Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Дайте да ги сръчкаме, мама им и толупи дееба!!  (Прочетена 11355 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

luda_duda

• Гостенин
Оооо няма да се заседи дълго  ;D
Активен

nikoia

• Гостенин
Оооо няма да се заседи дълго  ;D
Moa викнеш Байчовица за компания,она и тя обича червено вино. ;D
Ти подиграваш ли ни се, за къде двама човека с една бутилка  ;D
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Re:Дайте да ги сръчкаме, мама им и толупи дееба!!
« Reply #77 -: Октомври 04, 2010, 03:14:55 »

На пръв поглед-нищо интригуващо.Само де тоа ремонт на тиа 2 км вече е втора годин и вижте докъде а стигнал...
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #78 -: Октомври 04, 2010, 03:36:59 »
Само къде тоа ремонт на тиа 2 км се прай втора годин и освен тава е единствениа път до Козлодуй откъде Лом.Отгоре на сичко е една от главните артерии по която би се извършило евентуална евакуация-недай боже!

А само на 200-300 метра от тиа кратери Дунава яваш-яваш си крета и въобще нехае за наште проблеми  ;)

Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #79 -: Октомври 04, 2010, 04:44:03 »
Чудна работа. Па си плащай данъци и винетки по 70лв...
Активен

ТУМБАКА

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 157
« Reply #80 -: Октомври 07, 2010, 08:02:42 »
те на тооо път в близките два месеца съм спукал две гуми и затрих единиа таз >:(
я пука гуми три пъти,третиа беше между Бела Слатина и Попица дееба теината маикя у устата прогнила!!!
В близките 10 годин сам пукал гума само два пъти из варненско ама ида ли си задължително заминажа поне една.
И не моо са начуда нали парите за междуградските пътища на на националния фонд  демек парите на сички са сабират там.Оти тогива пътищата около Ямбол примерно са по убави от тиа около Бела Слатина?Аде в градовете дето си отговара общината и са праат от местни данъци как и да е, ама те тиа междуградските от са на пустиняк?
Активен
Маанете са с тия подписе!

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #81 -: Октомври 07, 2010, 12:18:24 »
Ако знаате пъта Сталийска маала- Лом на кво прилича... Ненормални ендъци, направо нема какво да избереш да заобиколиш. Я такова чудо не съм виждал.
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #82 -: Октомври 07, 2010, 01:41:01 »
http://bot.bg/v4/?t=vcontent&id=10176 Нема смисъл да коментирам ваще постове-сичко е ясно-поне така си мисла ???.Ми я вижте ния ка сме облагодетелствани.Изкръпват ни дупките,ма баш вчера почнаа,къде цел ден не спира да вали.И в целата таа киша и тиня ше натурат по две лопати асфалт,па нагодина пак ше усвояваме пари за изкръпване на дупки.Маменцето ви деебна,мръсно.Цело лето са драпат по макарите,сега са сетия да асвалтират >:( >:( >:(
Активен

besniamiziq

• Гостенин
  па те мислим ,че таа фотка е бъш за тука ... та Вие приятеле платиате ли си  ???  ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
ежесекундно го плащаме-сите вкупом......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

besniamiziq

• Гостенин
еееее, и докуги ше плащаме... я примерн осъм спрел от около 4 годин  ;D така си мислим де ебем ли го
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
  па те мислим ,че таа фотка е бъш за тука ... та Вие приятеле платиате ли си  ???  ;)
След циганин требва да има и данък чиновник, оти ония са все още повече от мангалете! papa papa papa :udri: :udri: :udri:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

besniamiziq

• Гостенин
циганин , чиновник , циганин , чиновник , човечец и т.н .... :udri: :udri:
Активен

Страницата е създадена за 0.192 секунди с 20 запитвания.