Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Гозбите у Северозапада  (Прочетена 591229 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
Re:Гозбите у Северозапада
« Reply #330 -: Юни 05, 2009, 08:14:38 »
А да виа здраве Уйне па мойта булчица ми а напраила кътък и саги с неги ша му ударим по ена па да стаа кво ще ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

mechka

• Гостенин
« Reply #331 -: Юни 05, 2009, 08:22:07 »
я сам понамалил северозападните гозби що дебелеем от ньих за стра. уж одим на фитнесе, бегам и спортувам ама па. като едем наще си мазнотии и се едно че сам сложил пояса. мешка и половина. та затова минах на говеждо на скара. я знам че по резервата не сме млого по говеждото ама куту му сложиш убави подправки и като гу метнеш на скарата и гу изчакаш да се опече убаво ама и да остане малко така сочно със сокове, ебем ти свинско. оно ти арамот оно ти вкус. станал сам специалис и половина. Също на скара млого прави скумриа и сьомга, они са така малко по мазнички и стават си е ебало макята. следващиа път че снимам с апаратчето и че покажем тука, само проблема че се задавям с лиги и ич не ми а до сниманье баш тогава
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #332 -: Юни 05, 2009, 08:42:13 »
mechka, пробвай пилешки кюфтета, мого убави и сочни стават. Мелиш си пилешкото, тураш му подправки и сичко кво са тура на кюфтета, и печеш на скарата.

у тия съм турила и кашкавал  :P
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

mechka

• Гостенин
« Reply #333 -: Юни 05, 2009, 08:47:39 »
кифтаци пиешки не сам правил ама пийешко винаги праим на скарата покрай другото, ама я го не броим много за мЕсо, ям го що не е млого мазно.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #334 -: Юни 05, 2009, 08:57:53 »
Малее ора тука стана страшно! ;D ;D ;D Я сал преглътам и от време,на време тръкам с ръкав неко лига....Стига,но тва се нетраа,отваам у куфнята,жената вече,ша слага синията да гньетеме,я и я ша напраа неко снимчица.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Чвора

• Пустиняк
« Reply #335 -: Юни 05, 2009, 09:18:09 »
Те туке малко и от мене ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Чвора

• Пустиняк
« Reply #336 -: Юни 05, 2009, 09:18:49 »
И крайнио резултат ;D
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #337 -: Юни 05, 2009, 09:21:58 »
Уйне,щеше да пущиш чушкитте със сос и бел лук?!?Къде са фотките...? ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #338 -: Юни 05, 2009, 09:24:46 »
но съга с тиа пласмасовите домати сигур соса не става убов  ??? ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #339 -: Юни 05, 2009, 10:07:04 »
Уйнеее, къде ма присети за пустите врачански кемерки! Около работата ми само боклуци продават, дюнере и такива говна, та ми мъка стана. Да ви кажем я, у МЕТРО продават т.нар. "сьомга рагу". Оно тава си е чисто месо, ама го дават млого на ниска цена и за чорба са е прибило. Я ги млого обичам рибените чорби, та с тава рагу, да се дотури манко друга риба за аромат и става пръстИте да си изде човек. Не мислете, що оно е само кокайе, мЕсо си е, ама с повечко тлъстинки. Като уври, изгрибаш липидния слой (дето плива одозгоре) с една лъжица, прецеждаш бульона, обезкостяваш и у вече цедения бульон тураш месото, оризец, подправки на вкус и т.н.
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #340 -: Юни 05, 2009, 11:36:57 »
Ей баце я уш преду малко са наядо ма куто глеам къ цветно разпрааш за таа рибена чорбица ми са дояде па ;D ;D ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #341 -: Юни 05, 2009, 11:38:26 »
Уйне,щеше да пущиш чушкитте със сос и бел лук?!?Къде са фотките...? ;D

Я писах уйна, некъде из темите - моите сакаа пържоле за вечера  :( и я кво да праа, нали се гледам да им угаждам  ;) та са отклоних малко от менюто. Ама ше компенсирам тиа дни, дако доматете са боклучиви  ;D имам от мама един доматен сос, от селски домати, с него ша го подправям  ;) ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #342 -: Юни 05, 2009, 11:41:54 »
И я, Росене, дако, че не обичам риба, ама само куту чета, ми са дояжда.  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #343 -: Юни 05, 2009, 11:44:21 »
сал внимавайте с подправките, да нестане куто с оня моа кулега къде бе писал за ньего по преди тука негде у форума  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #344 -: Юни 06, 2009, 10:47:15 »
А я ли куто Мечката се се борим и наднорменото тегло.Та глеам поне у жегите да едем нещо по-посно,ма оно ме не засища.И те съга куту бе у Италиа иам един приател каде а готвач и работи у некъф баровски ресторант,а по празниците го узимат на яхти да нги готви у морето.Та тоа човек од време на време ми се обажда да донесе по нещо за гньетенье од баровскиа излишък. Онядън па минува къде полунош и носи од пиле млеко.Едни некви пражолки баче са свински,ма од чисто месце нема ни грам тласкинка.После некви хапки од щраус /и тава е без мазнини/,а най ми аресаа морските дарове.Оно ти шипки од раци,ма огромни куто раката ти.Тава каде а расло не знам?Оно ти калмари,миди,октоподе,сепии,скариди и секве пужовци...Ма най-убркаа работата едни кралски скариди,по 10 сантиметра и испуклили очи баче ли ти викат "йела Влчо изеш ме".Я муа од тиа скариди куто не виждал,а они напраени с неква панировка, па препржени у маслинов зейтин,та рукете а си изедеш.Накраа напрао немаше каде да турам вече,а оно още ми благо на устата.Големиа зор обаче почна начъска.Каде 12-1,куто ми се сгади...стана ми едно згруа...Я си обели един лимон и го изеде целиа,дако е скомино.Така,така па манко ме поразкара и след час два сам заспал.На заранта не сакам да видим морски дарове.Цел дън карам само на пресно млеко,процвичиа ми се чирвата.После си пойдо и остави деликатесете да ги дават на кучето.Съга ме а яд че не може да ги изедем сичките,ма тагава ако бе напнал още малко и ще да пукнем,та баче ли е било за добро.Е оно сиромашко не видело! Така е!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.122 секунди с 25 запитвания.