Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Прибиванье на престъпниците (кво мислите за смрътното наказание)  (Прочетена 15961 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Ка можахте а зачекнете па баш таа трудна тема. Разбира се, съм против смъртното наказание. Що го гръмиш, бесиш, тровиш, пръжиш и готово - не живее повече тоа. Ама тава е мого лесно. Отръвал се е съвсем леко. Отгоре на тава и тиа де са го утрепале са станале убийци - приравниле са се с него. Требва гнидата да живее, за да страда. Да живее у килия метър на метър, да не мое да си протегне краката и да легне. У тъмница. Двайсе, трийсе, четиресе години, колко издръжи. Нема хуманизъм тука. Требва да изгние бавно, да се разкапе от самосебе си. И секи отделен случай е различен. Така би требвало да бъде наказан Чикатило, не знам дали го помните. За тоа куршума е милост.

Но съм против смъртното наказание, защото живота го не даваме ние, че ние да го зимаме. Проста логика.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
е да де - и да лежи на нашио гръб 40 годин да го раниме , поиме и греаме , и плащаме на охраната на затвора , ниа къде и глоби за неправилно паркиране неаме ели фиш за превишена скорос

колко струва един таков затворник на месец - 2 ияди лева
ми 30 тикива
а за година ??? колко струват опшо - ???

груба сметка колко еднъ нова децка градина - да има кво ББ да открива
« Последно редактиранье: Януари 07, 2010, 12:16:35 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Повниме го кептън Андрей, и тва дека разпрааш е баш така че требе лежи у мизерия и да страда от студ, глад и т.н.  Ма тава е в разрез на наи-новите изисквания за у затворете .... а как вика самотока по добре да ги ликвидираме да го немислиме, хем пари за них да неарчиме -
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Я па ша каам-смрътното наказание неа изход-требва да се мъчи.Кептъна а прав.А изискваниата-моо деа си има кви ще изискваниа ма за тиа с тежките престъплениа насекъде условита са гадни.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
е тава прави ли ви по гулеми хуманисте - азе съм да не мъчи назе
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Самоток, опира до убеждения. Я съм против секакво отнемане на живот - доброволно, насилствено, евтаназия, самоубийство, сички видове. Не е до хуманизъм.
Активен

jaio

• Гостенин
и азе подкрепам Капитана   ама сакам да питам Самотока----кай ти рече че трява да ги раним и пойме като бейове   един комат ляб вода от пералната и овезова слама за одър и да си ебе майката
па колко искара толко    а като го застреляш демек му помагаш да съ отръве безнаказано
Активен

Чвора

• Пустиняк
Проблемо я го вида така-че не вода от пералната ми от кенефа заслужват спор нема,слама-за квон ги а да си лежът на цименто,лепмухлясал и те тава а.Ма ша се намерат неко правозащитници и циганолюбителе къде ша каат-права на човека и дрън ,дрън и накрайо тоо ша почне да живеа като Симеончо да ги еба у тупанете.Иначе и я съм за строг каторжен тъмничен затвор доживот без право на замена-да му а гадно и да са мъчи.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

jaio

• Гостенин
Проблемо я го вида така-че не вода от пералната ми от кенефа заслужват спор нема,слама-за квон ги а да си лежът на цименто,лепмухлясал и те тава а.Ма ша се намерат неко правозащитници и циганолюбителе къде ша каат-права на човека и дрън ,дрън и накрайо тоо ша почне да живеа като Симеончо да ги еба у тупанете.Иначе и я съм за строг каторжен тъмничен затвор доживот без право на замена-да му а гадно и да са мъчи.
епа като съ явът такива ше го пуща тоа у тя да ги ебе сичките под рет  пръво ф гъзъ после ф устата    та да видат кво са яле фчера  и после па ше ги питам ше съ застъпат ли за него

споршд мене неа нормално да съ застъпваш за некой каде а изнасилил убил и ебали го кво още  и то съвсем съзнателно    тава за мене узначава че ти си по гулям психопат от него
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
значи така - затворницете и они имат права и дофтора правилно е отбелезал че одма ще доат правозащитници кеде сакат комисьонни и ромски организации и ще сакат цивилизовани места да са теа затворе - оф по час ще ви намера снимки на неков пандиз у аустралиа
и на нашта грбина ще легнат и калорична им здравословна рънъ и дофторската им помош и све - се наш гръб па они не рабутат сал лежът и са изпръдат
Активен

jaio

• Гостенин
азе не казвам че нее така   а казвам че НЕТРЯВА да е така
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
да де ма куто ревнат 100 тикава институции и почнат санкции срещу држава-членка на ЕС ниа ще кандисаме и ще приемнеме тикива сгоди да им нагодиме на наш грб и за наша сметка
Активен

jaio

• Гостенин
па то и затава някои извръшват дребни престъплениа та да ги фкарат в затвора    що там  ги ранат и ги поат
а като а вънка трява да работи та да еде
Активен

Чвора

• Пустиняк
Ти Джайе го кааш у пожелателна форма  и туке я съм напълно съгласен с теба,ма за съжаление действителноста а друга.У една друга тема Кептъна беше пущил линк къде една статиа сеги ша го намера:
http://www.dveri.bg/content/view/10567/172/
Прочети баце къ стаат работите у действителност.Пак каам- за мене требва доживот затвор без право на замяна ели помилванье-особено у Българиа,щото скоро Гоце Трипера беше помилвал некви и не даде на никой обеснение що ги е помилвал.
Активен

jaio

• Гостенин
ама барем да ги задължът да работат та да си  покриват разходите по престоя    а не да висът на нашиа гръп
Активен

Страницата е създадена за 0.167 секунди с 22 запитвания.