Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Гозбите у Северозапада  (Прочетена 591616 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Гозбите у Северозапада
« Reply #6855 -: Април 12, 2011, 09:52:32 »
айде да ви почерпа ,нали сте другарчета ;)по едно кексче намазано със шоколадец.........
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #6856 -: Април 12, 2011, 10:47:35 »
...мръсник!..тука има "Вечно гладни" бе! :smeeeh:(освен "вечно жъдни!") :smeeeh: :krkanje:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #6857 -: Април 12, 2011, 11:06:50 »
Кексчето е екстра, ако ми бехте наблизо, щех да намина заран след обед на кафенце с твойта  ;)

П.П.Абе, булки - месачки, споделете неко рецепта сполучлива за козунак. Лани  не месих, ма таа годин ма а напънало изнътре и млого ми са ще да смеса едно-две козуначета.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

masok

• Гостенин
« Reply #6858 -: Април 12, 2011, 11:09:43 »
Кексчето е екстра, ако ми бехте наблизо, щех да намина заран след обед на кафенце с твойта  ;)

П.П.Абе, булки - месачки, споделете неко рецепта сполучлива за козунак. Лани  не месих, ма таа годин ма а напънало изнътре и млого ми са ще да смеса едно-две козуначета.
тва напъванье, да неее на сранье кака/.................. :smeeeh:извинявам се за спама ...ма се не стръпе........... :-[
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #6859 -: Април 12, 2011, 11:12:48 »
Абе, булки - месачки, споделете неко рецепта сполучлива за козунак. Лани  не месих, ма таа годин ма а напънало изнътре и млого ми са ще да смеса едно-две козуначета.
Уйне, я не съм булка, ма знам, че на козунака майката му а многу яйца и многу месенье. И да не превташе. Оно уж а проста рабута, ма требва си опит. Ако продуктите са ти убови, нема кък да ти не стане козунака, ако го умесиш убаво.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #6860 -: Април 12, 2011, 11:15:10 »
Абе, булки - месачки, споделете неко рецепта сполучлива за козунак. Лани  не месих, ма таа годин ма а напънало изнътре и млого ми са ще да смеса едно-две козуначета.
Уйне, я не съм булка, ма знам, че на козунака майката му а многу яйца и многу месенье. И да не превташе. Оно уж а проста рабута, ма требва си опит. Ако продуктите са ти убови, нема кък да ти не стане козунака, ако го умесиш убаво.

праф си Владко......козиняк ...лесно са не меси......... ;)сака и вълна....... :smeeeh:
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #6861 -: Април 12, 2011, 11:36:19 »
Не моо кажа, че имам кой знае какъв опит у месеньето на козунаци, ма съм месила, де. И стават.  :)
Питах за неко изпитана рецепта, че ги меса цека годин по различни рецепти. И днеска четох, етох из нета... рецепти да сакаш  :o и я са сбръках  ;D
Накраа като ше зема да си измисла една моя рецепта и ше карам къ си знам и те така те.  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
« Reply #6862 -: Април 12, 2011, 11:37:41 »
Миналата година си месих козунака у пералната,на центрофуга  ::)
верно,не са смейте,'найте ли какъв убав стана !
Рецепки много,най-важното е продуктите да са със стайна тем-ра и да са замесва у топло помещение.
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #6863 -: Април 12, 2011, 11:40:21 »
не смееме са, але баба ти Тацка в Кула вече не ще да месва и да прай козунаци та днеска съм учил Пустиняка да си го месва и послем в центрофугата, а са чуди откъде съм научил таа глупочъ  ;D

ма важното я че съм в помощ
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Владимир

• Гостенин
« Reply #6864 -: Април 13, 2011, 12:09:12 »
Я, да си признаам, не съм месил. Що куги реши за пръв път да месим - оно тава беше преди петнайсе годин, отвори на макя ми една готварска книга, дека лазда ньги беше дар от баба ньги, що беше издавана 1958 годин. И там рецептата почваше с необходимите продукте, къде на пръво место беше написано 18 яйца. И я са отказа и оттигива не съм са  пробвал ;D ;D ;D ;D.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #6865 -: Април 13, 2011, 09:22:13 »
Малии  :o 18 яйца!!!  :o Тия си не сакат!!!  ;D
Я до сеги съм го праила с 6 яйца и един жлътък за намазванье отгоре.
Активен
Ние сме ора естете.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #6866 -: Април 13, 2011, 09:23:30 »
Миналата година си месих козунака у пералната,на центрофуга  ::)
верно,не са смейте,'найте ли какъв убав стана !
Рецепки много,най-важното е продуктите да са със стайна тем-ра и да са замесва у топло помещение.

Таман и я ще да кажем че най-убовиа козунак са прай у пералната - а друсания кебап у сушилнята на бавни обороте  :green: :smeeeh:

сега серьозно - некои знаа ли ка у машина за лЯб мое се прай козунак, ели неможе ?  C--
« Последно редактиранье: Април 13, 2011, 09:33:56 от Izpadqk »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #6867 -: Април 13, 2011, 09:27:33 »
Става куто кекс - нема конци у МУлинекс машините ма е благ
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

jaio

• Гостенин
« Reply #6868 -: Април 13, 2011, 09:40:55 »
па турай вътре и по 1 макаръ канап
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #6869 -: Април 13, 2011, 09:45:22 »
па турай вътре и по 1 макаръ канап

ели по чепка кълчища
Активен

Страницата е създадена за 0.279 секунди с 22 запитвания.