Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99897 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1050 -: Октомври 12, 2011, 11:34:27 »
Ааа, Джоката с магнета споменаа  :green: :green: Тава е от при назе. Но накраа имаше WWW.SEVEROZAPAD.ORG надпис, и нищо че мина бръже, признание е и така се праи.
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #1051 -: Октомври 12, 2011, 11:35:50 »
Е, ти па за колко сакаш? Преди като не споменуваха нищо, по-добре ли беше.

Я ми ареса преди да дойде госкето. Ставри Калинов - обиден гу игра и ме изнерви. А Елен чето се префръга през пичи косъм сиромашката! Направо ме издразниха
я не знам за диалекта и колтурата на СЗ - по чий го дръвиш тогива там?
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #1052 -: Октомври 12, 2011, 11:36:39 »
па тиа двамата госкЯне по-добре да не беа пъквале изобщо...
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #1053 -: Октомври 12, 2011, 11:37:31 »
Требва да нги саопщима на тие ора, че водата на язовир Огоста никоги, ама никоги не а предвиждана за питейна, още повече за Враца - тава пръво, фторо - кръсто на черквата стръчи на Живовци, не на Калиманица и трето Радичков много мининка степен застъпва торлашкото у произведенията си.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1054 -: Октомври 12, 2011, 11:38:22 »
начи аку ни не поканат целио форум да инги покажеме СЗ колтурата и напрЪдъкъ на СЗ цевилизацеата - нищо нема а направат -  па и да ни почерпат нЯщо
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #1055 -: Октомври 12, 2011, 11:39:03 »
Не ме гледай че съм капелата и я съм чиче от селата! Зеа да са престискват тиа госке и да са срамуват от диалекта ни май! Обаче актьорете беа по-добре сеги  и Славчо си е зел забележка, та таа вечер са неа муал между репликите им като глуа кучка из трънки!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #1056 -: Октомври 12, 2011, 11:39:44 »
ИЗВЕТРЕЛА БОЗЪ
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1057 -: Октомври 12, 2011, 11:40:18 »
госкето беше грешка-разводни и не беше изобщо у духъ на ситуациата.Па и мисла ,че има доста по-свесни и извесни ора от СЗ де са за там......иначе лафовете си беа  на стандартното ниво.Краси-добър.Накрая надписа-добре.Общо зето можеше да а много по-силно,но и така е се пак нещо....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #1058 -: Октомври 12, 2011, 11:42:12 »
ние си удържахме малката победа да са види надпис че ползват материали оттука :punk: адреса на сайта дори и да се е появил за секунди, беше отделен от друг блоков текст и се четеше ясно
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #1059 -: Октомври 12, 2011, 11:43:01 »
Имайки предвид че ние не може да си позволим платена реклама по талавизията, това си е нещо! А и в крайна сметка целата е една, и техната и нашата -Популяризиране на СЗ! Поне ако са чистоплътни, а не меркантилни!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #1060 -: Октомври 12, 2011, 11:43:21 »
Най важното е че са появи адписа накра и са виде. :punk:
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1061 -: Октомври 12, 2011, 11:45:45 »
от сички групи по фасебуци,блогове,речници на бацета и сите подобни работи единствено Кептъна успе да се пребори да се разбере,че има ора де мислът и болеът за СЗ-те тава е признанието с надписа.А дай Боже да продължи така.Самото предаванье можеше да е много по-добро.Ма и тава неа манко-за таково появяванье по ТВ-то ората плащат свет паръ....И Бако ВАлери 61 е прав-добро,лошо но тава е реклама за СЗ....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #1062 -: Октомври 12, 2011, 11:46:38 »
Лоша реклама нема  ;)  :nazdrave:
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #1063 -: Октомври 13, 2011, 12:02:43 »
Колку мнооооооого моо да са напраи у тава предаване по таа тема.... Даже си мисла,че Краси е напълно достатъчен, нема нужда от госкета, и от водещ нема нужда даже  ;D Краси ша  сцепи мрака, ако го остаат сам да са развихри  :udri:Те за тава са ядосвам язе, кък са пилее ценно време.....
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #1064 -: Октомври 13, 2011, 12:19:40 »
Я па гу преглеждам и са вбесих тоа кфо рече госкето ,заводите затвориле ,я да гу питам негу знае ли аку наистина затфори завода кфо ,че стане не 18% безработица ами 50 % еее еде наежих съ зарад тоа къ са исказа непудготвен  papa
Активен

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 21 запитвания.