за един каде държеше един хотел, напрао ми се пълнеше душата  ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Цитат
къ са гледа сирял по Кулски , чекаш да са изтръкая целио сезон у трекерете и да напраат субтитрите , дръпаш го целио сезон , фграждаш субтитрите у фаилчетата със височина на буквите например 24 или 26 /демек да се не дзвериш/ , зимаш каса алмус и две бонбички саламец и седаш а го изглеждаш целиа сезон на еднаж, ели два пъти ... позволени са прекъсваниа колко да идеш до магазиня за още бира ...   вазможно е да ти са губи час от сценариа , ма за тава треба а го гледаш целио сезон фтори пат
Па я баце го гледа сериало Рим бъш по тоа начин ;D ;D ;D.Смъкни го от Замундата там го има и го глей-само бой,ебанье интриги и римска музика! ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
я па бъш тоа ми се виде тъпичък,въпреки че имаше попадения-фон клинкерхофен и мадоната с големите бомби!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

nikoia

• Гостенин
от сериалите обевевам за култ-офф сериала Ало Ало - у сичките му сезони , даже и дубулиран си а убафф /а да са разбереме - дублажа , куто наслагване на друг език се едно че актьора бъбре на бг осакатява филма - налииии/

Тъп, но ужасно смешен сериал. С незабравими репллики: "Ама, че си глупава", "Това съм аз, Льо Клер" и "Предавам се, ще акам"  ;D ;D ;D
Активен

luda_duda

• Гостенин
И "Слушайте внимателно, няма да повтарям!"  ;D
Активен

nikoia

• Гостенин
И "Слушайте внимателно, няма да повтарям!"  ;D

Да бе, ка го забравих тва  ;D ;D ;D
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
ДобрЮтро! ;D ;D ;D е те тава а мойта реплика... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

nikoia

• Гостенин
ДобрЮтро! ;D ;D ;D е те тава а мойта реплика... ;D

9м 17сек  ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
ка бе - 24 си а култ-офф /24 са гледа рипнат от ХД тв , що иначе после го дават по нова тв със дублаж и филма са губи/ - знааш ли  къ са гледа сирял по Кулски , чекаш да са изтръкая целио сезон у трекерете и да напраат субтитрите , дръпаш го целио сезон , фграждаш субтитрите у фаилчетата със височина на буквите например 24 или 26 /демек да се не дзвериш/ , зимаш каса алмус и две бонбички саламец и седаш а го изглеждаш целиа сезон на еднаж, ели два пъти ... позволени са прекъсваниа колко да идеш до магазиня за още бира ...   вазможно е да ти са губи час от сценариа , ма за тава треба а го гледаш целио сезон фтори пат
А БАШ ;)
Така са гледат и Междузвездни воини и най-вече режисьорските на Властелина ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
д-р Хаус ми е любим, нема такъв изрод  ;D
Мдаааам др. Хаус е мнооого ценно фимчи ;)
Вече втори път съм го подкарал от 1ви сезон ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
гас - ти имаш особен поглед към нещата - кво мислиш те за ЛОСТ-а
....ти на кой ша викаш че а шашъв бе? ;D
....почнах го - така и си не направих труда да свалям втори сезон .....ако го беха направили малко повече а ла "Господаря на мухите" може би щеше да ми хареса ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
Гледам стана въпрос за Рим ;) Филмчето е доста мераклийската направено :)
Друго изключително професионално направено сериалче е "Bend of brothers" - не повнм колко пъти съм го гледал, ма млого ша да са ;)
Активен

Страницата е създадена за 0.331 секунди с 22 запитвания.