Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Живот на доизживяване...  (Прочетена 7906 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Gaspoud

• Гостенин
Re:Живот на доизживяване...
« Reply #30 -: Октомври 28, 2009, 09:20:36 »
ББ може да дръжи кормилото и да казва на къде ще плава кораба на дръжавата , давам пример - искаме да са тури ред у митниците - що досъга и се още они ранат еднъ партиа сас куфарчета
ББ утвада у парламента - он е техен - и казва - господа - сакам тиа митници да са по световен образец - нещга да откривате топлата вода - ми сакам най челниа световен опит да а у назе и организациата на митниците да а на светоно равнище и секи да ни фали

- и така със сичкото  ??? ??? ??? ???
А един мармот завива шоколадете у станиол ;D ;D ;D
Баце, от Бай ти Ганя секи гледа да опраи митниците ;)
Даи ми един разумен довод защо ББ ще ги оправи по различен начин от всички досегашни ;)
Язе не моа се сетим ни за един ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #31 -: Октомври 28, 2009, 09:38:23 »
Самоточе, три пъти чети - веднъж режи ;)
Сичко тава дека го пишеш описва к'во им не а наред на митниците - не видех един разумен довод защо ББ ще промени нещо във тях ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #32 -: Октомври 28, 2009, 09:50:25 »
сакам савременни митници - те ми , сакам полициа по западен образец и сас ефективнос куто на запад - те ми , сакам здравна система , утвадам тама къде има най-добрата и кана експертете да напраат и наща по - дубра от нихната
Та помисли манко къв ша ефекта за един премиер ако действа така къ мислиш тизе:
сакам савременни митници - спират му паричките от контрабандата

сакам полициа по западен образец и сас ефективнос куто на запад - спират му парите от уличните наркотици

сакам здравна система - спират паричките източвани от здравната каса
Можеш да продължиш и сам ;)
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #33 -: Октомври 28, 2009, 11:12:16 »
...тука изтрих разни постове къде не беха ама ич по темата-имаме си цела тема за подобни организационни и теоретични дискусий!!! А съобразявайте са малко де!!! ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Рошковец

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 623
« Reply #34 -: Октомври 28, 2009, 07:51:33 »
Те ена фотка:

Тава а входа на гробищата в нашто село. Къто мое да са види доле вдесно на снимката, връз бетона, откъде влазат ората, неко гениален шегаджиа а поставил надписа "Добре дошли". Тоа надпис седи тама отпреди 15-тина гОдин'. Явно тоа къде го е писал е бил и пророк. Имам фпретвид, че трафика на ора в посока курорт "Белите камъне" е по-голем даже от тоа в посока градъ. Кво да ви расправам. В селото дали са останале 400 човека с кучеата.

Мислех да кача снимката в тема "Шашуви фотки", ма то неа много за шашкъния, затава я качвам тука.

Нещо не моа да са Оправа с размера на таа снимка. Ич им не отбирам на теа интерминете връъ му гу.

Готово, те с по-нормален размер на фотката.
« Последно редактиранье: Октомври 28, 2009, 11:37:32 от Плъотрепач »
Активен
"Между преди и след е целият живот. Всичко. Между преди и след е нищото, в което увисваш и разбираш колко си се скапал." Николай Фенерски, "1994".

МЕЗДРАНСКИЯ ПУЩИНЯК

• Гостенин
« Reply #35 -: Октомври 30, 2009, 12:02:18 »
само да не говорим за здравното осигуряване ..че е ебати ...здравната далавера...
осигуряваш се здравно ...а.. кат идеш при дофтора...плащаш...
е ква е таа реформа...

два дена след кат ми излезнаа регистарционните документи тука у испанията ..отидох на лекар...
язе сам диабетик на апчета , и сам с високо кръвно....
веднага ми назначия пълни изследвания...дадо а ми испанския аналог на апчетата който пиех до сеги в бг.. издадоха ми електронна карта , да си вземам същите тия апчета у аптеките им без рецепта ...и веднага дофтора ми , ми даде апарат за мерене на кръвната заар..безплатен...
еее ка го праа теа ора тука бе ...
знаете ли с ква бюрократщина сам се сбивал за тия работи у назе в бг..
никога нема да ги стигнем  европейците..
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #36 -: Октомври 30, 2009, 12:57:05 »
у наше село а доктор един арабин (останал още от времето на българо-арабската дружба), он едвам сглаба приказките ама те седнал и рецепти да пише на глуй и кьорови старци - Я съм са чудил, тоа човек къ един път неможа да напише една правилна рецепта (без да а връщат от аптеките)па но бива , бива ама тава неьеговото неа работа  >:( >:( >:(
Активен
жената Я  и приятели  

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #37 -: Октомври 30, 2009, 09:07:05 »
он лазда за тва а останал при вазе, къде мое иде кат немое откине ...
у село е ена дофторица доважда сал у среда за 2-3 часа преду обед и тва е. за пребиванье  ! он мажо и ги беше дърлял, ма треба пофтори
Активен

Пръвака

• Тумбак
« Reply #38 -: Октомври 30, 2009, 05:12:29 »
па но и тоа доажда два пъти у седмицата за по половин - един час и ли са циганин таа жна мани къде сбира потребителска такса, ами сал връкя бабичките да му носат яйца, сиренье, домати, чушки и други работи  >:( >:( >:(
Активен
жената Я  и приятели  

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #39 -: Октомври 30, 2009, 05:14:21 »
па но и тоа доажда два пъти у седмицата за по половин - един час и ли са циганин таа жна мани къде сбира потребителска такса, ами сал връкя бабичките да му носат яйца, сиренье, домати, чушки и други работи  >:( >:( >:(
Това за тоа дофтор е интересно. Че го раследваме ние  8) Ка се казва тоа 
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Пръвака

• Тумбак
« Reply #40 -: Октомври 30, 2009, 05:21:12 »
Юсеф Ал ..................
Активен
жената Я  и приятели  

• Пустиняк
« Reply #41 -: Октомври 30, 2009, 05:21:47 »
Че го видиме тоа убавиц ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #42 -: Октомври 30, 2009, 05:47:58 »
Баце Краси-откини му мъдете на тоа пустиняк.Голема час от пропуските и простотиите у системата са щото ората си мълчът-викат ако нещо му каам он другио път нема а ми премери кръвното ели нема а ми напише рецепта.И ората си траат.Ма има една гадос у наща система-45% от дофтурете у Българиа са у Софиа.И като нема по селиата дофтуре-ората  си понасат разни пустиняци да си праат кво си сакат. >:(
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

• Пустиняк
« Reply #43 -: Октомври 30, 2009, 05:51:19 »
Почваме го здраво. Бъди сигурен. Ние се справиме и с докторката къде оди у покрайна. Там ни сигнализира кмета. Она одила от дъжд на ветър. Срещна ме сес новия шеф на здравната каса  ирешиме проблема. медийте са сила коги им дават информация по която да работат ;)
Активен

МЕЗДРАНСКИЯ ПУЩИНЯК

• Гостенин
« Reply #44 -: Октомври 30, 2009, 10:49:13 »
циганете са изобретателни....една изтория да ви кажа....
пътувам с влака Мездра /София  беше преди 4 годин ..у купето сме 5/6 чвека на различни години...лафим си и по едно време..влаза един циганин..с кутия шоколадови бонбоне...
а да ви почерпа за здравето на сино ми ..вика ни..
ората земаа по бонбонче за здравето на циглето.. я са праа на заспал.и слухта ... мангала кат прие поздравите от орицата ..им вика ..
а сеги даите по некой лев за детето че нема обуща ..голое на пушка им вика....и орат акво да праат ..кат са се почерпили ...нема на каде..дадоа му неко лев ....та ...дали него е измислил циганина ...а..
Активен

Страницата е създадена за 1.122 секунди с 21 запитвания.