Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Heavy Metal да го еба...!  (Прочетена 88718 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Байчо

• Гостенин
Re:Heavy Metal да го еба...!
« Reply #15 -: Февруари 19, 2009, 03:51:42 »
Па опрееме до финландците дееба - кеа Калма интересни не сам ги чувал до сеги ама ми арешаа...Сал малко кат да бучи дееба и вокаля им дееба... Ей, те са мноо шантови финландците нихната мама изчепена!
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #16 -: Февруари 19, 2009, 03:56:07 »
верно е - тама хеви метАла са води фолклорна музика
« Последно редактиранье: Февруари 19, 2009, 04:00:55 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #17 -: Февруари 19, 2009, 04:36:36 »
Новите ньги албуме на Калмах са с дет вокал, а старите са пак тоа стил музика, ама вокала дзвека като на теа Mithotyn, по като гарга е. Мислим дека ги имаше у замундата, сецни си ги, мене много ми аресват.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #18 -: Февруари 19, 2009, 05:45:51 »
Некой познава ли Зико от Враца? Ми Булдога? Нема такиви ора! Кви истории беа, требва да са опишат у книга.

А имам един приятел, той одеше с дългата кичара, със старовремски балтон, с едно бомбе на глъвъта, праеше са на шашув, се ено е от лудницата, разкриви краката се едно е патрав, напраи очите разногледи и оди по ората из улиците из Враца и вика "дайте на бедния стотинки, дайте на бедния стотинки", и проси, и те ората кво да го праат, дават му, па ниа куто го гледаме и са насираме от смех... Могу щуротии, могу нещо, нема такиви забавления сеги.
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #19 -: Февруари 19, 2009, 06:40:24 »
Я го знам Зико кой е, ама го не познавам лично. Он си оди с едни ластачни дънки и едни кубинки. Разправяле са ми, като одил войник и сакал на сека цена каска да му дадат. Помолиле го да обясни таа си прищевка, а он рекъл що а "Хеви метъл да носиш каска"
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #20 -: Февруари 19, 2009, 06:56:20 »
... седим едно време у рибарица у една кръчма с един прятел па тоа си беше фанал и едно гадже... нема пари едвам сме збрале за по 2 бири... до назе на една маса седат едни дърти чанти така лелички понагласени, флепире тук-таме бе банкет. маси заринати със салати и мезета и никой не еде... па тоо щурак по едно време са обърна и им вика на лелчетата мноо са извинявам ама дали моо да метнете една салатка за беднио пънкар от селото? ебати и цирка ... па ония като зеа да префръгат чении с мръволяк и салата благиняяяя!!!
Активен

пущинячка

• Гостенин
« Reply #21 -: Февруари 19, 2009, 09:08:49 »

Nothing else matters, най-любимата ми песен на света - поздрав специално за феновете на Metallica!

Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #22 -: Февруари 19, 2009, 10:58:08 »
Те на Калмах йощ едно любимо парче от старите ньги албуме.
Знам, що Kalmah е страничен проект на вокала на Catamenia- яле ги и тия шашкънйе:

Манал ли са а оттама, кво а, ебем ли ги у финландците щурави.
А те тоа оркестър много е убов, жизнено.
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #23 -: Февруари 20, 2009, 08:59:00 »
http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI&feature=related

Nothing else matters, най-любимата ми песен на света - поздрав специално за феновете на Metallica!

еее бравос наща! благодарим за поздрава! па имааме и късмет на 2 сефере да ги гледаме на живо в българия! а дано има и трети!
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #24 -: Февруари 20, 2009, 09:02:15 »
http://www.youtube.com/watch?v=kiFXF4N7czE&feature=related Те на Калмах йощ едно любимо парче от старите ньги албуме.
Знам, що Kalmah е страничен проект на вокала на Catamenia- яле ги и тия шашкънйе: http://www.youtube.com/watch?v=y7CcAolFgP8
Манал ли са а оттама, кво а, ебем ли ги у финландците щурави.
http://www.youtube.com/watch?v=tnhdJVh9iIY&feature=related А те тоа оркестър много е убов, жизнено.

трепача, тия Wintersun верно така благо засвирват, радват ми ушето... сега ше ги издира тук таме да ги провера по-подробно! наздраве!
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #25 -: Февруари 20, 2009, 09:06:02 »
Айде и от мене за добрутру дееба! Кой са неа наспал да стая да рине снег!

и те тва е убаво мислим я

Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #26 -: Февруари 20, 2009, 10:45:18 »
Байчо, щом са ти аресали Уинтерсън, задълже си дръпни и Ensiferum, оно тоа дека зеи у зимното слънце, крека и у Енсиферум. Като стил са горе-доле едно към едно. Те таа ньги песна е по-бавна, иначе са на галоп.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #27 -: Февруари 20, 2009, 12:38:56 »
на тия Уинтерсон нищо не намирам лесно - я даите неко директен линк от ютубата
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #28 -: Февруари 20, 2009, 12:41:08 »
Епа те
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #29 -: Февруари 20, 2009, 12:43:32 »
уууу дебаа аресаа ми ... и те така те
Активен

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 22 запитвания.