Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Дайте да ги сръчкаме, мама им и толупи дееба!!  (Прочетена 11414 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Идеята си я бива, и я подкрепям. Мисла, че албума бърже ше се напълни със снимки, подобни на твоите, Буше/за жалост/. Лошото е, че положението у целата страна е подобно." Всички пътища водят към Рим, а българските пътища - в автосервиза." както се вика...
А па у Враца кви кратери са зинале... маани, маани  >:(
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

svetoslavt

• Гостенин
Ааа,в Ботевград позакръпия малко дупки,що кмета вече работи предизборно,ма междуселските пътеки са си на ендъци.Ваще кметове не готват ли са за избори,нищо че има още време до тех.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
Май за нищо са не готват нашите управници, убавец. Такава разруха никоги не е имало като сега у градо. Ужас некакъв.
Не е само у Враца, де. Оня ден бех по София, по работа. Мъка ми беше, докъде стигнах до местото за къде бех тръгнала - тротоарете разбити, щех да си изкълчим краката, трева между блоковете по-висока от човешки бой/заклевам са!/ мръсотия до шия, липса на секакви указателни знаци - ни знааш по коя улица са движиш, ни на кой номер са намираш. Айде, я имам уста да попитам, ма така ли требва да бъде? У столицата... Дееба.  >:(
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Пъ при назе ремонтират улиците - теглад нов кредит за ремонта им, за озеленяване, за ремонт на покривите на детцките градини, за кучкарник за скопеване на песовете-турия и нови цилиндрични джаджи за лепене на афише- работи човека, колко моа - е имаме си и дупки не закърпени, имаме си инепостригани зелени площи, и афише и секаква ратиена гад разлепена на секъде и парици за нищо си немаме и  много други работи си иамаме и немаме ма сме си им сфикнале  ;D И моста са строй - от ка дойде баце Роско с багера тиа испанци работат муй буен ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
Браво, Краско на вашия кмет!
А те нашия врачански поет, доктора какво е написал по въпроса, от днеска е.

ОБЩИНАРИ

Изследвам с детската количка
разровените тротоари.
Ах, колко майките обичкам
на всички наши общинари !

Но общинарите нехаят
и карат го съвсем почивно.
Препъвам се и си мечтая
да ги даря с устройство взривно !

С С4 да ги раздвижа,
да полетят като болиди !
Че взеха да са ми на грижа -
отгледаха хемороиди.

И все пак Цецовите служби
не ща изобщо да панирам,
а просто леко си попръжвам
гнева си да канализирам.

Отдавна също е известно,
че дядо Боже преценява -
рога не смята за уместно
да дава на бодлива крава ...

07. 06. 2010г.
Активен
Ние сме ора естете.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Да ви кажем и я съм доволен от ломската кметица.Ако човек требва да бъде критичен се че намери за кво да се зафане,но времената не са леки а жената се справя добре.Във всеки случай млого по-добре от предшествениците си.А я знам едно:кага една работа върви не се пипа да се не повреди.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Пенка е пич - ма кво напрай за Лом ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Цитат
Ако че заапеме за гъзъ тиа толупе от Пътното - я съм пръф мераклиа! Тиа не знаат на чии ора съ, направо се чудим кво праат по цел ден. Аде да почнеме да събираме информация и снимкоф матриал! Я съм снимал по пътищата и вече имам нещо, секи от назе мое напрай снимки и да турне кратко описание - къде е това и кога е снимал. Че си напрайме такава база-данни, пъ нека послем да кажат, що не сме прави. Ако сакате, мое се напрай такъф албум у snimka.bg, и там на сека картина мое се слага описание. Я даже бе почнал да прайм нещо таково, ама съм до никъде:

Буше ние беаме напраили у картата на северозапада маркировка за тва къде са скапани пътищата - за да мое ората да видат без да роват по темите.

Те а те картата:

Те има например Е79 е със зелено, а пъта Арчар - Тополовец с червено, демек, пъта а зле. На същата карта моа спокойно да се турат и снимки - така ем че имаме снимките, ем че се знаа къде точно са снимани и кога
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Арчар-Тополовец лани си беше добре, ма не съм минвал скоро, моа и да се е избушил. Они нали ремонтираа до Видин, кво стана, нагодиа ли го?
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Арчар-Тополовец лани си беше добре, ма не съм минвал скоро, моа и да се е избушил. Они нали ремонтираа до Видин, кво стана, нагодиа ли го?

Я не знам кой каза за Арчар, моа и Я да съм по стари спомени. ма щом са го опраили добре
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Тополовец - Видин сиа млогу добре, още ремонтират тук-таме покрай Арчар. Проблемът е от Монтана до Топловец, особено Д-р Йосифово - Славотин - Смирненски...
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Тополовец - Видин сиа млогу добре, още ремонтират тук-таме покрай Арчар. Проблемът е от Монтана до Топловец, особено Д-р Йосифово - Славотин - Смирненски...

начи информациата ми а била стара , попраих го
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Я се сетих нещо-може Буша да знаа.Немаше ли една наредба,къде става въпрос за 30-километровата зона около АЕЦ-а и специално пъта за Лом и Вълчедръм да са пръвите важни за евакуациа на персонала при евентуална авария(не дай боже).Само по тоа параграф требва да има обесени >:( за мизерията по тава трасе.
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Хм,тава а интересно предположение,неа лоше верно а се провери и а се пущи така лекинко из нета по блоговете таа новинъ ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Имаше нещо таково, тиа шосета (за Лом, за Враца и за Ореово) се водеа пътища за евакуациа при евентуална авариа. Даже сме праили обследване на некой мостове - на Цибъра, на Скъта, на Лома... Ама она централата не е слънце да огрее на секъде, мое ли АЕЦ-а да опрай пътищата у половината СЗ? Това си е работа на Пътното и съответните общини, къде минава пъта през тех. Абе нема оправиа, така ми се види на мене...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Страницата е създадена за 0.141 секунди с 23 запитвания.