Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Северозападни коктейли - или къ са меша пиеньие  (Прочетена 10582 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Плъхоубиец

• Гостенин
Има и един други ядовити коктейли, които ги правеше един мой приятел - Баба Мравка му викахме. Мравката беше такова пиянде, че съм го видвал да оди на 6 крака- два ньегови, другите 4 на една табуретка, която използваше като проходилка. Ама се фана с една невеста, ожениа се и оная го отказа от пиянлъка. Сега една бира не можеш го накара да изпие. Та, едното самоубийствено нещо което правеше е, да си топи цигарите у водка и да ги пуши. Леко ги слагаше у фурнята да засъънат, та барем да може да ги запали, ма сърцевината си оставаше напоена със спирт. Другото беше "Коктейл лека нощ"- сбрале сме се на капон, а Мравката зима едно празно шише и почва да го плъни с кво намери по масата. После не знае на чии ора е и колко уши има на глявата си.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Малии  :o Плъотрепач, и тоа е бил добър състезател  ;D ;D
Абе, ора, а на кое ми се викаше "японско утро"  ???
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Водка с кампари. Ние с един приятел правехме друг коктийл - Говното на шогуна- водка, джин, вермут и кампари ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Абе я не сам много по пиеньето, ама те да се фключим с неколко СЗ коктейла:

1. Как можаате да пропущите класиката "гипс" бе, а ви еба... Кооп Кола (съга вече нема таково, начи се замества със Кока Кола или Пепси) се сипва у бирена халба и послем му се турга и един гулем ром (оно и ром баче не сам видвал скоро, начи - некъф коняк или уиски). И те така се пие, много е добро за зимно време. Мое да мине за строително пиенье, ама не да се отрежеш, ами само за разгреванье така, кога треба зимата да обикаляш по строежа.

2. Ледоразбивач - Греяно червено вино (със малко захар) и ром. Това не сам го пробал, ама пиянци като вазе (даже още по-големи) разпраат що е трепач за зимата, у големиа студ.

3. Скок в гроба - нещо беше ... бело шампанско и водка у купа с лед, некво такова ми разправаа, ама глей кво сам забрайл...

4. Злите мъртви - 100 грама гроздова и 100 грама сливова (мое и кайсиева), смесва се и бръже се пие на екс, докъде на са му изфирясале сички ценни съствки.

Толко за съга, ако се сетим още - че пишем, да са еба...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

jaio

• Гостенин
значи азе не обичам такива мешаниии      обичам сичко да си а по оделно   единствено мешано пиа мастика с мента(Чвора вече го спомена по нагоре)ама азе го праа така:200 мастика 200 мента и топка сметаноф сладулед    ф халба от бира
друго мешано съм пил водка с вермут 1 към 1  ама вече НЕ
що   ???          сетете са сами ;D

а Байчовото пиене а много убафо               уйски с бира  подкретям с двете ръце
не даваш си парите на вятара ;)
Активен

Байчо

• Гостенин
еееее най накраа един човек да ма уважи с моа коктел! бравос Жайо ше почерпа на следващата спявка!
и си праф че не са алосват пари апа и градоса става умерен и чуклето у мозъка и ич та отнемва!
и тава пички и ебанье - сичко отива за вдругиден!   ;D
Активен

jaio

• Гостенин
еееее най накраа един човек да ма уважи с моа коктел! бравос Жайо ше почерпа на следващата спявка!
и си праф че не са алосват пари апа и градоса става умерен и чуклето у мозъка и ич та отнемва!
и тава пички и ебанье - сичко отива за вдругиден!   ;D

пиенето    на  пръво место ;)
 ;D ;D
Активен

Байчо

• Гостенин
по - скоро "майсторското" пиенье! то тава да са налива секи може....
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Малее Баце Буше ти се вкючи на правата много силно-особено тоа нов за мойта снага коктейл -Злите мрътви-тава а направо смъртоносно,особено ако са пиа и без мезе на голо малиииии ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Аве тоа коктел ка са казва :
  ;D ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
Молотов ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Я съм видвал един изклъчняк на един кино фестивал да пие шише ром почти до дното на екс, после което си отвори една бирица и си прокара. И след 10 мин. вече почна сам да си приказва.
Активен

Чвора

• Пустиняк
Тоа а бил творец,а они творцита са башкъ шашави та на ньим не моа да нги се задира.На времето у Михалоград имаше клуб на културните дейци,до пощата беше.Тамка имаше такива пианици къде сал тиа от Механата на центъро, поди гастронома-къде сеги лаас даа дискотека Клеопатра- ги задминаваа... ;D
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Ебаа тава гърло къде го има тоа. Има един у Видин Гута му викат. Он е пропаднал пияница. Съга е у една секта. Цел ден бута макя си на колица що она е инвалид иблагославя за здраве. Я му давам по неко леф ицигари. Та тоа преди годин коги пиеше яко и редовно улезна у един бар "Магурата" държеше го един мой приятел. та седна на нашта маса и си поръча един сок Тропик - имаше едни такивау един зелени шишета и после се разрежда у чаша - два пръста сок другато водица. та тоа вика глейте съга ка че се напием с тоа сок. Ние не му обръщаме внимание и си говориме и след половин час тоа падна от стола  ??? коги го дигнаме у вътрешния джоб на якето му едно шише уйски некакво измислено и  у него една сламка. тоа го искъркъл със сламката за половин час да го еба. Шашоф ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.189 секунди с 23 запитвания.