Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За новодошли --->>> Ниа сме си ниа - да са представа кой ка сака..  (Прочетена 242517 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Кой ка сака да са представа-туке а местото...
(Ша ми а любопитно) Ае,наздраве....
« Последно редактиранье: Юли 06, 2012, 02:55:11 от Крокич »
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Бай Еван

• Гостенин
Къ сам казвал преди, така па че кам.

Я сам Бай Еван...У Михайлуфград ме окат Шотландеца....не ми са разпраа що...
По-принцип, а и дефакто са живеам и серем  у София...
На 26 годин съм, пиам от 7 клас...сериозно от 8-ми
По-големата част от тва къде съм го изпил е било със Спидера...
Ма така и така се отворИ приказката.....Га че напрайме едно форумско насиранье
Тоалетната ратия и целуфана са от мене...
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Я съм Кою по име, на 30г, а Плъотрепач съм го избрал, що като миничък сума плъове и мишки съм затръкал на село. Те тава ми беше ебем ти кефа да турам капанйе, да ги дебнем и да ги морим. Даже у казармата на пръвиа ми наряд прибих един плъъ...Роден съм у Софеа, живел съм у Враца и съга па у Софеа живим. По село само съм одил ваканциите и отпуските, тама обаче са ми биле най-убовите години. Но ти риба, но ти дискотеки...
Те резултат от ловната ми дейнос:
« Последно редактиранье: Февруари 20, 2009, 12:31:52 от Плъхоубиец »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Те ме те:"Аврам"на латински"Avaram".Обещаното си а обещано!Оно не а куто даденото,ама айде тоа пут че нарушим традициата и че каем от къде иде тава.Начи Аврам бил прадеда ми-овчар от торлашките селиа по Белоградчишко.Та он куто един по нов герой,подобно на библейскиа си съименик,пошъл да дири по-добри пасища за овците и по-добър живот за семейството си.У същото време,а и да не каем по-раньшко,след разбиваньето на Чипровското въстание,ората побегнали на къде Влашко да не ги утрепат.Та едни от тиа ора се заселиле на брега на Дунава у некви урви на исток от Лом-паланка и кръстиле лагера си "Чипровец". Турците по тава време биле нийел народ и кам минат по Дунава ,карале ората да им гребат на гемиите.И те они решиле да се маанат от тава место и да основат ново село.Пръв се преместил един ковач и се заселил на 4 километра южно от Дунава на брега на месната бара"Липница".След неьго и сички останале и яла кръстиле селото си Ковачица на ковача основател.Прадеда ми докарал стадото си у равното край Лом,па се залибил с една давокя-Станка ,от село Ковачица и се узели.Та така до съга наследняците им живеат у тоа край.И я съм унук по мужка линиа на Аврам-торлака, от северозапада съм,а живеем у Софиа що па маке ми е баш шопкиня.Дечорете ми имат смесена кръф що жена ми не е от Българиа,ама и они са Аврамова порода,северозападньо поколение кво и я.За тава се пишем Аварам дако официално съм друг.Тава е! Съга кой че се престраши?...
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

SPEEDER

• Гостенин
Е те и я да каам нещо. Я се каам Йордан. На 25 ели на 26 годин съм, баш не съм многу сигорен, да го еба. Падам си по бръзите работи, ама не ча толку бръзи де, та затва съм се кръстил спиидър. Едно време имаше и един такъв филм, ебем и ущуриата, ама я не съм го гледал, само се кефех на тиа сприи дека фръчеа с ньим и реко те тава шаа. От Монтана съм ама по стечениа на обстоятелствата, кво вика Бай Еван, серем у Софиа. Оно кво друго да праиш с кеф там, ама ае. Та те така.

P.S.: Шотланде, мислим че а крайно време да се изврънеме негде, а?
Активен

Кметот

• Гостенин
Пръво да Уточна че мое и да не пиша баш къде требе, що я съм си малко глъм по компютърете, та че а са Извина за тава.
И сиги ша са прЕдстава:
Язе съм Николай Милев, живеа в Червен брег, па рАбота като доктор в две култови мЕста на Резервата. Койнаре и Сухаче.
Сухаче си а баш у резервата що ем си е от лево на Искъръ, ем си е туке до Габаре, по пъкя за Камено поле и те така те...
Койнаре а друга работа, тама ората са сбъкани ама по некъв друг начин, сбръкън начин. Диви ора са, ша ви разпраам неку път.
И тава а за мене, кой сака а пита, кой а болен, али нещо са а сбръкал, ща мо пОмогна без пари, що той ако а рАзумен, нема а тука в сайта, апа щом а тука, начи а мого разумен и а от наште ора...
Аре бракя и до след после... 
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Те ме те и мене:

Тука жената ме е снимала у дома, кво нагъвам една диня, къде 12,5 кила беше. Я сам строител и сам кореняк ломчанин. Целата ми работа е минала по АЕЦ - 15 годин у Козлодуй, а от половин година - у Белене. Ника ми го измислиа едни руснаци. Участвах там у форум за джипове и бех напраил една рационализация - как да се пригОдат втулки от Москвич на американски Jeep. Я това го измислих от зор, що имах Wrangler, а къде у Лом че намериш чаркове за американска кола? На руснаците много им ареса и туриа мойта статия у специален раздел "Bushing", това било нещо за втулки и окачване. И така си ми остана Bushman, на мене си ми аресва, що има много значения. Мое да се разбира като "човек на Буш" (а ората нали ги е све яд на американците и се дразнат), мое да се разбира като "такъв, къде живее у раскето", значи също "избегал каторжник" и туземец. Много е удобно за форуми, изобщо не мое а ме обвинат що сам глупав, я сам си Бушмен и това е положението.
« Последно редактиранье: Февруари 19, 2009, 03:25:09 от Bushman »
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Кметот

• Гостенин
Ломчанете сте убави ора...Я съм имАл гадже от тама, ама не бех сигурен дАли она знааше.
Ама па беше убава...
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Но си па има хас да не са и убови Кмете!Преду вратата на гимназиата у Лом има един паметник на Цеко вайвода.Он е извадил ятаган от преде си и легендата гласи че рекал:"Я че си одрежем уя,ако от тука излене и една чесна и верно...Съга не знам кво е,ама традициите требва да се вардат...Да ти каем и у Червен брег са арни!Имаше две близначки,само они си знаеа на коя съм гадже...
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Я така като глеам - секи е писал за ньего си кво се сети - един за името му, друг откъде му е родата, трети кво работи и така. Ако щете да измислите некакви въпроси, като анкета така и секи да отговара? Мое секи да си пише кога е рОден? Че дойдат празници, че има рождени и именни дни, мое барем да го поздрАвиме човека, ако не и да го уважиме къ се треба...

За паметника къде кае Аврам за ньего - точно срещу него имам апартамент, у блока с тунела. Едно време имаше една голема връба баш зад гръба на бай Цеко, ама падна и съга я нема. От Червен брег познавах един Кольо Вълчевия, голем джамбазин беше и се на бартери налиташе. Минавам оттам често, убав градец, ама пъта беше много порАзен, там поди некъф мост ли, надлез ли се минаваше, еба кви ендъци беа...
« Последно редактиранье: Февруари 19, 2009, 04:02:16 от Bushman »
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Бай Еван

• Гостенин
Те ме те и мене. Снимката не е ногу убава що я сам ньея, па и таа къде сме снима се беше поотцепила, та ме поразмаза....ма аре...
Активен

SPEEDER

• Гостенин
Амаайкооууу, ей да знаате, че тоа къде саа ожлембил тука неа толку убав в действителност.
Активен

Бай Еван

• Гостенин
Прав си СПЕдере :) По-убав сам, да те насерем зади ушите къф си .... :)
Активен

Байчо

• Гостенин
Азе са казвам Ристо, на 39 години съм, не съм баш от северозапада, почти на границата на мйеканиците съм, от тетевенска Рибарица съм азе, ама ние па вардим таа вреда да оди на северозапад да ви еба, демек ние сме буферя така да са израза! Ама па млогу съм одил по северозапад - имай мноо съученици от там! Излагал съм са де ли не - и по Вършец, и по Враца, и по Монтана и по Червен брег и де ли не... От 15 години живеа и азе в София и са занимавам с компютре изклесани дееба тейната мама дееба изгорела и електроуреде смотани!
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
Ае се запишем и я у тоа списък.И я съм от Лом.Живел съм там докъде свръши гимназията да я еба у гимназията да я еба.Уно само заради тава учение съм живел там цели 19 гОдини.Иначе и маки ми и баща ми са от Кръки-Жаба.Там ми викат Шулеца.А сега прайм пици тука у софията.
Активен

Страницата е създадена за 1.059 секунди с 20 запитвания.