Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Шашуви сериали (не а е тема за слъзи - особено нади Босфора)  (Прочетена 7505 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
ало ало е як сериал, фоути таурс също от там имам една заучена реплика и бъзикам келнерките - "джин с портокалов сок, нектар от лимони и уиски с вода" - ама го казвам бръже и они премигват - после си поръчвам кафе ама нема значение  ;D
бени хил - велик /чвора сигурно му е любим/, мистър бийн - също
Активен
Елвис е жив !!!!

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Иначе,ако чуете за полицай къде си гръмнал телевизора по време на "Перла"-да знаате че съм я... ;DБтв така са излагат с таа смрад че просто неа истина... ;D

Азе са чуда на тиа омразе ка можаа да пущат таа смрад, у такова гледано време ... бтв, Дръмоне тука има некфа аналогиа, но понеже неам оружие, фърлих чеея, а жената са развика ... ебен ти перли и манафе, пфф
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Па що не смениш канала  ??? ::) ::)

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Па що не смениш канала  ??? ::) ::)

Азе не глеам ного ного тв, ма те - боднал сам един тунерец у щайгъта, що и телевизор даже неам, и лова бтв, каная, нова и 7 - за без пари толко
Активен

Кире_Гръчата

• Гостенин
Кой неа гледал The IT Crowd - голем смех е изтръвал. Сериало е за едни олигофрене дека работат у мазето на една фирма и попраат компове . Назначават им и една жъна дека разбира от компутри колко я от пластична хирургия и стаа голема заебавка. Ама хуморо е малко като за програмисти и по-запознати с интернет простотията ора - не знам ше ви а интересно ли баш тва  ???

Другите убави сериале са Ало, Ало ; Фолти Тауърс ; Black Adder ( оноа с Роуън Аткинсън, дека го даваа едно време по ефир 2 ) ....... я съм фен на английскио дебилен хумор и сал такива гледам. Разни по-сериозни - като ЛОСТ или 24 - гледам ги сал на маса, куга некой друг ги глеа. Не ми задръжат фниманието и не ги следим  :(
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
И я не ми аресват такиви като 24 и Хорейшо, беги с тава. Оня спасява целия свет за 24 часа. Американска тъпня.
От сериалите любим ми е "Малкълм", те тава моо го гледам нон-стоп. Семейство Симпсън ми аресва мого също, ма тава а анимация. Обичам да гледам Картуун Нетуърк - Жони Браво, има едно детско с едно куче с дупка у зъба, къде мого го е страх, забраих къ са казва, ама е голем смех.
Бягство от затвора, пръвия сезон ми беше мого интересен, ма после почнаа да мрът и да възкръсват, то стана като Дързос и красота и спрех да го гледам.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592

бени хил - велик /чвора сигурно му е любим/

Верно а удари десетката.Черното влечуго-наравно с Бени Хил,ма Мистър Бий -не.Бандата на братята-приемам,ма с много уговорки и забележки,за мене най-добриа сериал за ВСВ-като въздействие а не историческа истина-Щрафбат.Д-р Хаус-фалш и напиняне.Въобще-докторските сериали са сичко друго ма не и докторски.Така сигур и Дръмоня мисли за полицейските. ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Ми горе-доле... ;D Само моа да завиждам за разни апаратурки и технологии-ма другото нема нищо общо с реалността! ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
А начи мислиме бъш едно и също! ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Gaspoud

• Гостенин
ПП. до 9та сериа на пръви сезон тиа са ебаа сичките със секи , ако до краа на сезона Октавиан клесне и майка си , както еба сестра си , обевевам сценариста да си изфръли лаптопа , очевидно му не требва ... що е за лудница
....епа баце - оно филмо си а напраен горе-доле по деиствителни събития ;) К'во а виновен сценаристо, че тогива са са клесали под път и над път ;)
Ма Октавиан ша пропущи - виж некой от унуците и праунуците му нема а пропущат ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
Начи Самоточе въпрос на вкусове е.Мене много ми ареса.Гас е прав-праен  почти точ в точ по реалните исторически събитиа.Даже верно а имало центурион у един от легионете на Цезар къде се е казвал Луций Ворений,и легионер къде се е казвал Тит Пуло.Като достовернос на декори,облекло,цветове,въоръжение,яденье и пианье,па и за клецкането сички критици,и което а по-важно-историци казват,че тоа сериал е най-близо до истината.Ма за да ти ареса требе да си малка чалнат на тема историа. ;D 
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Аз го знам За Лилито другояче :  Отишле у музея монче с баща си. По ено време мончето извикало " Тате глеи таа мумия е жива "
 - такото рекъл, "тва не е мумия, а Лили Иванова "
Активен

mechka

• Гостенин
опсаа, те ме и мене па, не бе писал отдавна.
Гледам че никой не споменава моа любим сериал дето таа годин изкара последниа сезон - Батълстар Галактика - перфектна космическа сага. аз като прилежен зубар се кефа на такива неща, ама и жената млого и допада. тоа сериал малко ше дойде подценен от масите и не се шуми много покрай него ама има голем брой хардкор фенове като мене.
Гледам и за Сопранос не говорите - и той свърши не много отдавна ама е слино за препоръчване.
Активен

Чвора

• Пустиняк
абе я бъш неам време па и навик да седим и да глеам сериале.я праим кво вика самотока-като ми каа неко човек ,че еди кой си сериал а убав-теглим цел сезон примерно ели 2-3 серии,седам и глеам-ако ми ареса-теглим сичко зареждам се със бири и мезета и праим кино вечер ели киноден.Те я имам един дрът сериал къде ми много аресва ма сигурно малко ора са го гледали-Хорнблауър.За един англииски морски капитан по времето на Нелсън.А и сеги се сети един култов-Шарп-сабята на Шарп,Орела на Шарп и сите други работи на Шарп ;D.На тоо съм му връло фен! ;D ;D ;DБе вообще я обичам разни исторически сериале къде у ньи има бой,ебанье и по възможнос сръбска/ели неква мелодична/ музика. ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
Шарповете ги бе заредил до един на старио хард едно време - ма отидоа по направление що нали знааш - хард се не стига ;)
Те една песничка по случея ;)

...бе те още една за секи случей ;)
Активен

Страницата е създадена за 0.239 секунди с 23 запитвания.