Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Гозбите у Северозапада  (Прочетена 591281 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Gaspoud

• Гостенин
Re:Гозбите у Северозапада
« Reply #1350 -: Юли 23, 2009, 03:30:37 »
....присетих са за едно велико постижение на алкохолната мисъл - коктейл "украинска закусака" - в шеикър който се използва само за тоя коктейл и сипвате водка - всичко руско, полско или украйнско без Немировская Особая щото много цепи глава или Перцовка щото има и медец в нея и ша увапца работата - Сталичная или Житная например.
Водката максималко изстудена - няма да клепеме работата с лед я ;)
Добавяте табаско - според това кой колко носи + една идея отгоре. Разклащате или рабивате - както предпочитате. Сместа се сипва в шотчета в които сте сложили предварително по една маслинка ;)
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #1351 -: Юли 23, 2009, 03:47:36 »
абе краси след толко юто кво ще праите ;D

Един мой чича викаше, че къто еде юто Ебе на фуфлявица ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #1352 -: Юли 23, 2009, 03:54:31 »
  ...без да си сакам съм ви въвел у заблуждение...Тоа сос ЮТИ и ми а мъка за митницата... ;D Е те сеги го тествах ка си требва...Пръвия път беше с една капка,колку на крафица връа-сеги го тествах и си еба майкята...Едва ли а менте-ебах тоа пустиняк... :o
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #1353 -: Юли 23, 2009, 03:55:48 »
Дръж се с тебе сме ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
« Reply #1354 -: Юли 23, 2009, 03:58:13 »
дръмоне, като мине митницата са префъли у темата за "кво праите у ......"  ;D ;D ;D
Активен
Елвис е жив !!!!

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #1355 -: Юли 23, 2009, 04:04:53 »
дръмоне, като мине митницата са префъли у темата за "кво праите у ......"  ;D ;D ;D

....и отговора че бъде "вием на вук" ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #1356 -: Юли 23, 2009, 04:08:35 »
Бега маани,давим ютото с бира ма отвечер ели утре сабалем мое да стане страшно... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #1357 -: Юли 23, 2009, 04:11:00 »
Aaaa, тва е друга работа  ;D
Я като тебе най пръвиа път като проба мислех че е малко ют (от калибъа на табаско) и си поях здраво яденьто у един китайски ресотрант. А лошиа късмет беше че ресторатна беше на 30 км от хотелеца къде беаме тогива, и тоа с мене немаше книжка.
На десетиа кимолетър ме обхванаа родилните мъки и само я си знам кък съм карал до хотела. Помни че си бех разкопчал гащите още у колата, а на рецепциата на хотела ги бех свалил до колената и праех засилка да рипнем до кендзефа.
Активен

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
« Reply #1358 -: Юли 23, 2009, 04:21:59 »
Помни че си бех разкопчал гащите още у колата, а на рецепциата на хотела ги бех свалил до колената и праех засилка да рипнем до кендзефа.

;D ;D ;D ;D ;D сприса бе човече, има ора на работа, тия около мене зее да ма споглеждат, че се хилим на глас
Активен
Елвис е жив !!!!

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #1359 -: Юли 23, 2009, 04:31:24 »
А, ниа у тоа хотел живеяааме 3 месеца и таа на рецепциата се беше нагледала на кви ли не работи от назе, та от некакви свалени гащи не прааха вчепетление ;D
Активен

mechka

• Гостенин
« Reply #1360 -: Юли 23, 2009, 05:24:27 »
Те го и соса Спирача(ели по-скоро Срирача) къде Кроки снощи разпрааше,виетнамски бил.

е те тоа е, те това едем на поразиа, баш същата марка и бутилка. млого дОбро
Активен

mechka

• Гостенин
« Reply #1361 -: Юли 23, 2009, 05:28:40 »
Те сги си ида от магазиня,намерих го тоа Спирач,знаах си че съм го виждал некъде...Зимах и охладени крилца(Гениния а виновен ;D) ма я пръво ша ги мариновам с един друг сос(соев с разни добавки) и след тава ша ги онождам... ;D Ша са опитам да изненадам жената-само да ми не завре Спирача у митницата-че и тя не еде мого юто... ;D ;D ;D
 Те го тоа-Тайландска направа-на пръво четенье ми са не стори толко ют... ???

па незнам дали със спирача че станат крилцата, они са праат с дръге сос. ма ръгай , ка ти каза спирач върви със све, без кисело млеко и слтко
Активен

mechka

• Гостенин
« Reply #1362 -: Юли 23, 2009, 05:31:33 »
ТОа моа и да е менталив спирач, щом ти се неа сторил ют, балиго. Че ме накараш и я да идем до гастрамоня да земем и да си ревизирам спомените.

абе ют си е ама не ми е млого проблемен на митницат на мене. Цале чушка ме тормози ама това не. ама ако фанеш да омуаш половината бутилка на едно седане,  послем верно можеш да не моеш да седаш повече
Активен

mechka

• Гостенин
« Reply #1363 -: Юли 23, 2009, 05:33:33 »
...и аз си зимах един подобен - пак тайландски но не "американ стайл" - че беше лютичък беше - но доста по слабичък от класиката в жанра - табаското ;)
Начи една велика рецепта от Ути - крилцаат фащаш ножа и яко ги дупчиш - марината от соев, табаско и лучец - панираш с брашно, черен и червен в равни части - рецептата се казваше "Трите язви" ;)

ЕЕЕ Гасподе, мерси че ме сети, табаско е соса за пиешките крилца дето прайш бъфалото от ньего
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #1364 -: Юли 23, 2009, 05:43:40 »
Абе спирача ма и други странични ефекти при по големи количества ама само при некои ора. Некои докладват че след употребва на спирача не моо спрат да ебът цела нощ. Забраих да каам на Дръмоня по рано, са дано да не излезнем крив нещо, ако нещо стане :o
Активен

Страницата е създадена за 0.295 секунди с 25 запитвания.