Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Гозбите у Северозапада  (Прочетена 591230 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Гозбите у Северозапада
« Reply #1410 -: Юли 28, 2009, 01:27:46 »
Бубе много си е важно яденьето бих казал азе.Щот сичките в крайна сметка работим и се борим та да има леб на масата.Щото човек за съжаление още неа се научил да живеа без да еде.Лоше е коги живеа за да еде,ма ептен без яденье не става.А у Българиа за съжаление яденьето а бая по-скъпо от колко у нормалните дръжави. :(
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #1411 -: Юли 28, 2009, 02:21:46 »
Цитат
Лоше е коги живеа за да еде..

Те тава имах предвид, я знам, че без ядене не може, еле па я :-[.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

nikoia

• Гостенин
« Reply #1412 -: Юли 28, 2009, 03:15:59 »
Оно е ясно, че без едене не може. И не сме легали гладни.  ;D Лошото е, че няма време за приготвяне на нормална храна (която е далеч от истинска, щото продуктите, които купувам, за да сготвя са пълни с боклуци). И като няма готвено ядем полуфабрикати от магазина. Които па са още по-боклучави и гадни.
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #1413 -: Юли 28, 2009, 04:16:11 »
и мене маа натиснала нещо работата напоследък та немам време да улазам тука, ама да ви се пофалим вчера Плъотрепача ми донесе покрай 2 кила ситен бобой и сношка гу препъжиме с кукурузно брашанце - малииииии стана екстра и за яденье и за мезе - една двулитровка Алмус ми не стигна та оди за още бирица по нощите  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1414 -: Юли 28, 2009, 05:16:05 »
Оооо виа сте наприли минисрещка на форумо ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #1415 -: Юли 28, 2009, 08:26:29 »
и мене маа натиснала нещо работата напоследък та немам време да улазам тука, ама да ви се пофалим вчера Плъотрепача ми донесе покрай 2 кила ситен бобой и сношка гу препъжиме с кукурузно брашанце - малииииии стана екстра и за яденье и за мезе - една двулитровка Алмус ми не стигна та оди за още бирица по нощите  ;D ;D ;D
Мола за превод.  :-[ Кво е тава бобой?

По темата - чворе, коги ида у Германия отслабвам, без да са усета. От яденье не се лишавам, даже и сладкиши поядвам секи ден, що там ги праат баш по мой вкус - не много сладки и с млого желатин и плодове.
Тук все се лишавам от леб и сладкиши и въпреки сичко все има неко килце отгоре. Което ма навежда на мисълта, че яденьето и кухнята ни не е баш от най-здравословните.  ???
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

masok

• Гостенин
« Reply #1416 -: Юли 28, 2009, 08:45:22 »
костур уйне.............рибица ;)
Активен

Рошковец

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 623
« Reply #1417 -: Юли 28, 2009, 09:04:23 »
Бе да ви питам и язе ена работа - яле ли сте манджа къде са праи от печени и обелени чушки скълцани със сиренье? На тава бабичката (бог да я прОсти) му викаше "сиренява ютика" и го джуркаше в един кастрон. Млогу а добро в жегата кат преседи в хладилника с една студена бира. Сещам са и за класическата ютика... Малии къ ми са прияде, сиги ша Откача докъ си ида на село...
Активен
"Между преди и след е целият живот. Всичко. Между преди и след е нищото, в което увисваш и разбираш колко си се скапал." Николай Фенерски, "1994".

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #1418 -: Юли 28, 2009, 09:09:40 »
Яле сме, къ да не сме яле. Страотия!
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #1419 -: Юли 28, 2009, 09:15:24 »
Бе да ви питам и язе ена работа - яле ли сте манджа къде са праи от печени и обелени чушки скълцани със сиренье? На тава бабичката (бог да я прОсти) му викаше "сиренява ютика" и го джуркаше в един кастрон. Млогу а добро в жегата кат преседи в хладилника с една студена бира. Сещам са и за класическата ютика... Малии къ ми са прияде, сиги ша Откача докъ си ида на село...
Eш па ти  :o я не вервам да има некой от тоа форум, кой не  е ял таа благина  ;D
Заран отвадам на село и тава ми беше поръчката към мама. Она каа, че ше заколи пиле, я викам маани ти тя работи, склъцай една лютика и да са не разшпрааме повече  ;D ;D
Другата убава гозба е  запечено пиле  с печени чушки и домати, демек пиле - лютика  8)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #1420 -: Юли 28, 2009, 09:17:35 »
Ми саламурата къде я забраи ма Уйне  ????
Активен

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #1421 -: Юли 28, 2009, 09:32:13 »

Ти май неси чел тоа убаф форум  ;D ;D ;D ;D ;D
Те тука го има нагледно малку по надоле :
http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=30.1125
Активен

Рошковец

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 623
« Reply #1422 -: Юли 28, 2009, 09:40:45 »
Така е, не бех го изчел целия, извинявам са за заплесията. Сиги ша го прОчета целия, па куту са сета за нещо нова ша го нАпиша. Само ма а стра, че съм малко пощелив и май ша требва да готва по нощите. Айде наздраве.
Активен
"Между преди и след е целият живот. Всичко. Между преди и след е нищото, в което увисваш и разбираш колко си се скапал." Николай Фенерски, "1994".

masok

• Гостенин
« Reply #1423 -: Юли 28, 2009, 11:14:55 »
рошкафче ,през тааа тема мина ли ;) ;D

http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=32.735

Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1424 -: Юли 28, 2009, 11:19:22 »
Бе но и я го питах у една друга тема ;D.Абе тоа Изпадячето го нема нещо,неа се обаждал неколко дена квоа станало с ньего кво се затри такъв ???
Активен

Страницата е създадена за 0.28 секунди с 23 запитвания.