Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Прибиванье на престъпниците (кво мислите за смрътното наказание)  (Прочетена 15668 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Цитат
върти ми се на мен из главата един почти риторичен въпрос и ша си го кажа па отговори не чакам - защо в случая като самоизчерпваща се причина за деянието масово бива определян циганския произход на извършителя, а при сходна ситуация, ама с намесени бледолики почти извинително констатираме че човекът бил изтрещял от нещо си(или вадим поне от още сто кладенци вода за да обясним ирационалното му поведение)
сухата статистика доказва ,че индобългарската популациа превъзхожда значително ,,бледоликите" по ръст на тежката брутална битова престъпност.Комбинациата от мръзел,простотия,необразованост-следствие от мръзела и алкохол е характерната среда за индобългарските деяния.Липсата на трудови навици и нежеланието за придобиването на такива са резултат от вродената способност да се лъже и мошенничества-две безспорни качества способстващи за придобиване на нетрудови доходи.-Да се сещаме ли за телефонните измами........Далеч съм от мисълта ,че при бледоликите нема брутални престъпления ,особено у последно време когато индобългаризациата посредством висотите в образованието и чалгата наша насъщна целенасочено и устремено превръщат целата популациа у скотове.Пример а например оня изверг ,дето беше утрепал баща си,мащехата си и братчето си.и го съдиа 12 годин та чъ преди 2 дена го осъдиа...но а факт неоспорим,че при се още  по-голем брой бледолики процента на тоа тип престъпления с обезглавявания и тем подобни методи на убийство е значително по-нисък.При бледоликите са по-характерни друг тип престъпления-офшорки,точене на здравна каса,точене на разни еврофондове,заменки,приватизациа-тава последното особено с бившето БГА ,,Балкан " го напраи един не ча до там бледолик индивид,ма аде да каеме-и он съ води от бледоликите..та те така.
По втората част от поста ти съм абсолютно съгласен.
Пак повтарам-детето си а дете та ако ще да е марсианче-и никое дете нема право да бъде подлагано на каквито и да е насилствени действиа.За съжалени обаче съ оказва,че собствените така да се каже сънародници на детенцето са постъпили по характерниа за съответната част от популациата  прийом за разрешаване на спорове-нали нема да ми казваш ,че решениата на мешерето са по-важни от решениета на Областниа съд у Варна,и че мнението на Цветелин Кънчев/при споменаването на тава име форумниа герой получава внезапен позив за  blax blax,след което с усилие го овладева,едва след като е погладил успокоително изправената до стената  от дясната страна на героя  Машенгевеер 42/ а по-важно отколкото мнението на правосъдниа министър без значение от коя партия е......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

onufri

• Гостенин
поредната екзекуция на невинен човек в америка и кандидат президент, който не мисли, че е проблем от време на време да бъдат убивани невинни хора...

http://www.economist.com/blogs/democracyinamerica/2011/09/capital-punishment?page=2
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
поредни негър прибит при съмнителни доказателства - май се пак не са стигнали ча толко далече у расовата хармониа у Гьоргиа.
Активен

Чвора

• Пустиняк
ора,я не съм на ти с америчкио шпрах,та неа лоше набръже да шрайбнете едно резюменце за кво става дума,да моо и я да изкажа неко ,,высер" по темата ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Бе ич ми ги не защитавайте тия джонки, що мамата са си ебали. За тех законите не важат. Що трева да вервам на тава, къде го пишат? Ма ча па смъртна присъда не е правилно.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
ора,я не съм на ти с америчкио шпрах,та неа лоше набръже да шрайбнете едно резюменце за кво става дума,да моо и я да изкажа неко ,,высер" по темата ;) ;D

преди 22 годин негърски изпадляци се забръкали у пиянски бой и един бил застрелян (олицай дошъл да ги разтървава) - единствените доказателсва били показаниа на 9 човека, от тех 7 се отметнални по късно- негъра 3 пъти му дават дата за умирачка и така 20 годин до оня ден кога чекал на полусъдинител 3 часа да видат кво ше каа неква инстанциа з а последно.
Активен

Чвора

• Пустиняк
е утрепале ли са го у крайна сметка ???
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
е утрепале ли са го у крайна сметка ???

утрепали са го - тава а новината.
Активен

Чвора

• Пустиняк
абе за 20-се годин са имале достатъчно време да разгледат сички доказателства и т.н. по делото и сигур са стигнале до извода че а виновен.Тава неа като да са го изпраиле,,к стенку" 15 минути след случката...
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
балиго- онифру като да изглежда по сигурен  че неа - моа да а чел по вече
Активен

Страницата е създадена за 0.168 секунди с 21 запитвания.