Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Северозападни коктейли - или къ са меша пиеньие  (Прочетена 10444 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Магарийка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1093
  • Я съм си Я
завчера гледам едни юнаци на село ка маат червено вино и бира ама мешано - демек у една чаша де...
пфффф - аматьори - както и водка с бира у една чаша -
Яз до колкото знам коктейли от тоя тип са викат "Иван Грозни убива баща си" или съм у грешка????
Активен
Мога и дявола да оправдая.....за пред мене си

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
пианлъка така се поарва - секо едно питие требе да бъде сервирано у неговото състояние натурално вав чиста посуда , възможно е истудяване при повечето и греане при некои - при лично желание - не става дума за вулгарната употреба на напитки - ми за савсем деликатно естетичско наслаждение на букета от аромати и вкусове ... тава важи и за рънъта  ??? ??? ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
тава а естетски подход ма на принципа на разделното раньене ;Dи я го застъпвам като тебе,ма те има си ора де обичат мешанията ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Магарийка

• Тумбак
  • Я съм си Я
Ша ма биате ли ако питам --под "не обичам мешания" шфецките тройки влазат ли?  що и тава  а мешания ;D ;D ;D ??? ??? ???
Активен

Чвора

• Пустиняк
швецката тройка неа мешаниа-она си а швецка тройка ;Dма виж негър с бела ели циганин с българка-тава а мешания и на мене ми не аресва ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Магарийка

• Тумбак
  • Я съм си Я
Док,обичам да си говоря с тебе.....
Беше опит за шега ,що я от коктейли не разбирам,само знам че ако мешам ма боли глава...
Активен

vilarin

• Гостенин
Маре тройката си а убуво.......А иначе и я не мешам,на кво почна на тва свръшам.Таа гОдин на морето,обаче,препрочету две книги на Хемингуей. И он нали убуво описва коктейлете,я съ нави и отидо у един коктейл бар.Там проба неколко различни.....гимлет,дайкири и още некви ми прави барманката(що му беше фенка съ оказа)...Понаджвака съ куджа,ма на другиа ден ми немаше нищо.И те така....
« Последно редактиранье: Април 29, 2010, 05:02:04 от Пожарния »
Активен

dobbri1

• Гостенин
Ебал съм го я ако неомешам ми неа благо напиваньето.Пона един път почнах на ракиа след неа вино после у кръчмата бира, след бирата пелин и след него една мента и са гисирах.Ама тва са единични случай, я ако ша са напивам ша е с вино или ракия друго неебавам баш че ми е зле после.
Активен

Бундрука

• Гостенин
Я моа ви препоръчам един коктейл къде ми е любим особено летото коги е жега.Начи зима се една водна цаша и пропорцията е следната - 50 гр.джин,50 гр,мента и доливаш догоре с тоник,тура се и малко лед и лимон.Може да се пие и със сламка,може и без  ;)
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
добавка колега, ако я привечер и я позаладило тураш и 50 грама водка, един вид да придаде тежест на тоооо коктейл
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Бундрука

• Гостенин
Значи тава с турането на водката си го прайме ние с тебе  :) Я съга презентирам на ората оригиналния коктейл
Активен

Чвора

• Пустиняк
лимоно на сок ли го турате ели на резен ???
Активен

masok

• Гостенин
принципно на сок са тура баце ;)и бундрука добре го казва по 50гр.............що тва и я на село им го каза ма после ме срещна един и вика твоя коктеил е силен.дръжим до 4-5 път,я питам ма по 50 грама ли .???а он вика ма консистенция по 100....... ;)
Активен

Бундрука

• Гостенин

лимоня е на парченца
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Лимоня се стиска ;Dкъто ... извинвте дами... къто цици - сал тогива е благ ;)
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.183 секунди с 21 запитвания.