Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Шашуви сериали (не а е тема за слъзи - особено нади Босфора)  (Прочетена 7507 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Еееее Гас па но ората са измислиле ДВД дискове за разтоварванье на харда ;)Па я поне така разтовари мойо.А за песньовките-покорно благодАрим!Сеги ша ме караш сериозно да почна да прослушвам тоо непознат за мене Вокално инструментален ансамбъл Найтуиш лаесе се именува ;) ;D.Ако ти а аресал  Шарп-дири у Замундата Хорнблауър-тава а морски вариант на Шарп.Як е много. ;).Ако нема сийдъре пиши на лични ели па у таа тема чичо доктор а скатал малце дисковци за спешни нужди... ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Gaspoud

• Гостенин
Девет сидъра ;)
Тръгнал са на по бира - като са прибера го почвам ;)
Таман тея дни са бех присетил за "Господар и командир" нещо ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
Като се заприказвааме за Шарп та се сети-но тава са били книжки на некъв англичанин-Бърнард Корнуел,къде у българиа а по-известен с книгите си за Крал Артур,а книгите за Шарп ги а писал преди тава,ма нигде не можа да ги намера на български та си ги сваля ная руски.Не че а некъв голем проблем де ,ма ако случайно некой знаа къ моа да си ги намера на български ....ша съм благодарен за информация ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Gaspoud

• Гостенин
Мишън къмплит - изгледа го Рогодуво ;D
Давай още нещо морско  ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
Цитат
Рогодуво
??? ??? ???
За друго морско требе да се поразрова из архиво.Ша бъде като си ида у Велинград. ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
Активен

Gaspoud

• Гостенин
.......специален поздрав за всички фенове на Хаус ;)
Активен

golyam_zum

• Гостенин
От сичките блювочи,гледам само "Моите мили съседи" ;D-разтоварва ме простотията,а перли мерли са за психясалите пенсионери,къде немат друга работа,а седат да си поревът пред телевизора!За тиа турските мислим че са неква политика на Сопола,що познавам една моа комшийка къде са записа са екскурзеа за Истамбул,що щели да ги водат да видели къщата на перлата!Ебаа таа простотиа наша дееба! >:(
Активен

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
ей и мене ми писна - сега почна некакъв "косопад" - я ги пращам да го гледат на компа що откачам - ебах таа атака от турция
май предпочитам да дават латино (нече ги гледам)  >:(
Активен
Елвис е жив !!!!

брусен

• Гостенин
Язе бех почти сигурен,че рано ели късно здравиа разум надделева...Жената бойкотира накраа сама секви турцки сериини говна и то-без никва намеса от моа страна ;D
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Я па никоги не съм аресвала тоя тип сериали  ??? като почнеш от дързост и красота, па минеш през сичките латино-бози и свърши с префаления перла или шехеразада  :o ;D ;D
В интерес на истината, требва да отбележа, че съм гледала десетина серии за Рич  ;D и неколко епизода от касандра  ;D за да добия представа и да моо да плювам после  ;D
Гледах с децата "Бягство от затвора" до някъде, па после му опущих края. И "Хаус" ме кефи  8) "Моите мили съседи" тоже  :) "Алф" верно е класика, сега го повтарят пак и като се сета, щракна да си го гледам  :D
Голяма истерия беше некога по "Туийн пийкс". На мен лично не ми допадна кой знае колко, Линч има и по-добри филми, ама тоа сериал е типично в неговия шашов стил  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Не гледам сериали.Фантазиата ми е по-голема од смисъла каде видим у тиа сериали и не намирам у ньи нищо което да ми подхрани живота с нови идеи.Просто сериала каде е у главата ми е по-стойносния за мене и за тава си го следим ньего.По некага воден от чиста носталгиа ми липсва тъпиа савецки филм.Бъкан от криворазбран морал и бестойносни ценности, он днеска предизвиква у мене по скоро юбопитство по тава каде са ни го завирали доброзорле куто начин на живот и поведение.Съга чрез новите сапунки некой също пробутва ценности за наивници.И ората зинали и лапат с нега у погледа поведението изиграно от Армандо или Мустафа.Дако ,оно за тава че си седиме на нивото на Латинска Америка ели Блискиа исток!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Gaspoud

• Гостенин
.....Авараме, ти ако не си могъл да разбереш "Калина алена" никой ти не а виновен ;)
Ма ако ти се гледат филми бъкани с криворазбран морал и безстойностни ценности не се сещак какво друго мога да ти предложа освен да изгледаш пак "Соларис" и "Сталкер" ;)
Аз толко голема пропаганда на "социалистическия човек и общество" не съм гледал нивгиш през живота си ;) ;) ;)
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Я па никоги не съм аресвала тоя тип сериали  ??? като почнеш от дързост и красота..

Ауууу, я и друг път съм писала за тоо сериал. Тава а сериала на сички времена! Един път  ;D! Я по едно време го следех даже, що много ма забавляваше, особено Рич като са замисли, у мене нахлува едно чуство на спокойствие  :D. Па и той един убавец, не моо го разделат тия жни.
Най-интересно ми е, кога двама души водат диалог - единия гледа към прозореца и седи с гръб към другия, класически разговор е тава, да гледаш събеседника ти у гърба.
И сичките едни интилигентни.
У 3024 епизод Мейси отвори една врата, у 3025 епизод я затвори. Послем стана алкохоличка, що Торн я зареза, послем стана певица  :D.
Апа Брук сал от дъщеря си не можа да роди.
Тейлър умре, послем възкръсна. През тава време Рич зема Брук, ама кога разбра, че Тейлър е жива, па си я прибра. И Брук па увисна, она се немила-недрага оди, па уж най-убавата.
Актрисата, къде играеше Сали Спектра умре, ама наистина.
Они отодавна зеа да ги подменят актьорете, що мого одрътеа вече, ма сериала вече неа същия.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Чвора

• Пустиняк
,,Калина алена" а голем филм и разказа а убав,да не каам ,че на Шукшин разказите са по-убови от филмите.,,Сталкер"-кво да ти каам баце-така и не израсна толко интелектуално та да мом та възприемем за нещо смислено тъпните къде некой ги издрискват и ни ги пробутват дза искуство.Тарковски моа да а голем режисьор ма я тоо филм го не разбра......За сериалете а ясно-кой сака сериал дом-оди та го гледа през три къщи у комшиите.Тава дом са не гледа.
Активен

Страницата е създадена за 0.194 секунди с 22 запитвания.