Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Северозападни коктейли - или къ са меша пиеньие  (Прочетена 10545 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iakim

• Гостенин
А реча и я
Според мене не е тайната у мешанйето на пийенйетата - Тайната  на убавата напитка си е у самата компаниа От нея зависи и пийенйе и  ортуванйе и настроение
На мене най ми е драго с приателе  куту седнем на раздумка и млого редко мешаме пийенйето  Обикновено почнем на рикиа и обезателно да е домашна щото държавната си е боклучава Като е свършим е мешеме с друга дамашна та а да не губи ефекта  Не стигаме до друг алкохол щото си се подготвеме  ;D
А иначе и я си имам един летен коктел за жегите     - У  халба са тура лед догоре  после налееш 100 грамове земледелско уиски-абе мента  и доливаш сас сода Разхлажда идеално
А сеги сам си у партамента и жената не пие та са мъча сам с една лесковска отрова Братми е напраил 56 градуси ама е млого добра - немам си компанннннеа а как казах тя е най важна за убово и здравопийенйе Ай наздраве и да напълна юза па ;D
Активен

masok

• Гостенин
па и я да усера темата.............летно време у ледена алба 50гр мента,50 гр джин и ду горе с тоник.............препоръчително за новобранци д0 3 халби...........за професионалисте ментата  и джино по 100.............и кой колко мое тегли........... ;)
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
Бе никой не помена къ са праи "кокал" ;D
Начи у една халба тураш 100гр. ром и до горе доливаш с бира малииии къ лови яко тава зарани като станеш и главъта ти у гъзо ;D ;D ;D ;D ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

iakim

• Гостенин
Я знам и за хотел Гипс сложиш у халбето 200 текил па долееш догоре с бира и поокрасиш с лемонйе - Голема е срадта ама с минимум средства стигаш големи резултате ;D
Активен

onufri

• Гостенин
Якиме, теа двамата разбойнице на снимките с обрънатите шапки твойте ли са? Да са ти живи и здрави теа юнаци!
Активен

iakim

• Гостенин
Якиме, теа двамата разбойнице на снимките с обрънатите шапки твойте ли са? Да са ти живи и здрави теа юнаци!

Абе незнам На мое име са поне и куту глеам са от добро семе  ;D ;D ;D
Активен

onufri

• Гостенин

убаво а човек да а реалис  ;D живи и здрави да са да та ядосват, та да знааш, че имаш синове  ;D
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче

убаво а човек да а реалис  ;D живи и здрави да са да та ядосват, та да знааш, че имаш синове  ;D

ааааа едното а дъщера onufri, не четеш къ требва и че та глобевяме у скоро време  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

iakim

• Гостенин
Абе имат пишки и двете  :)
Активен

МЕЗДРАНСКИЯ ПУЩИНЯК

• Гостенин
Ей,язе си знаа дек' го писах некаде,ама не моа го намера (да ма не глобевате,щот цитирам мене си ;D) та пак ще си го пусна щот му а тука местото:
"Мечката идва,мечката си отива"-Отпиваш от чаша вино,допълваш с рикиа,отпиваш,доливаш с рикиа-да а винаги плъна чашата!!докат са избистри!
Наздраве!! ;D ;D

и сабалем ти треа яко зелев сок да опрайш погледа...малеее...да не говорим след зелевия сок ...каде се оди...WC..
Активен

Байчо

• Гостенин
Ей,язе си знаа дек' го писах некаде,ама не моа го намера (да ма не глобевате,щот цитирам мене си ;D) та пак ще си го пусна щот му а тука местото:
"Мечката идва,мечката си отива"-Отпиваш от чаша вино,допълваш с рикиа,отпиваш,доливаш с рикиа-да а винаги плъна чашата!!докат са избистри!
Наздраве!! ;D ;D

ааа азе тава го знаа като "бетон д`арме" , самоче с вотка и бира... пиаш и доливаш и така дока са изпразни чашата и после сменяш доливката!  ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Оригинало е руски и е с водка и бира,зове се ,,Медвед пришел,медвед ушел" ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Наздраве!! ;D ;D

А на другия ден?  :o :o ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
На другиа ден мозъко а с два номера по-голем от черепа! ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Gaspoud

• Гостенин
А нима барда на непорочната любов не е казал:
"Галилео, Галилео, ти доказа - тя се врътка с всяка по голяма глътка."
Активен

Страницата е създадена за 0.349 секунди с 22 запитвания.