Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Премиера  (Прочетена 4653 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sanda

• Гостенин
Re:Премиера
« Reply #15 -: Ноември 01, 2012, 01:00:17 »
Яд ме много, че не можа да доам!! Ма си почетох манко от книжлето. Добро много! Ма нема да са повтарам, като прочете ша видите :'(
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #16 -: Ноември 01, 2012, 07:37:47 »
 Убаве а станало!Брава нъ вазе!
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #17 -: Ноември 01, 2012, 09:12:19 »
Бравооо- радвам се - съга я да мислим за представянету у видин- високо сте дигнале летвата у Софеа :krkanje: :krkanje: :krkanje:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #18 -: Ноември 01, 2012, 12:43:08 »
Чудо беше-чууууудооооо!Много съм доволен-Кептъна си ни пренесе у наще СЗ дебри...Бисер-така се каа китариста Дръм-нашу монче от Белслатина ;) ;D и Нора-тааа булка па къ пее- неа истина :punk: :punk: :punk:Двамата  беа разкрътващи.А ние бееме къкто моо се очаква-стабилна агитка.Радвам се че се запознах с Буля Иваница-на живо ;)Имаше бая народ  и извън форума-което ми ареса тоже.На ората нги ареса -имаше смех-на некои истории особено на таа жна,,,Жената на Павлов",имаше и тъга и многозначително мълчание след разказа -Шведи-нов междувпрочем.Абе-беше добро.Та те така. ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #19 -: Ноември 01, 2012, 02:13:41 »
Такааа... чеки и я да са изкажем по въпросо.
Сношка, за мене спицялно, беше вечерта на изненадите -
- Пръво са изненадах, че требеше а чакам таа жна Дръмоня на спирката и он докъ са натутка да доде, рейсо замина...  Ако бех мъш, а па он жена, да ми а умрел уй... ъъъ, ентусиазмо от чеканье!  >:D
- Второ са изненадах, че Дръм се пак са довлече в крайна сметка.  guru И го извиних тутакси, че а окъснел, щото ме изненада с цвекьета де ги беше обрал от градинката пред блоко, ма азе не съм егоис и си ги разделих с унучката и Ваня после. ;) Уж ги бил садил сопственоръчно... ти да видиш!   :o Даже и разсад ми а обещал.
- Третото, де ме изненада, беше ногу приятната опстанофка, музикалното оформление и ентелегентната публика! Е, некои правехме исключение от общата картинка, ама добре че у масовката са не забеУезваше твърде...  :-[  ;)
- Четврътата изненада беше самият виновник за събититето - наш Кольо така омайваше гостите си, коги четеше расказете си, че некои буквално го зяпаха с отворени усти /съжалевам, че не ги фотнах, щото беха убави девойки!  :smeeeh:/. Даже и присъстващия Жоржи Ганчев го слушаше с настръхнал от интерес мустак! Обаче, Фенера а печен и ги разби! Нема таа, нема онаа! Ефстефствено, че сите си зехме книжлета с афтограф личен от афтура!  :punk:
- Петото, де ме изненада, беше идването на виднио форумен мрънкяч - д-р Чворов. Имах честта лично а са запознааме с доктора!  thanks
- Шесто - но не на последно место!!! - пак лично са запознах и с Ваня от Враца!  ::) cv Е па крайно време беше!  :-[

Като оставим хумора и шегите настрани, мога да кажа, че вечерта беше много приятна, с хубави хора и още по-хубав повод! Дай Боже, все повече такива срещи и поводи!
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #20 -: Ноември 01, 2012, 04:07:13 »
крайно време я тиа събитеа да са праат ф нормално време - демек измежду 6 заранта и пладне, що азе май само тогава не работа  :smeeeh:

иначе бравус, сичко изглежда на шес, само ми не ареса на Генин капата, че не пише отпреди ЦСКА на неа
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Ваня от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2108
  • Я па я!
« Reply #21 -: Ноември 01, 2012, 07:07:37 »
Напълно съм сагласна с Буля за убавите изненади :punk:
Те и я да тура неко и друга снимка...къкто обещах:

Те го Кольо къ благо са подсмихва и почва четеньето....ма нема мрънкяне и такива простотии! чете човеко къто артис та сички са заласнааме!

Изненадата д-р Чворов къ си ортува с Гениния:

Те тука критико къ фали Коьовите писания:

Час от форомните представителе...а Лъчо кво саа заникнал у бирата незнам!

На таа снимка сал мене ма нема що снимам къктоо са сещате ма па ги има Иветооо:

ча сега са присетих че са не снимааме  с Кольо....ма друг път!
« Последно редактиранье: Ноември 01, 2012, 07:12:34 от Ваня от Враца »
Активен
Я му говорим...оно си рупа ли, рупа!!!

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #22 -: Ноември 01, 2012, 07:27:16 »
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #23 -: Ноември 01, 2012, 07:31:38 »
Убави сте - обичкам ви :krkanje: :krkanje: :krkanje: :krkanje:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Kaka Сийка

• Гостенин
« Reply #24 -: Ноември 01, 2012, 08:19:04 »
Чак завиждам,че можема да се завлечеме!Радвам се  за вас,що сичко е било на ниво!
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #25 -: Ноември 02, 2012, 10:47:33 »
Добре мина и тва събитие. Я вече съм обръгнал и си чета нещата сам, за пръвата книга беме викале актьор, сеги ич ми не требва некой друг да са плендзави, като и я го умеа да са плендзава.

Радвам се, че се видохме! Тоо път Чворов напраи изненадата. Ма после за допиваньето остана сал Тинжулова, другите бега, следващиа ден работен. Ние продължиаме у Дивака, а после и у Хамбара.

Нора сигурно ги знаете момичето от мюзик айдъл, гласище големо вади. Биската й е приятел от неколко години, а и свират заедно и имат участия по различни събития, но за мене свириа безплатно, нали сме израснале с него на една улица и сме приятеле от децките години. Я, той и Марио Беров беме неразделни, връшеме секви глупости, пиехме бира на коневръза, на бордюра... Марио и Биси учеа у парцаля, академията за свръхнадарени у Бела Слатина, сутрин тръгат за училище и по пъкя се отклоняват накъде автогарата, отвадат на София, обикалят тама улиците, битака и се връщат следобед от "училище" у тех си. У Биси беше като хан, секи влаза, излаза коги си сака, а оня пустиняк де ли като свири, по цел ден. И сеги е един от най-добрите китаристи на тоо свет, преду неколко години и баба Лили го зима и сеги свири при неги, по телевизора не моо да не сте го виждале. Свирил е в Лондон с кралската филхармония, у мого европейски градове с цигулара Васко Василев. Ма въпреки тиа сичките постижениа си остана пустиняк и приятелче.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #26 -: Ноември 02, 2012, 02:03:48 »
Да са обада и язе. Скромничи Фенера. Одлично мина! Пленздавеньето  ша да го е завръшил у некой университет, ма я сал за Белстлатинския такъв са сещам. У тоа Клуб 5 не бех влизала. Поздравления за избора на тава добро место. Сбрахме са там, видохте кои, а Чвора наистина силно ни изненада с появата си. Кък една приятелка вика, тава пушачите сега одите да пафката навънка и големия плюс от целата таа рабута е, че са създават социални контакти. Бъш те така си е. У студа са запознах с едни орица и некой от тех рече, че ша са оди у Дивака. Орица, орица.... до един от Бела Слатина с малки изключения. Тоа Колю беше сбрал целата си махленска тумба. Те неколко фотки, не са бъш добри, ма да видите част от белослатинското дивашко сбиране.

« Последно редактиранье: Ноември 02, 2012, 06:12:39 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #27 -: Ноември 02, 2012, 03:07:28 »
еее и Ценко ли я дваждал бе деееба, тц тц тц, повече нема да отварам таа тема, то Стоенчо, то Ценко, то тава вече на нищо не прилича, оффф
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #28 -: Ноември 02, 2012, 06:56:22 »
Ивкеее,я познавам бая народ от тиа,пушиаме си с тех благо и си приказвааме!!!И с Марио и с Ценко са яздийме на Ком..! ;) ;D Сал Ванчо липсваше,таа жна...! :(
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #29 -: Октомври 01, 2016, 12:38:33 »
4 години по-късно.

Довечерка, 1 октомври 2016, от 18 ч ше праиме премиера не една моя нова книга с есета. Казва са "Пролуката. Есета за покаянието". Адреза у Сф е ул. "Проф. Асен Златаров" 22, книжарница Къща за такова, птици. Нали си знаете, ше ми е драго да се видим.
Активен

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 22 запитвания.